Favori Projelerim Yazdır Favorilere Ekle PDF Olarak Kaydet

Koopera Zekeriyaköy

5.00
Proje Özellikleri
Firma: Koopera
Proje Teslim Tarihi: 204 - 285 m2
Fiyatlar ₺: 1 milyon 50 bin TL-1 milyon 750 bin TL
Proje Alanı: -
M2 Aralığı: 204 - 285 m2
Üniteler: 4+1 , 5+1
Adres:
Kilyos Sarıyer Yolu No: 265 34450 Uskumruköy, , Sarıyer, İstanbul
Proje Hakkında

İstanbul’da villa tipi konutları satın almak ve bu konutlarla birlikte rahatını sürdürmek isteyenlere uygun proje yayınlanmıştır. Mart 2018 tarihinde teslim edilecek olan konutlarla ilgili olarak tüm detaylara ve hizmet prensiplerine yer veriliyor. Kilyos Sarıyer Yolu No:265 34450 Uskumruköy – Sarıyer/İstanbul olarak geçen bölgede yükselen projeye ilgi son derece büyüktür. Bünyesinde 45 adet villata yer verilen projenin an itibariyle %46 oranındaki bölümünün satışı gerçekleştirilmiştir. Kısa süre içerisinde tamamlanabileceği yönünde açıklamalarda bulunulan Koopera Zekeriyaköy projesi Koopera firması tarafından yapılmaktadır. Villaların yayıldığı arsa alanı hakkında bir bilgi paylaşılmamış olsa da, iki farklı konut tipine rastlanabiliyor.

Koopera Zekeriyaköy Projesinin Açıklanan Genel Özellikleri

Koopera Zekeriyaköy projesinin bünyesinde bulunan villa tipi konutların kalitesi ve değeri son derece yüksek önemli özelliklere sahiptir. Hem lüks bir ev sahibi olmak, hem de başarılı bir yatırım yapabilmek amacıyla bu projedeki konutlar için başvuruda bulunabilirsiniz. Kısa süre içerisinde birbirinden farklı ödeme yöntemleriyle birlikte ödemeyi gerçekleştirebilmeniz mümkündür. Proje Mart 2018 tarihinde tamamlanacak fakat bu tarihe kadar konutların tamamının satılacağı düşünülmektedir. Koopera Zekeriyaköy projesi bünyesinde bulunan ve açıklanan özellikler şunlardır;

 • Özel güvenlik
 • Kameralı güvenlik
 • Kapalı otopark
 • Hidrofor
 • Jeneratör
 • Su deposu
 • Ebeveyn banyosu
 • Merkezi ısıtma
 • Isı pay ölçer
 • Teras
 • Veranda

Tüm bu özelliklerin birleştiği konutların en küçük olanı 204 metrekareden başlamaktadır. 4+1 olan bu konutlar, sıralıevler olacak şekilde tasarlanmıştır. 5+1 konutların yapısı ise tripleks villa tipiyle oluşturulmuştur.

Koopera Zekeriyaköy Projesinin Avantajları

Projenin bünyesindeki konutların her biri için belirlenen iki fiyat aralığı bulunuyor. Villanın bulunduğu bölge ve konut tipi, fiyatını etkileyen özellikler arasında yer almaktadır. 4+1 konutlar için belirlenen fiyat aralıkları 1.050.000 TL ile 1.300.000 TL arasındadır. Diğer konut tipi olan 5+1 konutlar için belirlenen fiyat aralıkları ise 1.500.000 TL ile 1.750.000 TL arasındadır. Villaların sadece 5+1 olan daire tiplerinde tripleks özelliği bulunmaktadır.

Ödeme seçenekleri arasında gösterilen ödemeler ilk olarak yüzde 3 olacak şekilde ön başvuru bedeliyle gerçekleşiyor. Daha sonra ise %25 oranında peşinat talep edilmektedir. Geri kalan miktarın ödenmesinde ise eğer müşteri talep ederse, bankalar aracılığıyla konut kresidi özelliğinden de faydalanılabilmektedir. Koopera Zekeriyaköy projesi bünyesindeki konutların birkaç ay içerisinde tamamen satılacağı düşünülmektedir. Hayata geçirilecek olan proje, Maslak’a 16 dakika, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 20 dakika mesafededir.

Kategori:   
İletişim Bilgileri
Telefon: 0212 385 4424

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konut Projeleri - Ofis Projeleri - Ticari Projeler

ilgilendiğiniz proje hakkında proje kampanyalarını konut fırsatlarını ve daha birçok bilgiyi sizlere ulaştıran portal olarak bizler istanbul projeleri, ankara projeleri, izmir projeleri başta olmak üzere birçok ilimize ait proje haberlerini konut projeleri ticari projeler avm projeleri, yatırım fırsatları, yeni projeler gibi alanlarda detaylı inceleme yaparız. Proje Lansman 2017 projeleri, 2017 konut projeleri, türkiye genelinde tüm projeleri incelemesinin yanı sıra istanbul konut projeleri, istanbul avm projeleri ve istanbul proje yatırımları konularını sizler için detaylı olarak inceler ve kullanıcıya yatırım yapacağı firmayı ve projeleri inceleme fırsatı sunar.