Favori Projelerim Yazdır Favorilere Ekle PDF Olarak Kaydet

HuzzakTower Metro

0.00
Proje Özellikleri
Firma: Huzzak Yapı
Proje Teslim Tarihi: Aralık 2017
Fiyatlar ₺: 427 bin 584 TL-1 milyon 44 bin TL
Proje Alanı: 3782 m2
M2 Aralığı: 60 - 125 m2
Üniteler: 1+1 , 2+1
Adres:
Hürriyet Bulvarı Ebru Sok. İkitell, , Başakşehir, İstanbul
Proje Hakkında

Huzzak yapı ve inşaat şirketinin istanbulda Avrupa yakasındaki başakşehir ilçesinde yapmış olduğu bir diğer proje ile bu semtte oldukça büyük yatırımlar yapılmaya devam etmektedir. Huzzaktowerplus projesinin hemen karşısına yapılmakta olan HuzzakTower Metro Projesi sayesinde bu bölgedeki insanlar oldukça kaliteli ve lüks yaşam standartlarına sahip olacaklardır. Metro durağının hemen yanında yapılmakta olan bu proje dahilindeki konutlar diğer huzzak yapı projesi ile aynı sosyal alanları kullanacaktır. Eğer siz de kendiniz ve de aileniz için kaliteli ve huzurlu bir yaşam istiyorsanız o halde bu projeye dahil olmak sizlere oldukça iyi gelecektir. Hem şimdi için hem de ileride yatırım amaçlı oldukça güzel bir konumda olan bu proje 3. Köprü ve de 3. Hava limanına bağlantı yollarının hemen yakınındadır. Etrafında binlerce iş yerinin olması ve Atatürk hava limanına da oldukça yakın olması nedeni ile bir çok insan tarafından bu proje dört gözle beklenmektedir.

Ailenize ve de sizlere sunacağı sosyal alanlar ve ticari üniteler ile oldukça büyük imkanlar sunan bu proje size ve de ailenize ideal bir konut tasarımıdır. Fazla beklemeden 2017 senesinin aralık ayında teslim edilecek olan bu dairelerden bir tane de siz alabilirsiniz.

HuzzakTower Metro Projesi Detayları Nelerdir

Huzzak yapı ve inşaat şirketinin başakşehir semtinde yapmış olduğu ikinci proje kapsamında 3782 metrekarelik bir alanda inşaat yapılmaktadır. 16 katlı bir tek bloktan oluşan bu proje detaylarında 72 adet daire ve de 10 adet dükkan bulunmaktadır.

HuzzakTower Metro Projesi ile 1+0 1+1 ve de 2+1 dairelerin yapımı tasarlanmıştır. İnşaatı devam eden bu projede yapılan lansman ile birlikte ön satışta iyi bir ilgi görülmüştür. Yaklaşık olarak 427 bin ile 1 milyon TL arasında değişen bu daireler sizlerin geleceğinde de büyük bir yatırım aracınız olacaktır. Peşin ödemelerde %15 oranında bir indirim yapılmaktadır.

HuzzakTower Metro Projesinde Yapılan Konutların Özellikleri Nelerdir

Huzzak yapı ve inşaat şirketinin Avrupa yakası Başakşehir ilçesinde yapmaya çalıştığı HuzzakTower Metro Projesi kapsamında konutların ve tek blokluk bu sitenin bir çok özelliği vardır.

 • Fitness merkezi
 • Bilardo
 • Çocuk oyun alanları
 • Kapalı otopark
 • Masa tenisi
 • Güvenlik ve kameralı güvenlik
 • Mescit
 • Sauna
 • Sinema
 • Türk hamamı
 • Bina içlerinde asansör ve yük asansörü
 • Dairelerde de merkezi ısıtma sistemi
İletişim Bilgileri
Telefon: 0212 488 0 677

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konut Projeleri - Ofis Projeleri - Ticari Projeler

ilgilendiğiniz proje hakkında proje kampanyalarını konut fırsatlarını ve daha birçok bilgiyi sizlere ulaştıran portal olarak bizler istanbul projeleri, ankara projeleri, izmir projeleri başta olmak üzere birçok ilimize ait proje haberlerini konut projeleri ticari projeler avm projeleri, yatırım fırsatları, yeni projeler gibi alanlarda detaylı inceleme yaparız. Proje Lansman 2017 projeleri, 2017 konut projeleri, türkiye genelinde tüm projeleri incelemesinin yanı sıra istanbul konut projeleri, istanbul avm projeleri ve istanbul proje yatırımları konularını sizler için detaylı olarak inceler ve kullanıcıya yatırım yapacağı firmayı ve projeleri inceleme fırsatı sunar.