Favori Projelerim Yazdır Favorilere Ekle PDF Olarak Kaydet

İsis Residence

3.00
Proje Özellikleri
Firma: Gürsoy Grup Gayrimenkul A.Ş.
Proje Teslim Tarihi: Mayıs 2018
Fiyatlar ₺: 450 bin TL-780 bin TL
Proje Alanı: 14000 m2
M2 Aralığı: 114 - 198 m2
Üniteler: 2+1 , 3+1
Adres:
Adnan Kahveci Mah. Çalışlar Cad. No:1, , Beylikdüzü, İstanbul
Proje Hakkında

Yatırımcıların ilgi odağı noktası haline gelen Beylikdüzü, yeni bir butik yatırıma daha ev sahipliği yapıyor. Gürsoy Grup Gayrimenkul A.Ş tarafından tasarlanan İsis Residence Projesi, sizler için konforlu ve rahat bir yaşamın yanında şehirden kopmadan şehrin kalabalığından uzaklaşabileceğiniz bir alan yaratıyor. Pek çok ihtiyacınız için dizayn edilmiş olan konut ve dükkanları ile birlikte tek blok üzerinde tüm ihtiyaçlarınıza çözüm bulunmuş olunuyor. Bunun dışında yatırımcısının karını arttırmaya yönelik büyük avantajları üzerinde barındıran proje de 2+1 ve 3+1 şeklinde tasarlanmış konutlar bulunmaktadır.

14000 metrekare alanı inşa edilecek olan proje Mayıs 2018 tarihinde teslim edilecektir. En düşük konut fiyatı 450 bin TL ve en yüksek konut fiyatı 780 bin TL olan bu konutlar yatırımcısına kar amacı ile destek olacaktır. Ödeme seçenekleri ile birlikte alıcısına destek olan proje ‘‘Daha çok bizden isimli’’ bir kampanya düzenledi. KDV oranlarının firma tarafından karşılanacak olduğu bu ödeme sisteminde eğer peşin ödeme yapılırsa %10 miktarında indirim sağlanıyor. Gürsoy Gayrimenkul A.Ş tarafından finanse edilen uygulama ile birlikte kişiye özel ödeme planı uygulanabiliyor. 24 ay ödeme kampanyası kapsamında ise dosya masrafı ve kefil istenmiyor. İsteyenler ise ödeme sırasında banka kredisi kullanabiliyor.

Aradığınız Yüksek Standartlara Sahip Hayat Burada

Arsa, inşaat alanı ve yatırım maliyeti açısından Gürsoy Grup Gayrimenkul A.Ş ‘nin en büyük yatırımı olan İsis Residence Projesi, sizler için lüks bir hayatın kapısını aralıyor. Diğer yapılardan ayrılan en güzel özelliği tüm sosyal tesislerinin teras katında inşa edilmiş olması. Ayrıca ulaşım kolaylığı ile de dikkat çeken proje pek çok ulaşım noktasının yakınında yer almaktadır.

  • E-5 aksına 1 kilometre,
  • E-6 5 dakika,
  • Atatürk Havalimanı 15 dakika,
  • İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsü’ne 10 dakika,
  • Beykent Üniversitesi’ne 5 dakika,
  • İstoç İş Merkezi’ne 20 dakika

Mesafede bulunmaktadır. Ayrıca yeni açılacak olan 300 yatak kapasitesine sahip devlet hastanesi de projenin gelecek karını yükseltmeye yetecektir.

Ayrıcalıklar İle Ayrıcalıklı Bir Hayat

Proje sizlere ayrıcalıklı bir hayat sunmak için pek çok yapının ötesinde ayrıcalıklı hizmetler sunuyor. Özellikle her konut için özel depo alanının bulunması konutlar içerisinde bulunan mevcut fazla eşyalarınızın ya da spor ekipmanlarınızı koyabileceğiniz ekstra alan oluşturur. İsis Residence Projesi, içerisinde teras yüzme havuzu ve 2 katlı otoparkı ile farklı sistemleri hizmetinize sunmak için çalışmaktadır.

Kategori:   
İletişim Bilgileri

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konut Projeleri - Ofis Projeleri - Ticari Projeler

ilgilendiğiniz proje hakkında proje kampanyalarını konut fırsatlarını ve daha birçok bilgiyi sizlere ulaştıran portal olarak bizler istanbul projeleri, ankara projeleri, izmir projeleri başta olmak üzere birçok ilimize ait proje haberlerini konut projeleri ticari projeler avm projeleri, yatırım fırsatları, yeni projeler gibi alanlarda detaylı inceleme yaparız. Proje Lansman 2017 projeleri, 2017 konut projeleri, türkiye genelinde tüm projeleri incelemesinin yanı sıra istanbul konut projeleri, istanbul avm projeleri ve istanbul proje yatırımları konularını sizler için detaylı olarak inceler ve kullanıcıya yatırım yapacağı firmayı ve projeleri inceleme fırsatı sunar.