Favori Projelerim Yazdır Favorilere Ekle PDF Olarak Kaydet

For You Suite

4.00
Proje Özellikleri
Firma: Katal İnşaat
Proje Teslim Tarihi: Ekim 2017
Fiyatlar ₺: 210 bin TL
Proje Alanı: -
M2 Aralığı: 65 - 75 m2
Üniteler: 1+1
Adres:
Balatçık Mah. 1671. Sok., , Çiğli, İzmir
Proje Hakkında

For You Suite Kaliteli Yaşam Alanı

Ülkemizin en güzel şehirlerinden bir tanesi olan İzmir , For You Suite isimli bir konut projesiyle hayat bulmaya devam etmektedir. Başarılı bir yatırım sürecine ev sahipliği yapan For You Suite isimli projedeki fiyat ortalaması ve genel kalite durumu , şehrin genelindeki birçok projeden daha üst seviyede ve başarılı projeler arasında gösterilmektedir. Rezidans dairelerinden oluşan konutların sayısı ve kule özelliği bakımından birçok farklı incelemeden geçirilen For You Suite projesi , her türlü ihtiyaca yönelik yeniliğe sahiptir.

For You Suite projesinde yapılan çalışmaların büyük bir bölümünün temel yapı ve genel görünümle ilgili çalışmalardan oluştuğu bilinmektedir. Dışarıdan bakıldığında son derece lüks bir görünüme sahip olacak şekilde tasarlanan binalar , içlerine girildiğinde de oldukça başarılı ve yeterli bir kalite sunmaktadır.

İzmir’in Artan Değerlerinden For You Suite Projesi

Türkiye ‘de son yıllarda hızla büyümeye ve gelişmeye devam eden inşaat sektörü , Katal inşaat ve Murat Gökçekaya Kuyumculuk ile birlikte daha da hız kazanmıştır. İzmir’in Çiğli ilçesinde bulunan For You Suite projesi , 325 daireyle hizmet verilmesi düşünülen bir proje olarak bilinmektedir.

For You Suite için oluşturulmuş olan dairelerin tipi 1+1 stüdyo dairelerden oluşmaktadır. Böylelikle hem daha fazla kişiye yaşam alanı sağlanabilmekte hem de her türlü ihtiyacını karşılayabilecek olan ev sahibi sayısında artış görülebilecektir. İzmir ‘de başarılı bir şekilde sürdürülmeye devam eden  For You Suite projesinde Ekim 2017 tarihinde teslim imkanı sunulmaktadır. Ticari merkezlere ve sıradışı yeniliklere ev sahipliği yapan For You Suite projesinin açıklanan özellikleri şu şekildedir;

 • Fitness merkezi
 • Güneşlenme terası
 • Güvenlik
 • Açık yüzme havuzu
 • Yürüyüş parkuru
 • Kameralı güvenlik
 • Kapalı otopark
 • Yürüyüş parkuru
 • Jeneratör
 • Resepsiyon
 • Alarm sistemi
 • Yerden ısıtma
 • Asansör

“Gençlere ve genç hissedenlere” For You Suite Projesi

Ülkemizdeki yüzlerce projenin incelemesinin yapılmasıyla birlikte gençler , seçtikleri projelerin genel özelliklerini oluşturmuş durumdalar Kalite açısından yüzlerce ailenin istekleri doğrultusunda çalışmaların yürütüldüğü bilinen For You Suite projesi , 210 bin Türk Lirası ile belirlenmiş sabit fiyatlarla satışa sunulacaktır. Dairelerin fiyatlarındaki artış durumu , tüm dairelere yansıtılabilecektir. Satışa sunulduğu andan itibaren her daire , alıcısına 1500 Türk Lirası değerinde aylık kira geliri sağlatabileceği düşünülen genel kalite ve yatırıma değer özelliklere sahiptir.

Kategori:   
İletişim Bilgileri
Telefon: 444 61 91

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konut Projeleri - Ofis Projeleri - Ticari Projeler

ilgilendiğiniz proje hakkında proje kampanyalarını konut fırsatlarını ve daha birçok bilgiyi sizlere ulaştıran portal olarak bizler istanbul projeleri, ankara projeleri, izmir projeleri başta olmak üzere birçok ilimize ait proje haberlerini konut projeleri ticari projeler avm projeleri, yatırım fırsatları, yeni projeler gibi alanlarda detaylı inceleme yaparız. Proje Lansman 2017 projeleri, 2017 konut projeleri, türkiye genelinde tüm projeleri incelemesinin yanı sıra istanbul konut projeleri, istanbul avm projeleri ve istanbul proje yatırımları konularını sizler için detaylı olarak inceler ve kullanıcıya yatırım yapacağı firmayı ve projeleri inceleme fırsatı sunar.