Favori Projelerim Yazdır Favorilere Ekle PDF Olarak Kaydet

Fly Qatara

4.00
Proje Özellikleri
Firma: Uçarlar Yapı İnşaat
Proje Teslim Tarihi: Ocak 2017
Fiyatlar ₺: 2 bin 500 dolar
Proje Alanı: 8500 m2
M2 Aralığı: -
Üniteler: 1+0 , 1+1 , 2+1 , 3+1 , 4+1
Adres:
Yakacık, , Kartal, İstanbul
Proje Hakkında

Kartal Yakacık’ta Büyüleyici Fly Qatara Projesi

Kartal Yakacık’ta sizleri büyüleyecek olan yepyeni bir proje başlıyor. Bu proje ile birlikte yaşamınızı değiştirebilir ve hayallerinizdeki hayatı yaşayabilirsiniz. Fly Qatara Projesi sizin hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek güce ve yeteneğe sahip. Uçarlar Yapı desteği ile birlikte faaliyete geçen bu proje 8.500 m² üzerine kurulmakta. Tercihinize göre seçeceğiniz birden fazla rezidans seçeneğine yer vermekte.

Fly Qatara hem iç tasarımı hem de dış tasarımı ile birlikte oldukça büyüleyici gözükmekte. Bunun yanında proje birçok fayda düşünülerek yapımına başlanmış. Proje incelemelerinizde İstanbul’un Kartal semtinde birden fazla alana çok yakın olacağınızı ve birden fazla sosyal faaliyette bulunabileceğinizi hemen fark edebilirsiniz. Proje kapsamında rezidanslarda şu seçenekler düşünülmekte;

  • Stüdyo daireler,
  • 1+1 daireler,
  • 2+1 daireler,
  • 3+1 daireler,
  • 4+1 daireler.

Fly Qatara Projesi İle Birlikte Yaşamınızı Tamamen Değiştirin

Fly Qatara Projesi yaşamınızın her anını düşünerek planlanmıştır. Bu proje ile birlikte ulaşım alanlarınız oldukça rahattır. Etrafında yer alan hastaneler, okullar ve işyerleri trafik sorununuzu minimum düzeye indirecektir. Bunun yanında tatil günlerinizi Fly Qatara Projesi kapsamında da değerlendirebilirsiniz. İçerisinde yer alan sosyal alanlar sayesinde günlerinizi zevkli hale getirebilirsiniz. Bunun yanında rezidansların korunma düzeyleri oldukça yüksektir. 7/24 güvenlik sistemleri ile birlikte yaşamınızı daha korumalı olarak sürdürebilir, evinizde gönül rahatlığı ile yaşayabilirsiniz.

Fly Qatara

Fly Qatara ile birlikte oturacağınız evin büyüklüğünü tamamen kendiniz seçebilirsiniz. Evin büyüklüğü oda sayılarına göre farklılık göstermektedir. Bu proje kapsamında m² fiyatı 2.500$ olarak başlamaktadır. Bu fiyat minimum fiyattır. Daire özelliklerine göre fiyat artışı gerçekleşebilir. Projenin 2017 yılında faaliyete geçmesi planlanmaktadır.

Fly Qatara Projesi Tam Sizlik

Bir daire içerisinde olması gereken bütün özellikleri Qatara Projesinde yapılacak olan dairelerde bulabilirsiniz. Bütün dairelerinin akıllı ev sistemlerini kullanması ile birlikte evden ayrıldığınız anda evinize geri dönmeden cep telefonlarınız ile evin kontrollerini yapabilirsiniz. Teknolojinin kullanıldığı bu özelliklerden sizde proje kapsamında faydalanabilirsiniz.

Proje deniz manzaralı olarak tasarlanmıştır. Eviniz içerisinde geçireceğiniz zamanlarda pencereyi açtığınız anda deniz görmeniz sizi rahatlatacak ve gün yorgunluğunu daha kısa sürede atmanızı sağlayacaktır. İstediğiniz zaman pencerenizi açarak deniz kokusundan ve manzarasından faydalanabilir ve keyif yapabilirsiniz. Projenin sahil yoluna yakın olarak inşa edilecek olması da avantajların bir diğeridir. Bu sayede boş zamanlarınızı daha huzurlu geçirebilirsiniz. Sahile gitmek için hiçbir trafik sorunu ile karşılaşmazsınız.

Kategori:   
İletişim Bilgileri
Telefon: +90 (212) 872 29 60

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konut Projeleri - Ofis Projeleri - Ticari Projeler

ilgilendiğiniz proje hakkında proje kampanyalarını konut fırsatlarını ve daha birçok bilgiyi sizlere ulaştıran portal olarak bizler istanbul projeleri, ankara projeleri, izmir projeleri başta olmak üzere birçok ilimize ait proje haberlerini konut projeleri ticari projeler avm projeleri, yatırım fırsatları, yeni projeler gibi alanlarda detaylı inceleme yaparız. Proje Lansman 2017 projeleri, 2017 konut projeleri, türkiye genelinde tüm projeleri incelemesinin yanı sıra istanbul konut projeleri, istanbul avm projeleri ve istanbul proje yatırımları konularını sizler için detaylı olarak inceler ve kullanıcıya yatırım yapacağı firmayı ve projeleri inceleme fırsatı sunar.