Favori Projelerim Yazdır Favorilere Ekle PDF Olarak Kaydet

Folkart Time

4.00
Proje Özellikleri
Firma: Folkart Yapı
Proje Teslim Tarihi: Ağustos 2018
Fiyatlar ₺: 269.000 - 269.000 TL
Proje Alanı: 27.400 m2
M2 Aralığı: 37 - 335 m2
Üniteler: 1+0 , 1+1 , 2+1 , 3+1 , 4+1
Adres:
Kazım Dirik Mahallesi, 10. Sokak, 56, Yenibağarası Köyü/Foça/İzmir, Türkiye, , Bornova, İzmir
Proje Hakkında

İzmir Bornava ilçesinde kurulan Folkart Time içerisinde Kolej'de bulunan Karma bir projedir. Folkart Yapı imzası taşıyan projede konut birimlerin dışında ofis kullanımı için oluşturulan ticari birimler de dikkat çekiyor.
İzmir’de kurulduğu günden bugüne kadar inşa ettiği çarpıcı yaşam alanları ile dikkat çeken Folkart’ın yeni projesi Folkart Time; konut, ofis, alışveriş, yeme içme alanları ve koleji bir noktada buluşturuyor ve size sevdiklerinizle daha fazla zaman geçirmenizi sağlayacak çok özel bir yaşam alanı sunuyor.

Karma proje konseptine benzersiz bir yenilik getiren Folkart Time’la İzmir’de ilk kez yaşam ile eğitim bir araya geliyor. Kayıt önceliği Folkart Time sakinlerinde olacak bu modern eğitim alanı ile çocuğunuz evinden okuluna yürüyerek gidecek. Siz de onun kaliteli bir eğitim kurumunda, hayata güvenle hazırlandığından emin olacaksınız.

Folkart Time Lansman Avantajı

LANSMAN FİYATINA OFİS SAHİBİ OLMA FIRSATI!
Folkart Time, konut alanlarıyla bütünleşmiş bağımsız ofis kompleksi ile size daha fazla zaman ve verimli bir iş yaşamı sunuyor. Hem şehrin hem de iş merkezlerinin ortasındaki konumuyla verimli bir iş yaşamı fırsatı sunan Folkart Time’ın lüks ofisleri farklı metrekare seçenekleri ve 296.000 TL’den başlayan fiyatlarla tüm ihtiyaçlara cevap veriyor.

Folkart Time Ödeme Kolaylığı:

İzmir'in en gözde karma projesinde konut fiyatları 279 bin TL 'den başlıyor.
Lansmana özel avantajlardan diğeri ofis fiyatları 296 bin TL'den başlıyor.

Peşin Ödemeli yüzde 6 indirim fırsatı, 60 Ay 0.69 faiz oranı
Peşin Ödemeli yüzde 6 indirim fırsatı 120 ay 0,79 faiz oranı

Folkart Time Yatırım Avantajı

Değeri her geçen gün artan Folkart Time, İzmir’in en çok gelişen bölgesinde yatırımcıların yoğun ilgisiyle karşılaşıyor. Karma proje konseptinde önemli yenilikleri İzmirlilerle buluşturan Folkart Time, hem yaşam hem de yatırım için büyük fırsatlar sunuyor.

Folkart Time Lokasyon Avantajı:

Çoğu tamamlanan İstanbul-İzmir Otobanı’nın açılmasıyla beraber değeri daha da artacak olan İzmir’in yeni kent merkezi bölgesinde yer alan Folkart Time, lüksü ve konforu bir arada sunuyor. Folkart Time; nitelikli konutların, modern ofislerin, konforlu otellerin, maviye değer katan marinaların, eğlence ve kültür merkezlerinin odak noktası olacağı yeni kent merkezinin en prestijli projesi konumunda. Bayraklı, Konak ve Bornova ilçelerinin buluştuğu yerde, şehrin tam kalbinde. İstanbul Artık 3 saat mesafede.

Neden Folkart Time?

Şehir dışından gelenler ilk görüşte aşık olur bu şehre… Henüz kordonu görmeden, çarşıda gezmeden, boyozu bile tatmadan üstelik… Sadece insanları bile güzelleştirmeye yeter İzmir’i. Büyük şehir olsa da bunaltıcı kalabalıkları, çekilmez trafiği yoktur.

Diğer büyük şehirlerde yaşayanların, bir fırsat olsa da orada yaşasam dediği şehirdir. Çeşme, Alaçatı gibi doğal güzelliklerle dolu yerlere bir adım mesafededir. Huzur ve mutluluğun ev sahibidir. Bütün bu pozitif yanlarına bir de Türkiye’nin hiçbir yerinde olmayan çok özel bir karma proje eklenince, İzmir’de yaşamak eskisinden de daha cazip gelir.

Folkart Time Yapımcı Firma: Folkart Yapı
Folkart Yapı Kimdir?

Folkart, 2006 yılında Saya Grup tarafından kurulmuştur. Kalite, estetik ve konforu en üst düzeyde buluşturarak seçkin bir mimarinin yeniden biçim verdiği lüks kavramına farklı bir bakış açısı getiren Folkart Yapı; varlığını tamamen müşteri memnuniyetine adamıştır.

Çevre dostu, ileri teknoloji ile donatılmış, dünya standartlarında yapılar inşa ederek yatırımcılarına yüksek katma değerler sağlayan Folkart Yapı; bu anlayışı karşılığında ulusal ve uluslararası ödüller almış ve sektöründeki en saygın marka konumuna gelmiştir.

Folkart; yüksek yapılar, A+ konut ve ofisler, alışveriş merkezleri ve okul projelerine odaklanmaktadır. Şirketimizin tüm projelerde müşteriyle iletişimi ihtiyaç aşamasında başlayıp teslim sonrasında da devam etmektedir.

Folkart, müşterilerini memnun etmek için her zaman en kaliteli tedarikçiler, en itibarlı çözüm ortakları ve en donanımlı personel ile çalışmakta, kendisini sürekli geliştirmektedir. Müşteri ihtiyaçlarının gerektirdiği sürdürülebilir dönüşüm için; çalışanlarını, çözüm ortaklarını, tedarikçilerini sürekli yenilikçi teknolojilerle desteklemektedir.

Ayrıntılara gösterdiği özen ile müşterilerine benzersiz olanaklar sunan Folkart Yapı’nın, “Hayat Buna Değer” diyeceğiniz yeni projeleri sürecektir.

Kategori:      
İletişim Bilgileri
Telefon: 0232 488 00 00
Websitesi:

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konut Projeleri - Ofis Projeleri - Ticari Projeler

ilgilendiğiniz proje hakkında proje kampanyalarını konut fırsatlarını ve daha birçok bilgiyi sizlere ulaştıran portal olarak bizler istanbul projeleri, ankara projeleri, izmir projeleri başta olmak üzere birçok ilimize ait proje haberlerini konut projeleri ticari projeler avm projeleri, yatırım fırsatları, yeni projeler gibi alanlarda detaylı inceleme yaparız. Proje Lansman 2017 projeleri, 2017 konut projeleri, türkiye genelinde tüm projeleri incelemesinin yanı sıra istanbul konut projeleri, istanbul avm projeleri ve istanbul proje yatırımları konularını sizler için detaylı olarak inceler ve kullanıcıya yatırım yapacağı firmayı ve projeleri inceleme fırsatı sunar.