Favori Projelerim Yazdır Favorilere Ekle PDF Olarak Kaydet

Güneş Tepe İstanbul Projesi

3.00
Proje Özellikleri
Firma: Metal Yapı Konut
Proje Teslim Tarihi: Nisan 2018
Fiyatlar ₺: -
Proje Alanı: 112000 m2
M2 Aralığı: 50 - 200 m2
Üniteler: 1+1 , 2+1 , 3+1 , 4+1
Adres:
Güneşli Mah. Dilmenler Cad. Bağcılar, , Bağcılar, İstanbul
Proje Hakkında

Güneş Tepe İstanbul Projesi Bağcılardan Yükseliyor

İstanbul avrupa yakasında bulunan bağcılar semtinde tasarlanan Güneş Tepe İstanbul Projesi güneştepe bölgesinde yükseliyor. İstanbul içine yeni yaşam alanı ve ticari ünite kapsamında yapılan bu proje sizlere metal yapı konut firmasi tarafından sunuluyor. Eski içdaş fabrikasının alanına yapılacak olan bu proje 112000 metrekarelik bir alanda sizlere sunuluyor. Hem sizin hem de aileniz için önemli bir yaşam alanı olan bu tasarım 2018 senesinin nisan ayında teslim ediliyor.

Aynı zamanda bulunduğu konum bakımından da oldukça ideal bir proje sahası olan bu bölge sizlere ulaşım konusunda önemli merkezlere yakınlığı ile avantaj sunuyor. Yeni mahalle ve mahmutköymetro duraklarına 10 dakikalık bir yürüme mesafesindedir. Ayrıca da Atatürk hava alanına 8 kilometre İstanbul deniz otobüslerine 17 kilometre tem otoyoluna 5 kilometre E-5 kara yoluna ise 9 kilometre uzaklıktadır.

Güneş Tepe İstanbul Projesi Detayları Hakkında

İstanbul avrupa yakasında bulunan bağcılar ilçesinin güneşli bölgesinde projelendiren bu tasarım 112000 metrekarelik bir alana yapılıyor. Daire ve ofis detaylarında tasarlanan bu Güneş Tepe İstanbul Projesi sizlere metal yapı konut şirketi tarafından sunuluyor.

Bu alana toplamda 18 blok yapılıyor ve bu bloklardan da bir site ortaya çıkıyor. Yapialn bu 18 blok içinde 1160 adet daire vardır. Ayrıca da ticari üniteler ve sosyal alanlar da bu proje detayında insanlara sunuluyor.

2018 senesinin nisan ayında daire sahiplerine teslim edilecek olan bu konutlar için şu an bir fiyat belirtilmemiş ve ödeme konusunda da bilgi verilmemiş.

Şimdi sizlere metal yapı konut firmasının sunduğu projede sitenin özelliklerine bir bakalım.

  • Çocuklar için oyun alanı
  • Fitness merkezi
  • Kapalı otopark
  • Güvenlik
  • Kameralı güvenlik
  • Daire içinde de merkezi ısıtma ve balkon vardır.

Güneş Tepe İstanbul Projesindeki İnşaat Teknikleri Nelerdir

Metal yapı konut firmasının İstanbul bağcılar ilçesinde yürürlüğe soktuğu Güneş Tepe İstanbul Projesiinşaat teknikleri konusunda gerekli düzenlemeleri yapmıştır. Deprem ve yalıtım yürürlüklerine uygun olarak binalar tasarlanmıştır.Ayrıca da yapı denetimi ve zaman etütleri de düzgün olarak yapılmıştır.

Kategori:      
İletişim Bilgileri
Telefon: 0212 651 11 32

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konut Projeleri - Ofis Projeleri - Ticari Projeler

ilgilendiğiniz proje hakkında proje kampanyalarını konut fırsatlarını ve daha birçok bilgiyi sizlere ulaştıran portal olarak bizler istanbul projeleri, ankara projeleri, izmir projeleri başta olmak üzere birçok ilimize ait proje haberlerini konut projeleri ticari projeler avm projeleri, yatırım fırsatları, yeni projeler gibi alanlarda detaylı inceleme yaparız. Proje Lansman 2017 projeleri, 2017 konut projeleri, türkiye genelinde tüm projeleri incelemesinin yanı sıra istanbul konut projeleri, istanbul avm projeleri ve istanbul proje yatırımları konularını sizler için detaylı olarak inceler ve kullanıcıya yatırım yapacağı firmayı ve projeleri inceleme fırsatı sunar.