Favori Projelerim Yazdır Favorilere Ekle PDF Olarak Kaydet

Fikirtepe Kraft

4.00
Proje Özellikleri
Firma: Kraft Mimarlık
Proje Teslim Tarihi: Ocak 2017
Fiyatlar ₺: -
Proje Alanı: 80000m2
M2 Aralığı: -
Üniteler: -
Adres:
Fikirtepe Mahallesi, , Kadıköy, İstanbul
Proje Hakkında

Kentsel Dönüşüm Projesi Fikirtepe Kraft

Keleşoğlu İnşaat tarafından geliştirilen kentsel dönüşüm projesi Fikirtepe Kraft 2 bloktan meydana gelmektedir. Kadıköy’de hayata geçirilen bu projede 251 adet konut bulunmaktadır. Konut kapasitesinin yanı sıra 29.000m2 ofis alanı ve 2470m2 ticari alan mevcut. Projenin konut ve ticari özelliklerine ek olarak açık yüzme havuzu ile sosyal özellikler vatandaşa sunuluyor.

Projenin sunduğu konut seçenekleri ile dilerseniz stüdyo daire yada 1+1’den 4+1’e kadar farklı tiplerde daireler satın alabilirsiniz. Tüm daire tipleri için projenin 679 araç kapasitesine sahip kapalı otopark alanı bulunuyor. Apartman dairesi, ofis ve alışveriş alanı olarak geliştirilmiş projenin teslim tarihi 2017 yılının Ocak ayı olarak belirtilmiştir.

Fikirtepe Kraft Neden Tercih Edilmeli?

Duvarlarında su yalıtımı özelliği bulunan konutlar rady e temel üzerine kurulacaktır. Bağımsız daireler arası ses yalıtımı özelliği ile ses geçirmeyen duvarlar mevcuttur. Döşemelerde ise şap yalıtımı kullanılacak aynı zamanda su depolarının bulunduğu mahallerde özel ses yalıtımı yapılacaktır. Ses yalıtımının yanı sıra tüm dış cephelerde kesintisiz ısı yalıtımı olacaktır.

Kentsel dönüşüm projesi Fikirtepe Kraft inşaatı ile birlikte satışları da halen devam ediyor. 44.770 metrekare proje alanında 2 adet blok ve 251 adet konut bulunuyor. 24 saat güvenliğin olduğu ofis ve mağazalar, açık kapalı otoparklar, toplu taşıma ve yeşil alan projenin özellikleri arasında yer alıyor.

Fikirtepe Kraft Proje Yapı Özellikleri

Betonarme yapı ile inşa edilecek binalar için fiyat aralığı henüz mevcut değil. İnşaat firmasının internet web adresi ile iletişime geçebilir, iletişim numaralarından muhataplar ile görüşme sağlayarak konutlar, fiyatları ve ödeme şekilleri hakkında güncel bilgiler alabilirsiniz.

Oldukça güçlü ve sağlam zemin üzerine kurulacak olan projenin yapısal özellikleri kısaca şu şekilde özetlenebilir;

  • Konvansiyonel kalıp sistemi
  • C 35 Sınıfı yüksek dayanımlı beton
  • ST III sınıfı yapısal çelik
  • Betonarme çift rady e temel sistemi

Tüm bu özelliklerin yanı sıra yapılar yapı temel ve zemin arasında oluşabilecek tüm etkileşimler değerlendirilerek inşa edilecektir. Kısacası güvenlik ve dayanıklılık açısından tüm kaliteli özelliklere sahip malzemeler ile hazırlanmış ve sağlam bir yapı üzerine oturtulmuş konutlarda kentsel dönüşüm projesi Fikirtepe Kraft ile yaşayabilirsiniz. Yukarıda saymış olduğumuz özelliklerin yanı sıra yapılarda daha birçok dayanıklı özellik ve teknoloji bulunuyor. Bunlardan birisi de saha yağmur drenaj sistemidir. 2017 yılının 1.çeyreğinde teslim edilecek olan proje ile hayalinizdeki düzene, rahatlığa ve konfora sahip olabilirsiniz.

Kategori:   
İletişim Bilgileri
Telefon: + 90 (212) 227 99 93

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konut Projeleri - Ofis Projeleri - Ticari Projeler

ilgilendiğiniz proje hakkında proje kampanyalarını konut fırsatlarını ve daha birçok bilgiyi sizlere ulaştıran portal olarak bizler istanbul projeleri, ankara projeleri, izmir projeleri başta olmak üzere birçok ilimize ait proje haberlerini konut projeleri ticari projeler avm projeleri, yatırım fırsatları, yeni projeler gibi alanlarda detaylı inceleme yaparız. Proje Lansman 2017 projeleri, 2017 konut projeleri, türkiye genelinde tüm projeleri incelemesinin yanı sıra istanbul konut projeleri, istanbul avm projeleri ve istanbul proje yatırımları konularını sizler için detaylı olarak inceler ve kullanıcıya yatırım yapacağı firmayı ve projeleri inceleme fırsatı sunar.