Favori Projelerim Yazdır Favorilere Ekle PDF Olarak Kaydet

Megapol Çarşı Kule

4.00
Proje Özellikleri
Firma: Megapol Group
Proje Teslim Tarihi: Mart 2018
Fiyatlar ₺: 2 bin 350 dolar-2 bin 700 dolar
Proje Alanı: 5477 m2
M2 Aralığı: 101 - 767 m2
Üniteler: 1+0 , 1+1 , 2+1
Adres:
1201. Sok. No:5 Halkapınar, , Konak, İzmir
Proje Hakkında

İzmir’in Kazandıran Projesi Megapol Çarşı Kule

Kişiye özel ödeme imkanları sunulması nedeniyle oldukça önemli projelerden bir tanesi olan Megapol Çarşı Kule projesi , sıradışı bir satış yöntemiyle piyasaya sürülmüştür. Sitede her türlü imkandan yararlanmak mümkün olduğu için , size özel oluşturulacak olan içerikleri ve düzenlemeleri kullanabilirsiniz. Ayrıca bir AVM şeklinde tasarlanmış olması nedeniyle oldukça ilgi çekici ve gösterişli bir yer haline getirilmiş olan Megapol Çarşı Kule , açıldığı anda şehrin oldukça önemli bir yapısı olarak gösterilecektir.

Stüdyo tipi dairelerin bulunduğu bilinen Megapol Çarşı kule 1+0 , 1+1 , 2+1 dairelere ev sahipliği yapmaktadır. Klasik daire sayısı oldukça az olan Megapol Çarşı Kule projesi , bünyesinde dubleks daireler ve rezidanslar da bulundurmaktadır. Ayrıca 99 adet ofis sayesinde br iş merkezi görevi de görebilecek şekilde tasarlanmıştır.

Kişiye Özel Ödeme İmkanlarıyla Megapol Çarşı Kule

İnşaat sektöründe kişiye özel ödeme imkanı sunan şirket sayısının oldukça az olması , Megapol Çarşı Kule ‘nin daha fazla dikkat çekmesine ve İzmir ‘in önemli binalarından bir tanesi haline gelmesine neden olmaktadır. Lüks bir yaşama sahip olmak isteyen , bunun yanısıra da evinden işyerine bir dakikada geçebilmek isteyenlerin tercihi Megapol Çarşı Kule olacaktır. Megapol Çarşı Kule , ofis yapısı ve evlerin son derece kaliteli olması sayesinde yıllar boyunca değerinden taviz vermeyecek özelliklere ev sahipliği yapmaktadır. 2018 ‘in Mart ayında teslim edileceği düşünülen Megapol Çarşı Kule’nin site özellikleri şunlardır;

 • Deniz manzarası
 • Kafe
 • Güvenlik
 • Kameralı güvenlik
 • Kapalı otopark
 • Restoran
 • Asansör – Yük asansörü
 • Lobi
 • Paratoner
 • Resepsiyon
 • Jeneratör
 • Merkezi ısıtma

Başarılı ve Yatırıma Açık Megapol Çarşı Kule Projesi

Her türlü yatırımınızı güvenle yapabileceğiniz ve yıllar geçtikçe daha da değer kazanacak olan İzmir Konak ‘da bulunan Megapol Çarşı Kule , şehrin gözde ilçesinin en önemli binası olarak görülebilmektedir. 2018 yılının ortalarından itibaren değerinde büyük bir artış yaşanacağı ve satış fiyatlarının yükseleceği yönünde tahminler bulunan proje an itibariyle metrekare üzerinden işlem görmektedir.

Megapol Çarşı Kule projesinde en düşük fiyata sahip konutun metrekare fiyatı 2350 Dolar ile 2700 Dolar arasında değişiklik göstermektedir. Projedeki en yüksek ve en düşük ofis metrekare fiyatı ise 1850 Dolar ile 2200 Dolar arasında değişmektedir. Megapol Çarşı Kule 5477 metrekare alan üzerine kurulmuştur.

Kategori:      
İletişim Bilgileri
Telefon: 444 91 90

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konut Projeleri - Ofis Projeleri - Ticari Projeler

ilgilendiğiniz proje hakkında proje kampanyalarını konut fırsatlarını ve daha birçok bilgiyi sizlere ulaştıran portal olarak bizler istanbul projeleri, ankara projeleri, izmir projeleri başta olmak üzere birçok ilimize ait proje haberlerini konut projeleri ticari projeler avm projeleri, yatırım fırsatları, yeni projeler gibi alanlarda detaylı inceleme yaparız. Proje Lansman 2017 projeleri, 2017 konut projeleri, türkiye genelinde tüm projeleri incelemesinin yanı sıra istanbul konut projeleri, istanbul avm projeleri ve istanbul proje yatırımları konularını sizler için detaylı olarak inceler ve kullanıcıya yatırım yapacağı firmayı ve projeleri inceleme fırsatı sunar.