Favori Projelerim Yazdır Favorilere Ekle PDF Olarak Kaydet

Makyol Santral Residence

4.00
Proje Özellikleri
Firma: Makyol İnşaat
Proje Teslim Tarihi: Aralık 2018
Fiyatlar ₺: Aralık 2018
Proje Alanı: 20000 m2
M2 Aralığı: -
Üniteler: 1+0 , 1+1 , 2+1 , 3+1
Adres:
Koza Mah., , Esenyurt, İstanbul
Proje Hakkında

Makyol Santral Residence İle Konforu Ucuza Yaşayın

Yapılan tüm değerlendirmeler ve araştırmalar sonucu en çok gelişen bölge olarak bilinen Esenyurt’ta inşa edilen Makyol Santral Residence ile küçük fiyatlar ile büyük konfor yaşatılması amaçlanmıştır. Bahçeşehir sınırlarında da yer alan proje 400’den fazla konut olacak biçimde en geç 2018 ortasında teslim edilecektir. Ayrıca proje sadece konutlardan oluşmamakta ve villa seçenekleri de yer almaktadır. Herkesin zevkine uygun olabilecek şekilde dizayn edilen konutların yanı sıra içeride yer alan yaşam merkezi alternatifleri de oldukça fazladır. Böylelikle aklınıza gelebilecek her türlü sosyal aktiviteye dahil olabilir ve sunulan fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Makyol Santral Residence Şehir Merkezini Ayağınıza Getiriyor    

İçerisinde yer alan sosyal alan ve aktivitelerle şehrin merkezinde yaşıyormuş gibi kolaylık ve konfor içerisinde yaşayabilirsiniz.

  • Açık ve kapalı otopark
  • Çocuk ve yetişkinlere özel yüzme havuzu,
  • Spor salonu
  • Sosyal tesis
  • Tercihlerinize göre villa tipi konut
  • Yeşil alanda yer alan yürüyüş alanları
  • cafe ve yemek salonları
  • sürekli izlenen güvenlik kameraları
  • alışveriş merkezleri gibi aradığınız her türlü konfora sahip özellikler site içerisinde yer almaktadır.

Doğru Tercih Yapmak İsterseniz Adres Makyol Santral Residence

Barınmak ihtiyacı için satın alınan evlerde uzun süre yaşamayı planlayan ev sahipleri bütçelerine uygun olması dışında; evin konumu ve sosyal alanlarını da dikkate alarak karar vermektedir. Ayrıca birikimlerini değerlendirmek isteyen yatırım sahipleri kira getirisini düşünmektedir. Herkese uygun olarak tasarlanan  ve herkese hitap eden Makyol Santral Residence  şimdiden bu özelliği ile popüler olmuştur. Satış ofislerine gitmeden de sitenin sayfasına giriş yaparak karşınıza çıkan formu doldurabilir ve bilgi alabilirsiniz. Ancak birebir daire planlarını inceleyerek ve ödeme seçeneklerini değerlendirebilmek adına satış ofislerinde ki müşteri temsilcileriyle görüşme yapmanız avantajınıza olacaktır. Deprem yönetmeliğine uygun olarak inşa edilen konutlar sayesinde finans kuruluşları da projeye katılmak isteyenlere kredi vermektedir. Yapılan görüşmeler ile birlikte bölgenin yakınına ulaşım kolaylığı sağlayan metrobüs seçeneği de ekleneceği açıklanmıştır. Bu durumda aldığınız konutlar daha fazla değer kazanacak ve kar elde etme şansınızda artacaktır.

 Ayrıcalıklar Dünyasına Sahip Olmak İçin Geç Kalmayın

Hem bulunduğu konum hem de lüks şekilde tasarlanan Makyol Santral Residence dünyasının avantajlarından faydalanmanız için çok sayıda sebebiniz olduğunu yukarıda anlatmaya çalıştık. Genç, yaşlı, öğrenci, çalışan, emekli yada çocuklu bir ailenin her türlü ihtiyacına ve arayışına cevap veren bu yapıya mutlaka sahip olmalısınız.

İletişim Bilgileri
Telefon: 444 30 60

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konut Projeleri - Ofis Projeleri - Ticari Projeler

ilgilendiğiniz proje hakkında proje kampanyalarını konut fırsatlarını ve daha birçok bilgiyi sizlere ulaştıran portal olarak bizler istanbul projeleri, ankara projeleri, izmir projeleri başta olmak üzere birçok ilimize ait proje haberlerini konut projeleri ticari projeler avm projeleri, yatırım fırsatları, yeni projeler gibi alanlarda detaylı inceleme yaparız. Proje Lansman 2017 projeleri, 2017 konut projeleri, türkiye genelinde tüm projeleri incelemesinin yanı sıra istanbul konut projeleri, istanbul avm projeleri ve istanbul proje yatırımları konularını sizler için detaylı olarak inceler ve kullanıcıya yatırım yapacağı firmayı ve projeleri inceleme fırsatı sunar.