Favori Projelerim Yazdır Favorilere Ekle PDF Olarak Kaydet

Gebze Emlak Konutları

4.00
Proje Özellikleri
Firma: Emlak Konut GYO
Proje Teslim Tarihi: Ocak 2020
Fiyatlar ₺: 280 bin TL-733 bin TL
Proje Alanı: 14699 m2
M2 Aralığı: 88 - 213 m2
Üniteler: 2+1 , 3+1 , 4+1
Adres:
Kirazpınar Mah. Yeni Bağdat Cad. Gebze, , Kocaeli
Proje Hakkında

Emlak Konut GYO tarafından inşa ettirilecek olan Gebze Emlak Konutları Projesi 3.etap başvuruları 2 Kasım 2016 tarihinde başladı. Yeşil ile iç içe tasarlanan projenin %70’lik kısmı yeşil alanlar için ayrılmış durumda. Gebze’nin yükselen hayat kalitesini ve yaşam standartlarını ileri doğru taşıyan bu proje ile herkesin konut sahibi olması sağlanmış olacak hem de ödeme koşullarındaki yapılan destekler ile zorlanmadan ev sahibi olabileceksiniz. ‘‘Güçlü Türkiye için birlik vakti’’ kampanyası ile başlayan Emlak Konut GYO güvencesi ile 1725 bağımsız bölümün satıldığı açıklandı. Böylece en yüksek hasılat Gebze Emlak Konutları Projesi 3.etap kısmında gerçekleşti.

14699 metrekare alana inşa edilen projede 1905 konut bulunmakta. 2+1, 3+1, 4+1 daire imkanları ile her isteğe uygun evler üretilmiş durumda. 88 metrekare ile 213 metrekare alanında değişen konut tipleri ile birlikte siz de huzurlu ve rahat bir yaşama kolaylıkla kavuşmuş olacaksınız. Ödeme konusundaki kolaylıklar ile birlikte düşünüldüğü zaman hem mekanın konumu hem kaliteli yapılar hem de uygun ödeme koşulları ile Emlak Konut GYO güvencesiyle ev sahibi olmuş oluyorsunuz.

Uygun Ödeme Koşulları İle Gebze’nin İncisinde Ev Sahibi Olmak

Toplamda 37 blok şeklinde inşa edilecek olan projenin ödeme aşamasında 120 ay vade ve %0,5 sabit vade veya TÜFE’li ödeme imkanı gibi imkanlar bulunuyor. Projede:

  • 2+1 daireler 269 bin TL,
  • 3+1 daireler 377 bin TL,
  • 4+1 daireler 550 bin TL,
  • 4+1 dubleksler ise 684 bin TL

İle başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Ödeme koşulları kapsamın 2+1 daireler için 50 bin TL peşinat, 50 bin TL teslim aşamasında, 25 bin TL ise teslimden bir yıl sonraki süreçte ara ödeme şeklinde yapılıyor. Aynı ödeme şeklinde ise 3+1 daireler peşinat ve teslim aşamalarında iki kere 60 bin TL şeklinde ödeniyor. Teslimattan sonra bir yıl sonraki süreçte 30 bin TL ara ödeme şeklinde tahsil ediliyor. Gebze Emlak Konut Projesi dahilinde ev sahibi olmak sizi hem daha kaliteli bir hayata taşıyacak hem de uygun ödemelerle zorlanmadan ev sahibi olacaksınız.

Destek Veren Bankalarla Kolay Ev Sahibi Olmak

Emlak Konut GYO bünyesindeki Gebze Emlak Konutları Projesi ve diğer 30 proje için geçerli olan kredileri pek çok banka sağlıyor. Bu bankalar; Albaraka, Garanti Bankası, Türkiye İş Bankası, Vakıf Bank, Yapı Kredi Bankası, Ziraat Bankası ve Ziraat Katılım Bankası destek vermektedir.

Kategori:   
İletişim Bilgileri
Telefon: 0262 642 68 67

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konut Projeleri - Ofis Projeleri - Ticari Projeler

ilgilendiğiniz proje hakkında proje kampanyalarını konut fırsatlarını ve daha birçok bilgiyi sizlere ulaştıran portal olarak bizler istanbul projeleri, ankara projeleri, izmir projeleri başta olmak üzere birçok ilimize ait proje haberlerini konut projeleri ticari projeler avm projeleri, yatırım fırsatları, yeni projeler gibi alanlarda detaylı inceleme yaparız. Proje Lansman 2017 projeleri, 2017 konut projeleri, türkiye genelinde tüm projeleri incelemesinin yanı sıra istanbul konut projeleri, istanbul avm projeleri ve istanbul proje yatırımları konularını sizler için detaylı olarak inceler ve kullanıcıya yatırım yapacağı firmayı ve projeleri inceleme fırsatı sunar.