Favori Projelerim Yazdır Favorilere Ekle PDF Olarak Kaydet

Marina Ankara

4.00
Proje Özellikleri
Firma: Sinpaş Yapı
Proje Teslim Tarihi: Haziran 2018
Fiyatlar ₺: 355 bin 200 TL-2 milyon 395 bin 700 TL
Proje Alanı: 125000 m2
M2 Aralığı: 69 - 444 m2
Üniteler: 1+1 , 2+1 , 3+1 , 4+1 , 5+1 , 6+1 , 7+1 , 2,5+1
Adres:
Turan Güneş Bulvarı, M.S.B., , Çankaya, Ankara
Proje Hakkında

Ankara'da deniz var desek? Artık sahilde dolaşabilirsiniz, bisiklete bilirsiniz, belki yemek bile yiyebilirsiniz desek? Bir marinadan söz etsek? Ne dersiniz? Bize inanır mısınız? İnanmalısınız. Marina Ankara projesiyle Ankara mavileşiyor. Sahilse volta atmak için herkes size misafir olmak isteyecek. Şanslıysanız, bu projede yaşamak isteyeceksiniz. Çünkü farkındalık, insanın ömrüne sunulmuş bir hazinedir. Bu hazineye ancak bazıları sahip olabilir. Bu yüzden herkes başka bir hayatı yaşar. Siz bambaşka bir hayatı yaşamak ister misiniz? Cevabınız evet ise aradığımız sizsiniz.

Marina Meydanında Buluşalım

İşte sosyalleşmek buna denir. Saatlerinizi ayarlayın ve Marina Meydanda buluşun hadi. Bu meydanda her şey meydanda! Kafeler, restoranlar, mağazalar, hayat ve her şey burada! Peki, siz nasıl bir buluşma hayal etmiştiniz? Alışveriş sonrası kahve mi? Yoksa çok hoş bir yemek mi? Yaşam serüveniniz size replikleri söylerken, siz meydana çıkacak ve rolünüzü oynayacaksınız. Buna yaşamak deniyor. Mekân iyi ise, buna keyifli yaşamak deniyor. Keyifle yaşamak için, meydanda buluşalım!

Romantik bir teklifte bulunmak için romantik bir yer mi arıyorsunuz? " Âşıkla Köprüsü " nasıl olur? Marina Meydan'da bir de Âşıklar Köprüsü var. Ve önce bu köprüye âşık olacaksınız. Sonra da aşka gelecek ve en tatlı anları bu köprüde yaşayacaksınız. Bu köprü sizin yaşamla köprünüz olacak. Anılarınızın üzerinde her an dolaşabileceksiniz. Aşkınız köprüde asılı kalacak. Bunun için bile projeden bir ev almalı olduğunuzu şu an fark etmiş olabilirsiniz.

Deniz fenerinin Işığı Size Doğruyu Gösteriyor!

Marina Ankara'da deniz feneri de var! Deniz fenerleri gemilere yollarını gösterir. Bu projede deniz feneri, size olmanız gereken yeri göstermek için inşa edildi. İşte olmanız gereken yer. Bambaşka bir anlaşışla Ankara'yı hissedin. Lüks, konfor, kalite ve farklılık içinde bir ömrünüz olacağı için içinizde kelebeklerin uçuştuğunu fark edin. Hissetmek çok güzel değil mi? Sakın frene basmayın ve tam gaz yaşamaya devam edin! Çünkü burası ömrünüze ömür katacak!

Su Sedirinde Gelsin Çaylar Kahveler!

Yazları nasıl da güzeldir sahil boyunda ferahlamak. Her yer yaz iken siz tatil olacaksınız. Tatile çıkmış yaz gecelerinde, denizde düşen yıldızları toplayacaksınız. Yıldızlar bakışlarınızda ışıldayacak. Karşınızda size bakan bir çift göz var ise, ne şans. İşte şimdi yıldızlar daha çok olacak! Teniz oynamak hoşunuza giderse, projede bu mümkün. Yelken turu nasıl olur peki? Marina Ankara, anlatmakla çoğalan bir değer. Gelin, görün, alın.

Kategori:   
İletişim Bilgileri
Telefon: 444 19 74

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konut Projeleri - Ofis Projeleri - Ticari Projeler

ilgilendiğiniz proje hakkında proje kampanyalarını konut fırsatlarını ve daha birçok bilgiyi sizlere ulaştıran portal olarak bizler istanbul projeleri, ankara projeleri, izmir projeleri başta olmak üzere birçok ilimize ait proje haberlerini konut projeleri ticari projeler avm projeleri, yatırım fırsatları, yeni projeler gibi alanlarda detaylı inceleme yaparız. Proje Lansman 2017 projeleri, 2017 konut projeleri, türkiye genelinde tüm projeleri incelemesinin yanı sıra istanbul konut projeleri, istanbul avm projeleri ve istanbul proje yatırımları konularını sizler için detaylı olarak inceler ve kullanıcıya yatırım yapacağı firmayı ve projeleri inceleme fırsatı sunar.