Favori Projelerim Yazdır Favorilere Ekle PDF Olarak Kaydet

İsis Residence

4.50
Proje Özellikleri
Firma: Gürsoy Grup Gayrimenkul A.Ş.
Proje Teslim Tarihi: Mayıs 2018
Fiyatlar ₺: 450 bin TL-780 bin TL
Proje Alanı: 14000 m2
M2 Aralığı: 114 - 198 m2
Üniteler: 2+1 , 3+1
Adres:
Adnan Kahveci Mah. Çalışlar Cad. No:1, , Beylikdüzü, İstanbul
Proje Hakkında

İsis Residence İle Sınırların Ötesinde

Gelişen bölgeler arasında yer alan Beylikdüzü lokasyonuna bağlı olarak inşa edilen ve 2018 yılının ortasına doğru teslim edilmesi öngörülen İsis Recidence  dünyasına dahil olabilmeniz şiddetle tavsiye edilmektedir. Toplamda 56 konut ve 11 adet ticari alandan oluşan projede birbirinden avantajlı ödeme seçenekleri bulunmaktadır. Özellikle birikimlerini değerlendirmek amacıyla konut sahibi olmak isteyenler için geçtiğimiz aylarda yapılan lansmanla  büyük bir tanıtım yapılmıştır. Bunun dışında firmanın internet sayfasında;

  • projenin bağlı bulunduğu bölge
  • fiyat ve ödeme seçenekleri
  • dairelerin kat planı
  • sosyal tesis alanları
  • projeye ait tanıtım videoları
  • konutların teslim tarihi
  • bölgenin yakınlarında yer alan hastane, okul gibi yerleşkelerin çevreye yakınlığı
  • mimari açıdan çekilen resimler gibi birçok detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

İsis Residence İle Özellikler Dünyasında Yaşayın

Ev sahibi olmak isteyenlerin dışında yatırım yapanlarında tercih ettiği İsis Residence günün her saatinde aktivite yapma şansına sahip olursunuz. Yüzme havuzları, yürüme parkurları, cafe ve yemek salonları, basketbol sahası, spa merkezi, masaj ve spor salonu gibi alternatifler bunlardan sadece bazılarıdır. Ayrıca bunlara ek olarak ifade edebileceğimiz açık ve kapalı otopark, güvenlik, mağaza olanakları gibi birçok özelliklerde sizin ihtiyacına yönelik düzenlenmiştir. Tüm bu imkanlar dahilinde site içerisinden hiç çıkmadan istediğiniz saatte keyifle vakit geçirebilirsiniz. Kaliteli bir tasarıma imza atan firma estetiğe de önem vermektedir. Bazı dairelerde teras yüzme havuzu da mimari olarak bir şaheser niteliği taşımaktadır. Ayrıca site dışarında da toplu taşıma olanakları mevcut olup istediğiniz noktaya kolayca erişebilirsiniz.  Lokasyon olarak çok uygun bir konumda bulunun proje her geçen gün gelişme yaşanmasıyla ve artan nüfusuyla yatırımcıların yüzünü güldürmektedir.

Hemen Katılın hemen Kazanın

İsis Residence satın aldığınız her konut için ödenen bütçe çok kısa sürede getirisi büyük bir kazanca dönüşmektedir. Yani hangi daire planını tercih ederseniz edin satın aldığınız andan itibaren piyasa değeri artacaktır. Tüm merkezi noktalara yakınlığı ile de avantaj sağlayan projede konut sahibi olmanız için indirim seçenekleri de sunulmaktadır. Yine yapılan tanıtım gecesiyle şirket müşterileri özel olarak kredi imkanı veya peşinatsız ödeme avantajı sunmaktadırlar. Bununla beraber bankalar da projeye güvendikleri için genellikle olumlu dönüş yapmaktadır. Sadece konut satışı değil ticari ofis satışlarının da olduğu proje basın tarafından da ilgiyle takip edilmektedir. Taleplerin yoğunluğu sebebiyle mutlaka satış ofislerine giderek ön katılım formunu doldurmanız yararınıza olacaktır.

Kategori:   
İletişim Bilgileri
Telefon: 0554 539 86 53

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konut Projeleri - Ofis Projeleri - Ticari Projeler

ilgilendiğiniz proje hakkında proje kampanyalarını konut fırsatlarını ve daha birçok bilgiyi sizlere ulaştıran portal olarak bizler istanbul projeleri, ankara projeleri, izmir projeleri başta olmak üzere birçok ilimize ait proje haberlerini konut projeleri ticari projeler avm projeleri, yatırım fırsatları, yeni projeler gibi alanlarda detaylı inceleme yaparız. Proje Lansman 2017 projeleri, 2017 konut projeleri, türkiye genelinde tüm projeleri incelemesinin yanı sıra istanbul konut projeleri, istanbul avm projeleri ve istanbul proje yatırımları konularını sizler için detaylı olarak inceler ve kullanıcıya yatırım yapacağı firmayı ve projeleri inceleme fırsatı sunar.