Favori Projelerim Yazdır Favorilere Ekle PDF Olarak Kaydet

İva Modern Ümraniye

3.00
Proje Özellikleri
Firma: İva Yapı
Proje Teslim Tarihi: Aralık 2018
Fiyatlar ₺: 219.000 TL
M2 Aralığı: 40 - 86 m2
Üniteler: 1+0, 1+1, 2+1
Adres:
Çamlık Mahallesi, Çobanoğlu Sokak, Dudullu Organize Sanayi Bölgesi/Ümraniye/İstanbul, Türkiye, , Ümraniye, İstanbul
Proje Hakkında

İva Yapı ve Gayrimenkul Geliştirme tarafından hayata geçirilen İva Caspian, İva Modern Ümraniye projesi 2 blok halinde tasarlandı.

Rezidans, Mağaza ve ticari ünitelerin yer aldığı İva Modern Ümraniye projesinde daireler Stüdyo, 1+1 ve 2+1 daire seçeneklerinden oluşuyor. Dairelerin metrekare büyüklükleri ise 86 metrekare ile 40 metrekare aralığında değişiyor.

Toplamda 300 bağımsız bölümden oluşan projede konut, mağaza ve ofislerin yer aldığı ticari birimler ile karma yaşam konsepti olarak tasarlandı.

İva Modern Ümraniye projesi tamamen özgün mimari konsept ile tasarlanmıştır. Modern Ümraniye projesinin sosyal donatıları arasında otopark, güvenlik sistemleri, yetişkin ve çocuk yüzme havuzu, spor merkezi, hamam, sauna, bulunuyor.

İva Modern Ümraniye Lansman Avantajı

İva Caspian İva Modern projesi lansmana özel 219 bin liradan başlayan fiyatlarla satışta. Kişiye özel ödeme seçenekleri ile daire sahibi olabileceğiniz projede banka kredisi kullanılabiliyor.

Proje hakkında detaylı bilgi almak ve fırsatlardan yararlanmak için tıklayın

İva Modern Ümraniye Lokasyon Avantajı

Ümraniye'nin çamlık mahallesinde yer alan projesi Via Modern bulunduğu konum itibariyle ulaşım kolaylığı yönünden oldukça zengin bir projedir.

Uluslararası finans merkezinde yer alan proje lokasyon açısından bağlantı yolu, çevre yolu, tem  otoyollarının kesişim noktasında yer alıyor. Konumu itibariyle anadolu yakasının en çok tercih edilen bölgelerinden Ümraniye; çamlıca-şile bağlantı yollarının da birleşim noktasında bulunuyor. Bulunduğu konum itibariyle cazibe merkezi haline gelen Ümraniye İva Caspian Modern projesi, yatırımcısına konforlu bir yaşam imkanı sunuyor.

İva Modern Ümraniye Yatırım Avantajı

Lokasyon olarak finans merkezinde yer alan proje bulunduğu konum itibariyle yatırım avantajı sağlıyor. Projenin etrafında okul, hastane, avm, sağlık kuruluşu, özel öğretim kurumları, mağazalar, ve daha birçok kuruluş yer alıyor. Özgün mimari tasarımı ile konforlu yaşam stilini yansıtan İva Modern yüksek kira getirisi hedefi ile tasarlanmıştır.

Kategori:      
İletişim Bilgileri
Telefon: 444 79 58
Websitesi:

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İva Yapı

Tasarımlarını yenilikçi fikirleri ile tamamlayan bir yaklaşım içerisinde hayata geçiren İva yapı, hem ticari hem konut projeleri üretmektedir. Gayrimenkul sektöründe uzman deneyimlerini projelerinde geliştiren konut ve ticari yatırım şirketidir.

İva Yapının yaptığı işler arasında karma projeler konut projeleri ve ofis projeleri yer almaktadır. Yaptığı projelerde gayrimenkul yatırım geliştirme politikası ile kira getirisi yüksek projeler üretmektedir.

Konut Projeleri - Ofis Projeleri - Ticari Projeler

ilgilendiğiniz proje hakkında proje kampanyalarını konut fırsatlarını ve daha birçok bilgiyi sizlere ulaştıran portal olarak bizler istanbul projeleri, ankara projeleri, izmir projeleri başta olmak üzere birçok ilimize ait proje haberlerini konut projeleri ticari projeler avm projeleri, yatırım fırsatları, yeni projeler gibi alanlarda detaylı inceleme yaparız. Proje Lansman 2017 projeleri, 2017 konut projeleri, türkiye genelinde tüm projeleri incelemesinin yanı sıra istanbul konut projeleri, istanbul avm projeleri ve istanbul proje yatırımları konularını sizler için detaylı olarak inceler ve kullanıcıya yatırım yapacağı firmayı ve projeleri inceleme fırsatı sunar.