Favori Projelerim Yazdır Favorilere Ekle PDF Olarak Kaydet

Kadıköy 1071

4.50
Proje Özellikleri
Firma: Kadıköy 1071
Proje Teslim Tarihi: Haziran 2018
Fiyatlar ₺: 6.000 - 7.500 m2
Proje Alanı: 16.000 m2
M2 Aralığı: 66 - 249 m2
Üniteler: 1+1 , 2+1 , 3+1 , 4+1
Adres:
Fikirtepe Mahallesi, Hızırbey Caddesi, , Kadıköy, İstanbul
Proje Hakkında

Fikirtepe'nin Kentsel dönüşüm simgesi Kadıköy 1071 projesi Usta Grup güvencesi ile hayata geçirildi.

10 bin metrekare arazi üzerinde kurulan Kadıköy Fikirtepe'de yer alan proje 24 kattan oluşan 3 ayrı blok halinde yükseliyor. Modern mimari konsepti ile aile yaşamına konfor sağlayacak nitelikte oluşturuldu. Projenin otopark alanında engelli vatandaşlarımıza kolaylık sağlayacak türden 9 bin metrekare alan ayrıldı. Toplamda 900 araç kapasiteli otopark alanı bulunuyor. Güvenlik sistemlerinin ileri teknoloji ürünleriyle sağlandığı projede concierge servisi de bulunuyor.

Usta Grup imzası taşıyan Fikirtepe projesinde fin hamamı, Türk hamamı, Sauna, Hamam ve Kapalı Havuz seçenekleri bulunuyor. Projede daireler muhteşem şehir manzarasına sahip.

Kadıköy 1071 Lansman Avantajı

Kadıköy 1071 projesinde dairelerin metrekare birim maliyetleri 6 bin TL ile 7.500 TL aralığında değişiyor. Projede Lansmana özel 50 ay 0 vade farkı uygulanırken peşin ödemelerde yüzde 12 indirim fırsatı sunuluyor.

Proje 2016'da ön talep döneminde yatırımcısına avantajlı fiyat seçenekleri sunuyor. Sahip olmak istediğiniz daireye göre fiyatlandırılan projede kişiye özel farklı seçeneklerde ödeme kolaylıkları sağlanabiliyor.

Fikirtepe'nin kentsel dönüşüm projesinde banka kredisi ile ödeme imkanı bulunuyor.

Kadıköy 1071 Lokasyon Avantajı

Usta Grup imzası taşıyan Kadıköy 1071 projesi lokasyon açısından da oldukça merkezi bir konumda yer alıyor. 1071, merkezi konumu sayesinde sağladığı kolay ulaşım imkanı ile projenin yatırım geleceği yıldız gibi parlıyor. Projeye yakın bölgede yer alan okul, hastane, sağlık kuruluşlarının yanısıra ulaşım kolaylığı da sağlayan noktalar bulunuyor.

E5 Ünalan metrosu, yeni açılacak olan Avrasya Tüneli, Boğaziçi Köprüsü, Çevreyolu bağlantıları bulunuyor. E5 bağlantısı, Tem Otoyolu, Fikirtepe Metrobüs durağı gibi ulaşım kolaylığı sağlayan noktalara da yakın konumdadır. Acıbadem Akasya AVM'nin yakınında yer alıyor. Bağdat Caddesi, Şükrü Saraçoğlu Stadyumu'da yakın olduğu diğer yerler arasında. Okul hastane olarak yakın olduğu yerler de bulunuyor. Bunlardan bazıları; Göztepe Eğitim ve Araştırma hastanesi ve Marmara Üniversitesi Göztepe yerleşkesidir.

Kadıköy 1071 Yatırım Avantajı

Proje Kadıköy'ün kalbi Fikirtepe'de yer alıyor olması lokasyon açısından yatırım avantajı sağlıyor. Anadolu yakasının en iyi lokasyonlarından birinde yer alıyor olması ulaşım kolaylığı sağlıyor. Kentsel dönüşümle yenilenen Fikirtepe projesi bu yenileme sürecinde metrekare birim fiyatları düşük seviyede iken projeler tamamlandıktan sonra fiyatların artacağı konuşuluyor. Kadıköy'e olan mesafesi dışında bağdat caddesi, Acıbadem gibi nezih ilçelerin ayağında yer alıyor.

İleri teknoloji güvenlik sistemleri ile donatılmış proje kaliteli malzemeler ile üretildi. Proje içerisinde bulunan yürüyüş alanları ve cadde konsepti sayesinde alışveriş yapabilir cafe ve restaurantlarında ailelerinizle birlikte keyifli vakit geçirebilirsiniz. Projede yatırım amaçlı alım yapmayı düşünürseniz minimum kira getirisi 2 bin 500 lira seviyelerindedir.

Cadde mağazaları ve restoran seçeneklerinden oluşan 31 dünya markasının yer alacağı ticari birimlerden oluşacak A plus konsept tasarlandı. Projenin yatırım geri dönüş süresinin kısa vadede olması bekleniyor.

Proje hakkında daha detaylı bilgi almak ve kampanyalardan yararlanmak için aşağıda yer alan bilgi talep formunu doldurabilirsiniz.

Kadıköy Bölgesinde yer alan diğer projeleri incelemek için tıklayın

Kategori:      
İletişim Bilgileri
Telefon: 444 95 61
Websitesi:

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Usta Grup Kimdir?

Kadıköy Fikirtepe’de Kentsel dönüşüm kapsamında hayata geçirilen Kadıköy 1071 projesinin yapımcısıdır.

 

 

 

 

 

Konut Projeleri - Ofis Projeleri - Ticari Projeler

ilgilendiğiniz proje hakkında proje kampanyalarını konut fırsatlarını ve daha birçok bilgiyi sizlere ulaştıran portal olarak bizler istanbul projeleri, ankara projeleri, izmir projeleri başta olmak üzere birçok ilimize ait proje haberlerini konut projeleri ticari projeler avm projeleri, yatırım fırsatları, yeni projeler gibi alanlarda detaylı inceleme yaparız. Proje Lansman 2017 projeleri, 2017 konut projeleri, türkiye genelinde tüm projeleri incelemesinin yanı sıra istanbul konut projeleri, istanbul avm projeleri ve istanbul proje yatırımları konularını sizler için detaylı olarak inceler ve kullanıcıya yatırım yapacağı firmayı ve projeleri inceleme fırsatı sunar.