Favori Projelerim Yazdır Favorilere Ekle PDF Olarak Kaydet

Fortis Meridyen

3.00
Proje Özellikleri
Firma: Fortis Yapı
Proje Teslim Tarihi: Temmuz 2017
Fiyatlar ₺: 950 bin TL-1 milyon 550 bin TL
Proje Alanı: 11075 m2
M2 Aralığı: 223 - 223 m2
Üniteler: 5+1
Adres:
Alacaatlı Mah. 3158. Cad. 119/A Yaşamkent, , Çankaya, Ankara
Proje Hakkında

Fortis Meridyen Projesi İle Daha da Gelişiyor

Ankara ilinde son zamanlarda en çok değer kazanan Yaşamkent semtinde yapılmış olan Fortis Meridyen Projesi bu bölgenin daha da fazla değer kazanmasına sebep olmuştur. Şehrin odak noktasında yer alan bu proje Ankaranın önemli okullarına önemli yollarına ve de önemli merkezlerine oldukça yakındır. Bu sayede de sizlere ulaşım açısından ve ulaşılabilirlik olanağı bakımından oldukça güzel fırsatlar sunan bu proje sizin ve aileniz için önemli bir husus barındırıyor.

Sizler için özel olarak fortis yapı ve inşaat şirketinin hazırlamış olduğu bu 4+1 daireler özel kış bahçeleri ile sizlere 5+1 tasarımında bir yapı sunuyor. Aynı zamanda da mekanik cam giydirme sistemleri ile kesintisiz bir manzara şansı sunuyor. Minimalist modern ve sıra dışı tasarımları ile sizleri büyüleyen bu proje için 2017 senesinin temmuz ayına kadar konut satışlarına dahil olabilirsiniz.

Fortis Meridyen Projesinin Detayları

Fortis yapı ve inşaat şirketinin tasarlamış ve inşaatını yürütmüş olduğu bu proje 11075 metrekarelik bir alanda yapılmaktadır. Tek blokluk olarak tasarlanan bu projede yapı 45 daireden oluşuyor. Ayrıca da bu bloğun en altında yer alan alış veriş merkezi içinde de 11 adet ticari ünite yer alıyor. Tamamı 5+1 dairelerden oluşan ve bir odası da 25 metrekarelik bir alana ayrılan kış bahçesi ile sizi kaliteli bir ev ortamı bekliyor.

Fortis Meridyen Projesinde yapılmakta olan konut tasarımlarında daireler 223 metrekarelik bir alana sahiptir. Sitenin ve dairenin özelliklerine bir bakalım.

 • Açık otopark
 • Kapalı otopark
 • Alış veriş merkezi
 • Çocuk oyun alanları
 • Fitness merkezi
 • Güvenlik
 • Kameralı güvenlik
 • Masa tenisi
 • Sauna
 • Vitamin bar
 • Her dairede de akıllı ev sistemleri ankastre beyaz eşya ebeveyn banyosu ebeveyn giyinme odası merkezi ısıtma şömine teras yerden ısıtma vardır.

Fortis Meridyen Projesinde Konut Fiyatları

Fortis yapı ve inşaat şirketinin sizlere sunduğu bu Fortis Meridyen Projesindeki 5+1 daireler 950 bin TL ile 1 milyon 550 bin TL arasında değişmektedir. Aynı zamanda da dairelerin banka kredilerine uygun olması da sizler için bir avantajdır.

Kategori:   
İletişim Bilgileri
Telefon: 0312 286 0 333

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konut Projeleri - Ofis Projeleri - Ticari Projeler

ilgilendiğiniz proje hakkında proje kampanyalarını konut fırsatlarını ve daha birçok bilgiyi sizlere ulaştıran portal olarak bizler istanbul projeleri, ankara projeleri, izmir projeleri başta olmak üzere birçok ilimize ait proje haberlerini konut projeleri ticari projeler avm projeleri, yatırım fırsatları, yeni projeler gibi alanlarda detaylı inceleme yaparız. Proje Lansman 2017 projeleri, 2017 konut projeleri, türkiye genelinde tüm projeleri incelemesinin yanı sıra istanbul konut projeleri, istanbul avm projeleri ve istanbul proje yatırımları konularını sizler için detaylı olarak inceler ve kullanıcıya yatırım yapacağı firmayı ve projeleri inceleme fırsatı sunar.