Favori Projelerim Yazdır Favorilere Ekle PDF Olarak Kaydet

Güneşli Palmiye Park

4.00
Proje Özellikleri
Firma: Demir Group
Proje Teslim Tarihi: -
Fiyatlar ₺: -
Proje Alanı: 8000 m2
M2 Aralığı: 135 m2 - 175 m2
Üniteler: 2+1, 3+1, 4+1
Adres:
Hürriyet mahallesi. Aydın sokak. No: 13, , Bağcılar, İstanbul
Proje Hakkında

Güneşli Palmiye Park Sitesinde Taksitler Yeniliğe Ortak Olun

Güneşli Palmiye Park sitesi içerisinde kişilerin elde edecekleri olmazsa olmaz noktanın odalar konusunda oldukça geniş olan seçenek listesi olduğunun belirtilmesi gerekmektedir. Site içerisinde bulunan oda olanakları şu biçimde sıralanmaktadır;

 • 2+1
 • 3+1
 • 4+1

Güneşli Palmiye Park sitesinde elde edeceğiniz dairelerin hem geniş hem de olanaklar bakımından da çeşitli olduğu sitenin modelleri incelendiği zaman direkt olarak algılanmaktadır. Bağcılarda kurulan bu sitelerin sizin için harika bir yaşam alanı haline gelecek ve size yeni bir hayat sunacaktır. Yapımcı firmasının Çağdaş Yapı olması müşterilerin site sistemine duydukları güvenin artmasına sebebiyet vermektedir. Daha öncesinde bu yapı şirketinden alınmış olan ev projelerinin sorunsuz bir biçimde teslim edildiği bilinmektedir.

Güneşli Palmiye Park

Satın Alım İşlemi Sonrası Karşılaşılacak Özellikler Nelerdir?

Güneşli Palmiye Park içerisinde satın alacağınız dairelerin akıllı sisteme sahip olduğunun da farkında olmalısınız. Komşuluk ilişkileri bakımından da muhteşem bir yapıyı size sunan bu siteden bir daire olanağı elde etme konusunda asla geç kalmamanız gerekmektedir. Talep çok fazla olduğu için sizin istediğiniz standartlarda bir dairenin tükenebileceğini de bilmelisiniz. Ekonomik durumunuzun size mani olmasına ve sizi şüpheye düşürmesine izin vermemelisiniz. Analiz sonucunda elde edilecek verilere göre kişilere uygun bir ödeme planının oluşturulma lazımdır. Siz de oluşturmuş olduğunuz bu ödeme planına uygun bir şekilde ödemelerinizi gerçekleştirmelisiniz.

Park Sitede Daire Fiyatları

Güneşli Palmiye Park kapsamında ortaya koyulan dairelerin genişlik bakımından büyükşehirlerde bulunan daire olanaklarına göre çok daha kapsamlı ve donanımlı olduğunun da bilinmesi lazımdır. Dairelerin genişlileri 68 metrekareden başlayarak 173 metrekareye kadar yükselmektedir. Ailenizin küçük olmasına da büyük olmasına da uygun daire tiplerinin bulunması sizin için bu sitenin daha cazip hale gelmesini sağlamaktadır. Güneşli Palmiye Park sitesinde elde edeceğiniz farklı hizmetlerden bazıları şu biçimde sıralanmaktadır;

 • Güvenlik olanaklarının en yüksek derecede olması
 • Havuz olanağı ve temizliğinin üst seviyede olması
 • Yeşil alan bakımından muhteşem bir genişliğin benimsenmiş olması
 • Uzman güvenlik görevlileri ile koruma altına alınan site
 • Spor kompleksleri ile desteklenen spor olanakları

Bu konuda aklınıza takılan noktalar olduğu zaman firmanın projelerinden daha önce yararlanmış olan kişiler ile iletişime geçilmeli ve onların yorumları hakkında fikir sahibi olunması faydalı olacaktır. Güneşli Palmiye Park denildiği zaman kişilerin elde edecekleri sistemin bu özellikleri de içerisinde buldurduğunun farkında olunması gerekmektedir. Ödeme seçenekleri konusunda kişilerin dikkat etmesi gereken noktalar şunlardır;

 • 1+1; en küçük ev modellerinden biri olan 1+1 dairelerin fiyatları yaklaşık olarak 600 bin liraya kadar yükselebilmektedir.
 • 2+1; orta halli bir aile için ideal boyutlarda olan bu dairelerin fiyatı ise 1.100.000 civarında olmaktadır.
 • 3+1; en büyük daire sistemlerinden biri olan 3+1 dairelerin fiyatları ise 1.500.000 lira olması müşteriler tarafından gayet makul karşılanmaktadır.
Kategori:   
İletişim Bilgileri
Telefon: 0 212 550 16 86
Websitesi:

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konut Projeleri - Ofis Projeleri - Ticari Projeler

ilgilendiğiniz proje hakkında proje kampanyalarını konut fırsatlarını ve daha birçok bilgiyi sizlere ulaştıran portal olarak bizler istanbul projeleri, ankara projeleri, izmir projeleri başta olmak üzere birçok ilimize ait proje haberlerini konut projeleri ticari projeler avm projeleri, yatırım fırsatları, yeni projeler gibi alanlarda detaylı inceleme yaparız. Proje Lansman 2017 projeleri, 2017 konut projeleri, türkiye genelinde tüm projeleri incelemesinin yanı sıra istanbul konut projeleri, istanbul avm projeleri ve istanbul proje yatırımları konularını sizler için detaylı olarak inceler ve kullanıcıya yatırım yapacağı firmayı ve projeleri inceleme fırsatı sunar.