Favori Projelerim Yazdır Favorilere Ekle PDF Olarak Kaydet

La Marin Kartal

4.00
Proje Özellikleri
Firma: Üçay İnşaat - Sercan İnşaat
Proje Teslim Tarihi: Aralık 2018
Fiyatlar ₺: 6 bin 500 TL-9 bin TL
Proje Alanı: 8200 m2
M2 Aralığı: 66 - 151 m2
Üniteler: 1+1, 2+1, 3+1
Adres:
Kordonboyu Mahallesi, Tekel Caddesi No:100, 34860, , Kartal, İstanbul
Proje Hakkında

İstanbul’un Denize Açılan Kapısı La Marin Kartal Projesi

İstanbul en merkezi yerlerinden biri olan Kartal’da hem yaşam kalitenizi arttırmak hem de yaşamınızı kolaylaştırmak istemez misiniz? La Marin Kartal Projesi ile birlikte bunları yapabilirsiniz. Çünkü bu proje birçok yönüyle ideal yaşam alanını sizlere sunmaktadır. Bu proje ile birlikte yaşamınızda birçok değişiklik olacak.

  • Spor salonu, yüzme havuzları ve yürüyüş alanları ile birlikte gün içerisinde yapacağınız sporlara daha fazla vakit ayırabilir ve sağlıklı yaşam sürdürebilirsiniz.
  • Çocuk oyun alanı ve güvenlik sistemleri ile birlikte içiniz rahat bir şekilde çocuğunuzun oyun oynamasını izleyebilir ve oyun oynamasına izin verebilirsiniz.
  • Cafe ve mağaza gibi alanlardan faydalanarak arkadaşlarınız ve aileniz ile birlikte eğlenceli vakit geçirebilir ya da site dışarısına çıkış yapmadan ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.
  • Ulaşım olanaklarına oldukça yakın olması nedeni ile gideceğiniz yere daha kısa sürelerde ulaşabilir ve trafiğin yoğunluğundan sıyrılabilirsiniz.

Bütün bu etmenler siz farkında olmadan gün içerisinde stresini azaltacak ve daha sakin, daha güvenilir ve daha sağlıklı bir yaşam sürmenizi sağlayacaktır. Bu şekilde yaşam kalitenizi arttırabilir ve daha mutlu bir yaşam sürebilirsiniz.

La Marin Kartal

Farklı m² Seçenekleri ile Herkese Uygun Daireler

La Marin Kartal Projesi iki blok halinde yapılmaktadır. Üçay ve Sercan İnşaat’ın ortaklığından meydana gelen bu proje içerisinde 1+1 den başlayarak 4+1 e kadar farklı daire seçeneklerini görebilirsiniz. 66 m² en küçük dairesi olan projenin en büyük dairesi ise 151 m²’dir. Aile kişi sayınıza ya da yaşam alanınıza göre sizin için tasarlanmış bu dairelerden herhangi birini tercih ederek 2018 yılı içerisinde evinize yerleşebilirsiniz. Proje ev sahibi olanlara teslim tarihini 2018 olarak belirlemiştir. Bu yıl içerisinde evi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Adalar ve Deniz Manzaralı Yaşam Alanı

İstanbul’u İstanbul yapan unsurlardan biri de adaları ve denizidir. Gün sonu sahil yolunda yapılan yürüyüşler ve deniz havası insanları sakinleştiren ve stresini alan yerlerdir. La Marin Kartal Projesi ile birlikte siz de evinizde deniz eşliğinde vakit geçirebilirsiniz. Bunun yanında ulaşım kolaylığı neticesinde tatil günlerinizi sahil üzerinde geçirebilirsiniz. Bu sayede gün stresinizi ve yoğunluğunuzu deniz ile birlikte atabilirsiniz. Pencerelerinizden görebileceğiniz deniz sayesinde ev içerisinde gün içerisinde enerjinizde farklı olacaktır. Günün ve hayatın büyük bir bölümünün ev içerisinde geçmesi nedeni ile evinizin bulunduğu konum oldukça önemlidir. Akıllı ev sistemi ile birlikte evinizi evde olmadığınız zamanlarda da kontrol edebilirsiniz.

Kategori:   
İletişim Bilgileri
Telefon: 444 80 20

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konut Projeleri - Ofis Projeleri - Ticari Projeler

ilgilendiğiniz proje hakkında proje kampanyalarını konut fırsatlarını ve daha birçok bilgiyi sizlere ulaştıran portal olarak bizler istanbul projeleri, ankara projeleri, izmir projeleri başta olmak üzere birçok ilimize ait proje haberlerini konut projeleri ticari projeler avm projeleri, yatırım fırsatları, yeni projeler gibi alanlarda detaylı inceleme yaparız. Proje Lansman 2017 projeleri, 2017 konut projeleri, türkiye genelinde tüm projeleri incelemesinin yanı sıra istanbul konut projeleri, istanbul avm projeleri ve istanbul proje yatırımları konularını sizler için detaylı olarak inceler ve kullanıcıya yatırım yapacağı firmayı ve projeleri inceleme fırsatı sunar.