Favori Projelerim Yazdır Favorilere Ekle PDF Olarak Kaydet

Fortis Sinanlı Kadıköy

4.00
Proje Özellikleri
Firma: Sinanlı Yapı - Yiğit Group
Proje Teslim Tarihi: Mart 2019
Fiyatlar ₺: 6 bin 700 TL-8 bin 700 TL
Proje Alanı: 30000 m2
M2 Aralığı: 50 - 250 m2
Üniteler: 1+1 , 2+1 , 3+1 , 4+1 , 5+1
Adres:
Eğitim Mah. Hızırbey Cad. Yıldırım Sok. No:3, , Kadıköy, İstanbul
Proje Hakkında

İstanbul’un Yeni Dünyası Fortis Sinanlı Kadıköy

Sinanlı Yapı ve Yiğit Group tarafından hazırlanan İstanbul’un yeni dünyası Fortis Sinanlı Kadıköy, farklı tiplerde daire seçenekleri ve sayısız imkan ile birçok fırsat sunuyor. 1+1’den 5+1’e kadar birçok tipte ev bulabilirsiniz. Ancak henüz daire büyüklükleri ve metrekareleri netlik kazanmış değil. 1100 adet konut ve ticari alan ile projelendirilmiş Fortis Sinanlı Kadıköy ile yepyeni bir dünyaya merhaba diyebilirsiniz.

Ödeme planları ve fiyatlar ile ilgili kesin bilgilere ulaşmak için Yiğit Group internet sitesinde bilgi formu doldurabilir ve sorularınızı ileterek güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Teslim tarihi 2018 yılının Mayıs ayı olarak planlanan projenin gördüğü büyük ilgi talep sayısını arttırıyor. Sizde talepleriniz ile İstanbul’un en lüks, zengin yaşam imkanlarına sahip olabilirsiniz.

Fortis Sinanlı Kadıköy

Neden Fortis Sinanlı Kadıköy İle Ev Almalısınız?

İstanbul’un yeni dünyası Fortis Sinanlı Kadıköy sayısız tercih edilir özelliğe sahip. Sizde güven içinde muhteşem bir evde, temiz, sosyal açıdan zengin bir düzenin içinde yaşamanın hayalini kuruyorsanız; bu projenin sağladığı imkanlardan yararlanabilirsiniz. Ulaşımın oldukça kolay olduğu Fortis Sinanlı Kadıköy; Metrobüs, Metro ve E-5’e oldukça yakın bir mesafede bulunuyor. Yaşamın tüm sosyal imkanlarına daha yakın olmanızı ve hızlı ulaşmanızı sağlayacak seçenekler ile Avrupa Yakasına son derece yakın yaşayabilirsiniz.

Kadıköy İstanbul’un en samimi semtlerinden biridir. Fortis Sinanlı Kadıköy sakini olarak bu samimiyeti yaşayabilir, iyi komşuluk ilişkileri kurabilirsiniz. Üstelik cadde mağazaları sayesinde alışveriş keyfini dilediğiniz her an yaşayabilirsiniz.

Yepyeni Bir Hayatın Odak Noktası Fortis Sinanlı

İstanbul Kadıköy’ün merkezinde özlediğiniz mahalle hayatını, güvenle sokaklarda dolaştığınız günleri, çocuklarınızın özgürce oynayabildiği park ve bahçeleri İstanbul’un yeni dünyası Fortis Sinanlı Kadiköy ile kazanabilirsiniz. Tarihi Yarımada ile Adalar manzarasına sahip konutlarda her sabah huzurla uyanabilir, dilediğiniz her an İstanbul’un güzelliklerinin tadını çıkarabilirsiniz.

Keyifle zaman geçirebileceğiniz sayısız yaşam alanı sizi bekliyor. Kendiniz için birçok aktivite bulabileceğiniz gibi, siz keyifle vakit geçirirken çocuklarınız da çocuk parkları ve oyun alanlarında eğlenebilirsiniz. Spor yapabileceğiniz tesislerin yanı sıra yürüyüş parkurlarında sabah yürüyüşünüzü manzara eşliğinde yapabilirsiniz.

Fortis Sinanlı Kadıköy projesine yakın birçok hastane bulunuyor. Sağlığınız için gerekli tüm muayene ve kontrolleri her an ayağınızın dibinde olan hastanelerde yaptırabilirsiniz. Ayrıca projenin yakında olan yerler arasında çok sayıda okul ve alışveriş merkezide bulunuyor. Bu proje kapsamında ev sahibi olarak aşağıdaki tüm imkanlara sahip olabilirsiniz.

  • Sosyal tesisler
  • Spor alanları
  • Cadde mağazalar
  • Manzaralı konutlar
  • Çocuk ve yetişkinler için açık ve kapalı yüzme havuzları
  • 24 saat güvenlik ve daha fazlası
Kategori:   
İletişim Bilgileri

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konut Projeleri - Ofis Projeleri - Ticari Projeler

ilgilendiğiniz proje hakkında proje kampanyalarını konut fırsatlarını ve daha birçok bilgiyi sizlere ulaştıran portal olarak bizler istanbul projeleri, ankara projeleri, izmir projeleri başta olmak üzere birçok ilimize ait proje haberlerini konut projeleri ticari projeler avm projeleri, yatırım fırsatları, yeni projeler gibi alanlarda detaylı inceleme yaparız. Proje Lansman 2017 projeleri, 2017 konut projeleri, türkiye genelinde tüm projeleri incelemesinin yanı sıra istanbul konut projeleri, istanbul avm projeleri ve istanbul proje yatırımları konularını sizler için detaylı olarak inceler ve kullanıcıya yatırım yapacağı firmayı ve projeleri inceleme fırsatı sunar.