Favori Projelerim Yazdır Favorilere Ekle PDF Olarak Kaydet

Evora Denizli

3.67
Proje Özellikleri
Firma: Teknik Yapı
Proje Teslim Tarihi: Mayıs 2019
Fiyatlar ₺: 250.000 - 516.000 TL
Proje Alanı: 115.291 m2
M2 Aralığı: 84 - 201 m2
Üniteler: 1+1 , 2+1 , 3+1 , 4+1
Adres:
Selçukbey Mah. 646. Sok. Merkezefendi, , Denizli
Proje Hakkında

Teknik Yapı tarafından hayata geçirilen Evora Denizli projesi Denizli'nin Merkezefendi bölgesinde hayata geçirildi. 115 dönüm arazi üzerinde kurulan proje Emlak Konut güvencesi ile inşa ediliyor. Evora Denizli projesi toplamda 5 bin kişilik bir yaşam alanına sahip  Bin 600 adet daireden oluşuyor. Evora Denizli projesi modern mimarisi ile Denizlinin modern yüzü olacak bir yaşam merkezi olarak tasarlandı. Göl manzarası, yeşil alanları, peyzaj için ayrılmış özel alanların yanısıra sosyal donatılarındaki çeşitliliği ile de dikkat çekiyor. Projede Bahçe daireleri oldukça ilgi görüyor.

Evora Denizli Lansman Fırsatı:

Emlak Konut'un iş ortaklığı ile Teknik Yapı tarafından hayata geçirilen Evora  projesinde tarihi kampanya sloganı ile lansman avantajı sağlanıyor.

Evora projesinde fiyatlar 189 bin tl'den başlayor.

%1 peşinat fırsatı sunan projede yüzde 20 peşinat ile tüfe oranı yada Aylık 0,70 vade seçeneği sunuluyor. İsteyenler için bir diğer fırsat ise yüzde 1 peşinat ile ödeme planınızı kendiniz belirliyorsunuz.

Evora Denizli Yatırım Avantajı

İstanbul’un ses getiren projelerinin mimarı Teknik Yapı’dan Denizli’nin yeni simgesi olacak bir yaşam merkezi. İnsanı esas alan mimari ekseninde çoğunluğu yeşil alanlar ve sosyal tesisler olmak üzere 115 dönüm üzerine inşa edilen Evora Projesi, toplamda 5.000 kişilik yaşam alanına sahip 1.600 özel daireden oluşuyor. Farklı boyuttaki ticari alanlar ise hayatınıza kolaylık, projeye canlılık katarak projeyi bir çekim merkezi haline getiriyor.

Size şehrin yeni kalbinde yaşamak yakışır.

Evora Denizli, şehrin yeni yaşam alanı Merkezefendi’de yükseliyor. Emlak Konut GYO ortaklığıyla tamamen sıfırdan inşa edilecek ve tamamlandığında Denizli’nin modern yüzü olacak bölge, eksiksiz bir sosyal yaşam sunmak, şehre dinamizm katmak için tasarlandı. Bölgenin en prestijli projesi Evora Denizli fonksiyonel mimarisi ve konforuyla büyüleyecek, şıklığıyla dillerden düşmeyecek

Evora Denizli Yapımcı Firma: Teknik Yapı

Teknik Yapı Kimdir?

Üstün bir ekip çalışması ile verimliliğini ve rekabet gücünü sürekli arttırarak, müşterilerimize, beklentilerinin ötesinde ürün ve hizmetler sunma ve yapılarının teminatını kendi ismi ile özdeşleştirme çabası… 1000’ün üzerinde çalışan tarafından sistemli ve dinamik bir çalışma temposu içinde, yüklendiğimiz işleri daima söz verdiğimiz sürede ve kalitede tamamlamış olmanın gururu…
Yenilikçi bir yaklaşımla, kendine özgü yapılar tasarlama ve fark yaratma arzusu…
Üretimin her safhasında yüksek teknolojiden yararlanmanın hızı ve üstünlüğü…
Müşterilerimizin %80’inden fazlasının yeniden tercihi olabilme mutluluğu…
Kalitemizin sürekliliğini uluslararası ISO 9001:2000 kalite sertifikası ile güvence altına almış olmak vardır.
Bütün bunların sonucunda ortaya çıkan ve diğerlerinden ayırt edilen yapılarımız yardır. Kısacası bizim diğerlerinden farkımız “yapılarımızdır”.

Teknik Yapı Evora Denizli Satış Ofisi İletişim

Selçukbey Mah. 646. Sok. Merkezefendi / Denizli 444 10 08

Kategori:   
İletişim Bilgileri
Telefon: 444 10 08
Websitesi:

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Teknik Yapı Kimdir

Güvenliğin, konforun, kalitenin ve estetiğin bir arada bulunduğu konutlar ve yapılar üretmek. Yeşilin ve doğanın olabildiğince korunduğu yaşam alanları yaratmak. Yaratılan bu alanları kuşaklar boyu kullanacak müşterilerimizin, olabilecekleri en üst seviyede memnuniyetini sağlamak.

Çalışanlara karşı adaletin ve sağduyunun hakim olduğu, yenilikçi fikirlerin desteklendiği, başarı hedeflerinin açık ve net olarak ortaya koyulduğu ve hedeflere ulaşma mertebesinde ödüllendirildiği, çalışılmaktan mutluluk ve gurur duyulan bir kurum olmak.

Dürüstlük, doğruluk ve güven üzerine kurulu, uzun dönemli çözüm ortaklıkları kurarak, karşılıklı kazancın gözetildiği, adil bir çalışma anlayışı oluşturmak ve sürdürmek.

Konut Projeleri - Ofis Projeleri - Ticari Projeler

ilgilendiğiniz proje hakkında proje kampanyalarını konut fırsatlarını ve daha birçok bilgiyi sizlere ulaştıran portal olarak bizler istanbul projeleri, ankara projeleri, izmir projeleri başta olmak üzere birçok ilimize ait proje haberlerini konut projeleri ticari projeler avm projeleri, yatırım fırsatları, yeni projeler gibi alanlarda detaylı inceleme yaparız. Proje Lansman 2017 projeleri, 2017 konut projeleri, türkiye genelinde tüm projeleri incelemesinin yanı sıra istanbul konut projeleri, istanbul avm projeleri ve istanbul proje yatırımları konularını sizler için detaylı olarak inceler ve kullanıcıya yatırım yapacağı firmayı ve projeleri inceleme fırsatı sunar.