Favori Projelerim Yazdır Favorilere Ekle PDF Olarak Kaydet

Midtown Selenium by Deyaar

4.00
Proje Özellikleri
Firma: Aşçıoğlu
Proje Teslim Tarihi: Eylül 2019
Fiyatlar ₺: 199.000$ - 199.000$
Proje Alanı: 510.000 m2
M2 Aralığı: 93.000 - 155.000 m2
Üniteler: 1+
Adres:
Hakkı Yeten Caddesi Beşiktaş, , Selenium Plaza, 10c 34349 Fulya / Beşiktaş / İstanbul, Beşiktaş, İstanbul
Proje Hakkında

Huzurlu bir aile ortamının olmazsa olmaz parçası sıcak güvenli bir ev ortamıdır. Bunun sağlanması için günümüz koşullarında çok da fazla alternatifimiz olduğunu söylemek mümkün değildir. İşte tam da bu noktada kişilerin aklında belirmesi gereken ana örnek olan Midtown Selenium by Deyaar projesi karşımıza çıkmaktadır. Bu proje aslında klasik bir mimari projeden çok daha fazlasını sıcak bir yuvayı size sunmayı vaad etmektedir. Bunun mümkün olması için de gerekli önlemler site tarafından bizzat alınmıştır. Konu güvenlik olduğu zaman Midtown parmak ile gösterilen adreslerden bir tanesidir.

Tasarım Özelikleri ve Faydalanabileceğiniz Olanaklar

Tasarım özellikleri konusunda aklınızda beliren o modern site profilinin çok daha ilerisinde bir sistem ile karşılaşacağınızın farkında olmanız gerekmektedir. Kişilerin bu konuda daha da detaylı bilgi alabilmesi için proje tasarımcıları tarafından birçok mecrada farklı açıklamalar yapılmaktadır. Siz de bu açıklamalar ışığında siteden hoşlanıp hoşlanmadığınızı çok kolay bir biçimde ortaya koyabilirsiniz. Tasarım özelliği işte bu noktada ayrı bir olumlu özellik olarak sizin karşınıza çıkacaktır. Kişilerin hem şık hem de rahat bir ortamda yaşamlarını sürdürmeleri için her detay düşünülmüş ve önem verilmiştir. Midtown Selenium by Deyaar projesi sizin eve girdiğinizde bırakın tadilat yapmayı herhangi bir değişiklik yapmaya bile ihtiyaç duymayacağınız nitelikte muhteşem yapılar ortaya koymaktadır.

Site Hangi İmkanlara Sahiptir?

Bu site içerisinde bulunan evlerden herhangi birini satın almak isteyen kişilerin mutlaka bilmesi gereken özelliklerden bazıları şu biçimde sıralanmaktadır;

  • Üst düzey güvenlik hizmetleri
  • Gelişmiş mimari
  • Kaliteli esteti anlayışı
  • Çocuklar için güvenli ortam
  • Şık tasarım
  • Havuz
  • Yeşil alan

Tüm bu olanaklardan faydalanmak için bu proje kapsamından bir daire sahibi olmanız yeterlidir. Siz de bu projenin daireleri tükenmeden kısa bir süre içerisinde başvurunuzu yapmalı en azından sıralamaya dahil olmalısınız. Midtown Selenium by Deyaar projesine gelen yorumlar okunduğu zaman buradan daire almak isteyen kişilerin sayısının ne denli fazla olduğu çok daha net bir şekilde ortaya çıkmaktadır. Yukarıda sıralanan özelliklerden çok daha fazlasını siteyi incelediğiniz zaman net olarak görebilir ve kendi isteklerinize göre ortamı farklılaştırma imkanını da elde edebilirsiniz. Bilinmesi gereken en önemli noktalardan birinin kişilerin istekleri doğrultusunda ufak çağlı plan değişikliklerin yapılabildiğidir. Bu gibi bir özellik tam da aklınızdaki yaşam alanını yaratma konusunda size yardımcı olacaktır.

Kategori:   
İletişim Bilgileri
Telefon: 0212 215 5565

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konut Projeleri - Ofis Projeleri - Ticari Projeler

ilgilendiğiniz proje hakkında proje kampanyalarını konut fırsatlarını ve daha birçok bilgiyi sizlere ulaştıran portal olarak bizler istanbul projeleri, ankara projeleri, izmir projeleri başta olmak üzere birçok ilimize ait proje haberlerini konut projeleri ticari projeler avm projeleri, yatırım fırsatları, yeni projeler gibi alanlarda detaylı inceleme yaparız. Proje Lansman 2017 projeleri, 2017 konut projeleri, türkiye genelinde tüm projeleri incelemesinin yanı sıra istanbul konut projeleri, istanbul avm projeleri ve istanbul proje yatırımları konularını sizler için detaylı olarak inceler ve kullanıcıya yatırım yapacağı firmayı ve projeleri inceleme fırsatı sunar.