Favori Projelerim Yazdır Favorilere Ekle PDF Olarak Kaydet

Kaşmir Göl Evleri

4.00
Proje Özellikleri
Firma: Gülsan Holding - Köroğlu İnşaat - MNT İnşaat
Proje Teslim Tarihi: Hemen Teslim
Fiyatlar ₺: 300 bin TL-550 bin TL
Proje Alanı: 120000 m2
M2 Aralığı: 129 - 252 m2
Üniteler: 2+1 , 3+1 , 4+1
Adres:
Ankara, Göksu Mahallesi, 2. İnönü Caddesi, , Etimesgut, Ankara
Proje Hakkında

Kaşmir Göl Evleri

Yalnızca sizin için değil, projeyi tüm doğa bekledi. Ankara içinde bir göl oluştu. Kuşlar ve tüm hayvanlar için, mavi göğe tılsımlı bir mavi ton daha eş oldu. Bu eşlikte zaman Kaşmir Göl Evleri'nde durdu. Ankara artık şimdi çok ferah. Bir proje düşünün, gölün çevresine kurulmuş yaşam alanları. Her yer yemyeşil. Dolaşmak için çıplak ayak, özgürlük davetini kabulde. Yazı toprakta hissedebilmek. Kuşları izlemek gülün üzerinde uçarken. Kışsa elinde bir salep. Hayalden öte bir huzura dalmak belki de bir kahve ile. Sadece nefes almak. İçinde göl olan bir havayı teneffüs etmek. Şimdi daha serin ve daha ılık bir Ankara var. Denizel iklim şartları oluşan bir Ankara.

Alışveriş Severler AVM'ler Bu Projeye Çok Yakın!

Evet, AVM severler için çok harika bir haber. Proje hayatın kuytusunda. İsteyen için de hayatın hemen yanı başında.  Sitede bir daireniz varsa ayrıca sizin;

 • Güvenliğiniz full ve 24 saat hiç tatilsiz,
 • Olimpik yüzme havuzunuz,
 • Hobileriniz için gerekli alanlarınız,
 • Spor yapabilineceğiniz yerler,
 • Çocuklar için eğlenceli aktiviteleriniz,
 • Kapalı otoparkınız,
 • Sinema salonunuz

var. Üstelik istediğiniz kadar yoğun, istemediğiniz bir şey ise yok. Zahmetsiz bir yaşam isteyenler, hayallerinden fazlasını bulacaklar. Trafikle uğraşmadan her istediklerini yapabilecekler.

Farklı Beklentiler İçin Farklı Alanlar Yapıldı

 • Aksu Blokları
 • Göksu Blokları
 • Durusu Blokları
 • Parksu Blokları

bunlardan hangisinde yaşamak istersini? Burada adı geçen blokların her biri farklı olarak tasarlandı. m2 olarak ve buna bağlı olarak da bölümler olarak daireler herkesin beklentilerin karşılayabilmek için projelendirildi. Daha kalabalık ya da daha büyük alan severler için de çözümler bulunmakta, tek kişi ya da daha küçük bir yer arayanlar için de çareler bulunmakta.

Lüks Ve Samimi

Kaşmir Göl Evleri için bu ifade belki de en doğrusu. Evet, bu proje hem ultra lüks hem de çok samimi. Projede gereksiz alan hiç yok. Her zerre nokta gerekli bir şekilde kullanılmış. Gölün huzuru ise her detaya yansımakta. Sakin ve görkemli bir yapı içinde, evinizde olduğunuzu çok rahat bir şekilde hissedeceksiniz. Bu evlerin tek kötü tarafı, bağımlılık yapması. Burada yaşamaya başladıktan sonra, dışarı çıkmak istemeyebilirsiniz.

Kaşmir Göl Evleri, dingin, masum ve huzur dolu. Ruhunuza yağmurların yağdığını hissedeceksiniz. Bir nilüfer çiçeği olacak güne açıldığını anın adı. Öylesine sakin, huzurlu ve taze.

Kategori:   
İletişim Bilgileri
Telefon: 444 0 465

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konut Projeleri - Ofis Projeleri - Ticari Projeler

ilgilendiğiniz proje hakkında proje kampanyalarını konut fırsatlarını ve daha birçok bilgiyi sizlere ulaştıran portal olarak bizler istanbul projeleri, ankara projeleri, izmir projeleri başta olmak üzere birçok ilimize ait proje haberlerini konut projeleri ticari projeler avm projeleri, yatırım fırsatları, yeni projeler gibi alanlarda detaylı inceleme yaparız. Proje Lansman 2017 projeleri, 2017 konut projeleri, türkiye genelinde tüm projeleri incelemesinin yanı sıra istanbul konut projeleri, istanbul avm projeleri ve istanbul proje yatırımları konularını sizler için detaylı olarak inceler ve kullanıcıya yatırım yapacağı firmayı ve projeleri inceleme fırsatı sunar.