Favori Projelerim Yazdır Favorilere Ekle PDF Olarak Kaydet

İçdaş Güneşli

4.50
Proje Özellikleri
Firma: Metal Yapı
Proje Teslim Tarihi: Aralık 2017
Fiyatlar ₺: -
Proje Alanı: 67,635 m2
M2 Aralığı: -
Üniteler: 1+1 2+1 3+1 4+1
Adres:
Bağcılar, İstanbul
Proje Hakkında

İçdaş Güneşli Garantisi ile Kendinize Uygun Bir Yaşam Alanı Elde Edin

İçdaş Güneşli kapsamında bir ev sahibi olmak için kişilerin ödemeleri gereken ücretin makul taksitlere bölünebileceği bilinmelidir. Kişilerin taksitler konusunda tam manası ile kendi bütçelerine uygun bir ödeme planı hazırlama imkanının elde edilebileceğini eklemek gerekmektedir. Dairelerin tipleri konusunda ise şu tip bir liste karşımıza çıkmaktadır;

  • 1+1
  • 2+1
  • 3+1
  • 4+1

İçdaş Güneşli vasıtası ile elde edilecek olan daireler hakkında kişilerin daha detaylı bilgi alması için 3D bir sistemin oluşturulmuş olması ve bu yapıya da internet vasıtası ile erişim sağlanması mümkündür.

İstanbul’un Koşuşturmasından Kurtulun

İstanbul denildiği zaman kişilerin aklına genel itibari ile karmaşa ve dağınıklık gelmektedir. İçdaş Güneşli sizin için hem huzurlu hem de sakin bir aile yaşantısına sahip olmanızı sağlayacaktır. Yerleşke bakımından incelendiği zaman Mahmutbey Metro durağının yakınında olan bu sitenin sizin için ayrıca özel bir fırsat olarak değerlendirilmesi lazımdır. Siz de çok kısa bir süre içerisinde bu dairelerden birini elde etme ve ödeme olanakları kapsamında düzenlemeler yapabilme imkanının bulunduğunu da eklemek gerekmektedir.

Garantili Ev Sahibi Olma İmkanı

Garantili evlerin bir parçası olarak karşımıza çıkan en büyük olanaklardan bir tanesinin de akıllı ev sistemleri olduğunun farkında olmalısınız. Siz de akıllı evlerden herhangi birini satın alarak veya ödeme planına dahil ederek kendinize uygun bir sistem özelliği elde edebilirsiniz. Kişilerin evlerde elde edecekleri en önemli noktalardan bir tanesinin de yeşil alan olduğunun vurgulanması gerekmektedir. Siz de yeşil alan konusunda muhteşem bir sistem sahibi olan İçdaş Güneşli ile sağlıklı bir geleceğe merhaba diyebilirsiniz. Yeşil bir alanda kişilerin elde edecekleri sağlık a-ortamının çok daha iyi olacağının farkında olmak ve ev seçimlerinin de tam da bu kritere uygun bir biçimde yapılması gerekmektedir. İçdaş Güneşli lokasyon bakımından da harika bir konumda bulunmaktadır. Bu konumu tarif etmek ve madde biçiminde sıralamak gerekirse karşımıza şu tip bir liste çıkmaktadır;

  • Mahmutbey metro istasyonuna çok yakın olan bir bölgede bulunduğu için kişilerin işlerine ya da okullarına erişim sağlaması çok daha kolay olmaktadır. Bu noktada ulaşımın sizin için artık bir problem olmaktan çıkacağının da farkına varmak gerekmektedir.
  • Havalimanına yakın olan evlerin fiyat bakımından yüksek olması beklenmektedir. Buna rağmen Atatürk Havalimanına 9km uzaklıkta olmasına rağmen dairelerin fiyatlarının hiç de yüksek olmadığının farkında olmak gerekmektedir.
  • İDO iskelesine de oldukça yakın olan bu siteden çıktığınız zaman yaklaşık olarak 17 km kadar ilerlediğiniz zaman istediğiniz bütün hatlar ile ulaşım olanaklarını sağlamanız mümkün kılınmaktadır.

Bu ulaşım olanaklarının bu denli seri bir sistem içerisinde bulunulması sizin siteyi tercih etmeniz için ortaya koyulan en önemli kriterlerden bir tanesi olacaktır.

Kategori:   
İletişim Bilgileri
Telefon: +90 212 322 65 65

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konut Projeleri - Ofis Projeleri - Ticari Projeler

ilgilendiğiniz proje hakkında proje kampanyalarını konut fırsatlarını ve daha birçok bilgiyi sizlere ulaştıran portal olarak bizler istanbul projeleri, ankara projeleri, izmir projeleri başta olmak üzere birçok ilimize ait proje haberlerini konut projeleri ticari projeler avm projeleri, yatırım fırsatları, yeni projeler gibi alanlarda detaylı inceleme yaparız. Proje Lansman 2017 projeleri, 2017 konut projeleri, türkiye genelinde tüm projeleri incelemesinin yanı sıra istanbul konut projeleri, istanbul avm projeleri ve istanbul proje yatırımları konularını sizler için detaylı olarak inceler ve kullanıcıya yatırım yapacağı firmayı ve projeleri inceleme fırsatı sunar.