Favori Projelerim Yazdır Favorilere Ekle PDF Olarak Kaydet

Gümüş Park Avenue

3.00
Proje Özellikleri
Firma: Gümüş İnşaat
Proje Teslim Tarihi: Mart 2019
Fiyatlar ₺: 295.000 - 430.000 TL
Proje Alanı: 2.070 m2
M2 Aralığı: 101 - 111 m2
Üniteler: 2+1
Adres:
Gazi Osman Paşa Mahallesi, Kamil Tunca Caddesi, Gökdere Köyü, , Bornova, İzmir
Proje Hakkında

İzmir'in cazibe merkezi Bornova'da hayata geçirilen Gümüş Park Avenue İzmir projesi, Gümüş inşaat tarafından hayata geçirildi. Toplam 2 bin 70 metrekare arsa alanı üzerinde konumlanan projenin 600 metrekaresi peyzaj için kullanıldı.

Tek blok halinde yükselen Gümüş Park Avenue projesi otopark katının da dahil olduğu 18 kattan oluşuyor. Projede daire seçenekleri açık ve kapalı mutfak konsepti ile belirlenmiş iki tip daire bulunuyor. Dairelerin metrekare aralıkları ise; en düşük 101 metrekare, en yüksek 111 metrekare aralığındadır. Büyüklükleri 101 ile 111 metrekare aralığında değişen dairelerin tamamı 2+1 olarak tasarlandı. Butik projede toplam 135 adet daire bulunuyor.

Gümüş Park Avenue projesinde en düşük daire fiyatı 295 bin TL, en yüksek daire fiyatı 430 bin TL olarak belirlendi.

Projenin sosyal donatıları arasında, açık kapalı yüzme havuzu, kapalı otopark alanları, spor merkezi, çocuk oyun alanı ve yürüyüş alanları bulunuyor.

Gümüş Park Avenue Lansman Avantajı

Projede lansman öncesi fırsat döneminde avantajlı fiyat seçenekleri sunuluyor. Ödeme kolaylığı sağlanan projede lansmana özel yüzde 1 KDV avantajı ile konut satışları gerçekleştiriliyor. Ayrıca lansman öncesi avantajlardan bir tanesi de cazip fiyat avantajı. Projede kampanya kapsamında daire fiyatları 295 bin TL'den başlıyor.

Gümüş Park Avenue Lokasyon Avantajı

İzmir'in Bornova ilçesinde yer alan proje, birbirinden eşsiz projelerin giderek sayılarını arttırdığı Bornova'da marka konutlar bölgeyi cazibe merkezi haline getirdi.

İzmir bölgesindeki yatırımcının da ilgi odağında yer alan bölge, günden güne değerini arttırıyor.

Lokasyon avantajı olarakta yatırımcısına kazanç sağlamayı amaçlayan proje konumu itibariyle Point Bornova Avm'ye 200 metre yürüme mesafesinde yer alıyor. Çevre ve bağlantı yollarına da 300 metre kadar yakın mesafede yer alıyor. Ayrıca proje, okul, sağlık kuruluşları, avm, mağazalar, hastane, toplu taşıma ve ulaşım araçlarına yakın mesafesi ile dikkat çekiyor.

Gümüş Park Avenue Yatırım Avantajı

Proje satış döneminde lansmana özel yaptığı kampanya ile daha alırken kazandırıyor. Bölgede birbirinden farklı mimariye sahip projelerin yer alması sosyal olanakların çevreye olan etkisini arttırıyor. Dolayısıyla projenin değerli bölgede yer alması yatırımcıya yüksek kira avantajı sağlıyor.

Lansmana özel fiyatla satışa çıkan projede metrekare birim maliyeti düşük seviyelere tekabul ediyor. Özgün mimarisi ve minimal yapısı sayesinde aile yaşamının anlam kazandığı projelerden biridir. Proje oturum amaçlı kullanım için de ihtiyacınızı karşılayacak niteliktedir. İstanbul Ankara gibi bölgelerden de yatırımcının ilgi duyacağı projeler arasında yer alıyor.

İzmir Bornova bölgesinde yer alan diğer projeleri incelemek için tıklayın

Kategori:   
İletişim Bilgileri
Telefon: 444 07 50
Websitesi:

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gümüş İnşaat Kimdir?

İnşaat sektöründe 30 yıllık bir geçmişe sahip olan Gümüş İnşaat deneyimli kadrosu ile kaliteli yapılar inşa ediyor.

Uzun yıllar edindiği tecrübeleri projelerine yansıtan uzman kadrosu mimar ve mühendisleri ile memnun müşteri kitlesine sahip.

İnşaat alanında üstün teknolojiler ile donatılmış ürünler kullanıyor.

Konut Projeleri - Ofis Projeleri - Ticari Projeler

ilgilendiğiniz proje hakkında proje kampanyalarını konut fırsatlarını ve daha birçok bilgiyi sizlere ulaştıran portal olarak bizler istanbul projeleri, ankara projeleri, izmir projeleri başta olmak üzere birçok ilimize ait proje haberlerini konut projeleri ticari projeler avm projeleri, yatırım fırsatları, yeni projeler gibi alanlarda detaylı inceleme yaparız. Proje Lansman 2017 projeleri, 2017 konut projeleri, türkiye genelinde tüm projeleri incelemesinin yanı sıra istanbul konut projeleri, istanbul avm projeleri ve istanbul proje yatırımları konularını sizler için detaylı olarak inceler ve kullanıcıya yatırım yapacağı firmayı ve projeleri inceleme fırsatı sunar.