Favori Projelerim Yazdır Favorilere Ekle PDF Olarak Kaydet

Gökyüzü Bahçeleri

3.00
Proje Özellikleri
Firma: Arena Mimarlık
Proje Teslim Tarihi: Aralık 2018
Fiyatlar ₺: -
Proje Alanı: 8500 m2
M2 Aralığı: 120 - 305 m2
Üniteler: 2+1 , 3+1 , 4+1 , 5+1
Adres:
Dikmen Mah. 671. Sok., , Çankaya, Ankara
Proje Hakkında

Çankaya Oran’da hayata geçirilecek olan proje hayaller ile hayatın kesiştiği noktayı sizlere sunmak ve bir konuttan ziyade dünya standartlarında bir yaşam sunmak için tasarlanmış. 175 konuttan oluşacak proje 2018 Aralık tarihinde teslim edilecek. Gökyüzü Bahçeleri Projeleri sizler için 180 metre yükseklikte açık hava tenis keyfi sunarken 90 metre yükseklikte gökyüzü havuzunu da sizlere sunuyor. Ankara’da vadi manzarasının tamamını kapsayan bu proje, sizler için doğa dostu bir yaşam olanağını da vadediyor.

Yılın Projesi Ödülü Gökyüzü Bahçeleri Projesine Layık Görüldü

2016 Mimar Sinan Uluslararası Proje Olimpiyatları finallerinde mimarlık kategorisinde Haydar Aliyev Yılı ödülüne layık görülen Gökyüzü Bahçeleri, sizlere sadece yaşanacak evler inşa etmiyor. Şehrin içinde inşa edilen ancak size doğa ile baş başa biryaşantı sunan Gökyüzü Bahçeleri Projesi Ankara’nın ilk yüksek katlı ekolojik konut projesi. Hem kendi enerjisini üretecek olan bu konutlar hem de çevre kirliliğine karşı sorumlu bakışıyla ekolojik dengeye zarar vermeyecek şekilde tasarlanmış. Vadinin en mükemmel yerine inşa edilen bu projenin 19. katında 1100 metrekarelik botanik bahçesi bulunmakta. Böylelikle Ankara’nın en karlı ve soğuk günlerinde dahi botanik bahçede yeşilliğin keyfini çıkarabilir, gökyüzüne yakın bir noktada yürüyüş yapabilirsiniz. 180 metre yükseklikteki açık hava tenis kortu ise eşi görülmemiş lüks bir yaşantının nasıl olduğunu ifade eden en güzel detaylardan biri. Lüks yaşantının artık Ankara vadide mümkün olduğunu dile getiren Gökyüzü Bahçeleri Projesiile yalnızca bir ev satın almış olmayacaksınız. Kendinizi ve doğanızı keşfedeceğiniz bir yaşam alanı içerisine dahil olmuş olacaksınız.

Bir Projeden Beklenebilecek Tüm Olanaklar Gökyüzü Bahçelerinde

Arena Mimarlık tarafından inşa edilen proje 8 bin 500 metrekarelik alana kurulmakla birlikte 45 katlı ve tek bloktan oluşuyor. 175 konutun yer aldığı proje de:

  • katında bir dönüm arazi üzerine kurulu sosyal tesis,
  • katta botanik alan,
  • Binanın en üst katında açık tenis kortu,
  • Açık yüzme havuzu,
  • Çocuk yüzme havuzu,
  • Yürüyüş parkuru,
  • Vadi manzarası,
  • Kapalı otopark

Gibi imkanlarda yer almaktadır. Henüz projenin fiyatları ve ödeme koşulları belirlenmemiş.

Gökyüzü Bahçeleri Projesi’nde 2+1 ‘den başlayarak 5+1’e kadar konutlar mevcut. 2+1’ler brüt 120,29 ile 135,31 metrekare arasında iken 5+1 daireler brüt 305,31 metrekare büyüklüğe sahiptir.

Satış ve ödeme koşulları belirlenmeyen Gökyüzü Bahçeleri Projesiyılın en iyi projesi olmaya hak kazanarak Ankara’ya dünya standartlarında bir yaşam olanağını getiriyor.

Kategori:   
İletişim Bilgileri
Telefon: 0312 353 54 18 - 19

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konut Projeleri - Ofis Projeleri - Ticari Projeler

ilgilendiğiniz proje hakkında proje kampanyalarını konut fırsatlarını ve daha birçok bilgiyi sizlere ulaştıran portal olarak bizler istanbul projeleri, ankara projeleri, izmir projeleri başta olmak üzere birçok ilimize ait proje haberlerini konut projeleri ticari projeler avm projeleri, yatırım fırsatları, yeni projeler gibi alanlarda detaylı inceleme yaparız. Proje Lansman 2017 projeleri, 2017 konut projeleri, türkiye genelinde tüm projeleri incelemesinin yanı sıra istanbul konut projeleri, istanbul avm projeleri ve istanbul proje yatırımları konularını sizler için detaylı olarak inceler ve kullanıcıya yatırım yapacağı firmayı ve projeleri inceleme fırsatı sunar.