Favori Projelerim Yazdır Favorilere Ekle PDF Olarak Kaydet

Levent Life Residence

3.00
Proje Özellikleri
Firma: Baray İnşaat - İmaj İnşaat
Proje Teslim Tarihi: Aralık 2017
Fiyatlar ₺: 817.300 TL
Proje Alanı: 17.405 m2
M2 Aralığı: 58 - 116 m2
Üniteler: 1+1, 2+1, penthouse
Adres:
Ortabayır Mahallesi, Dereboyu Caddesi No:6, , Kağıthane, İstanbul
Proje Hakkında

Levent Life Residence projesi adından da anlaşıldığı gibi İstanbul'un merkezi konumlarından Levent'te yer alıyor. Bu projede Residence ve Office konsepti bir arada tasarlandı. Proje yoğun İstanbul trafiğinin kaybettirdiği zamanı fırsata çevirmek isteyenlerin adresi olacak.

Birçoğumuz yaşadığımız evin çalıştığımız iş yerine yakın olmasını tercih ederiz. Levent Life projesinde bu dileğinizi gerçekleştirebileceğiniz özgün mimari ile donatılmış bir yaşam sunuluyor. Büyükdere caddesi üzerinde konumlandırılan Residence ve Office projesinde birbirinden farklı ofis ve daire tipleri yer alırken bu yazımızda Levent Life Residence projesi hakkında bilgiler yer alıyor. Levent Life Office hakkında detaylı bilgi için bağlantıyı tıklayabilirsiniz.

Levent Life Residence Ödüllü Mimar imzası ile tasarlandı

Levent Life Residence projesi Ödüllü mimar Roger Klein imzası taşıyor. Mimar projesinde dokunduğu her noktayı özgün ve modern çizgisini konuşturacak nitelikte tasarlamıştır. Ortaya çıkan yapının kalitesini resimleri inceleyerek mimarın çizgisini hissedebileceksiniz.

Proje ayrıca dünyaca geçerli uluslar arası LEED Sertifikasına sahip. Çevre sağlığına duyarlı ekonomik ve kaliteli bir yapı olarak üretilmiştir. Leed Sertifikasına sahip bina sayesinde; daha verimli enerji ve su üreten, çevreye duyarlı sağlıklı yaşam alanına sahipsiniz demektir.

Levent Life Residence hızlı ve yüksek yatırım dönüşü sağlar mı?

Projede etrafında yer alan diğer projelere oranla daha yüksek yatırım dönüşü söz konusudur. Levent Life projesi ''Emekliliğinize gayrimenkul ile yatırım yapın.'' sloganı ile çok özel bir kampanya fırsatı sunuyor. Projede teslim tarihinden itibaren 4 bin lira kira garantisi veriliyor. Bu garanti kapsamında taksitlerinize çok az bir ek ödeme ile geri kalan taksitleri ödeyebiliyorsunuz. Bu garanti kapsamında yatırımınız kendini ödeyen bir emeklilik yatırımı olarak değerlendirilebilir.

Levent Life Residence
Levent Life Residence

Levent Life Residence'de yatırım sahibi olanlara sunulan tüm olanaklar

 • İş ve Ofis Konseptinde bir yaşam ve İstanbul'un kalbi Levent'te yatırım fırsatı
 • A Plus iş ve yaşam konsepti
 • 15 kattan oluşan Residence kulesinde 144 adet daire seçeneği ile kişiye özgü yaşam kalitesi
 • 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 dairelerin yanı sıra penthouse daire seçeneği
 • Yüksek güvenlikli, yüksek kalitede, yüksek konforlu ve ödüllü mimari ile yaşam fırsatı
 • Akıllı ev teknolojisi ile donatılmış daireler
 • Modern çizgiyle tasarlanmış tamamı ankastre ürünler
 • Jeneratörler ile kesintisiz enerji sistemi
 • Asansör ve kapalı otopark imkanı
 • Misafir otoparkı ve vale hizmeti
 • Resepsiyon ve teknik hizmetler

Ayrıca proje içerisinde yaşam kalitenizi artıracak sosyal olanaklar da bulunuyor. Restoran ve Cafeler, Fitness, kapalı havuz, sauna, buhar odası gibi özel bölümlerden oluşuyor.

Projenin kampanya kapsamında ayrıcalıkları ve detayları öğrenmek için web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Satış ofisi için randevu alarak bu yatırım fırsatını değerlendirebilirsiniz.

Kategori:      
İletişim Bilgileri
Telefon: 444 59 58

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Baray İnşaat Kimdir?

Baray inşaat genellikle şehir merkezlerinde projeler üretmiştir. Birbirinden farklı özel mimari le kaliteli yapılar üreten firmadır. Üretimde yaşam kalitesini artırmayı ve yatırımcısına kazanç sağlamaya odaklanmıştır.

Proje üretirken gelişmiş değil gelişmekte olan bölgelere de yatırım yaparak bölgeye artı değer katmayı hedef almıştır. Ayrıca projenin yer alacağı konumu ve değeri göz önünde bulundurularak mimarisi bölgeye uygun projeler tasarlamaktadır.

 

İmaj İnşaat Kimdir

1998 yılından beri proje üreten imaj inşaat kaliteli projeler üreterek varlığını sektörde saygınlıkla devam ettiriyor. İmaj İnşaat bu zamana kadar birçok projenin altına imza attı. Firma yaşam standartlarını yukarı taşıma hedefiyle üretim yapmaktadır. Planladığı tüm projelerde doğaya ve yaşama saygı anlayışını yansıtmıştır.

Gelecek nesiller için güvenli ve konforlu yaşam anlayışını benimsemiştir. Uzman mühendis kadrosu ile sayısız ticari gayrimenkul projeleri üretmiştir.

Konut Projeleri - Ofis Projeleri - Ticari Projeler

ilgilendiğiniz proje hakkında proje kampanyalarını konut fırsatlarını ve daha birçok bilgiyi sizlere ulaştıran portal olarak bizler istanbul projeleri, ankara projeleri, izmir projeleri başta olmak üzere birçok ilimize ait proje haberlerini konut projeleri ticari projeler avm projeleri, yatırım fırsatları, yeni projeler gibi alanlarda detaylı inceleme yaparız. Proje Lansman 2017 projeleri, 2017 konut projeleri, türkiye genelinde tüm projeleri incelemesinin yanı sıra istanbul konut projeleri, istanbul avm projeleri ve istanbul proje yatırımları konularını sizler için detaylı olarak inceler ve kullanıcıya yatırım yapacağı firmayı ve projeleri inceleme fırsatı sunar.