Favori Projelerim Yazdır Favorilere Ekle PDF Olarak Kaydet

Miller Vista

3.00
Proje Özellikleri
Firma: Miller Yapı
Proje Teslim Tarihi: Eylül 2016
Fiyatlar ₺: 250.000 - 440.000 TL
Proje Alanı: 1000 m2
M2 Aralığı: 66 - 181 m2
Üniteler: 2+1 , 3+1 , 4+1
Adres:
Sosyal Sok. Merke, çanakkale
Proje Hakkında

Miller Vista ile Çanakkale'nin Lüks Yanı

Çanakkale’nin en merkezi yerlerinden biri olan Sosyal Sokak üzerinde bulunan bir alanda inşa edilen Miller Vista Projesi kapsamında, şehrin en lüks ve en gözde yapısının inşaatı bitmiş; ve teslim edilmeye başlanmıştır. Söz konusu proje içerisinde yer alan 20 konut, Eylül 2016 tarihinden bu yana teslim ediliyor ve bu yönde de satış işlemleri gerçekleşiyor. Miller Yapı şirketinin yapımını üstlendiği bu konut projesi kapsamında, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri, son derece lüks bir şekilde sunulmakta ve bu yönde hizmet verilmektedir. 1000 metre kare alan üzerine inşa edilen bu proje dahilinde hangi özelliklerin geçerli olduğunu açıklayabilir; ve bunun yanı sıra, fiyat seçenekleri ve ödeme seçenekleri hakkında da kapsamlı bir şekilde bilgi verebiliriz.

Proje Genel Özellikleri ve İmkanları

Bahsetmiş olduğumuz bu çok özel konut projesi içerisinde; bulunan tüm özellikler, özellikle de gayrimenkul uzmanlarının aramış olduğu en temel özelliklere, en iyi şekilde sahip olarak karşımıza çıkmaktadır. Bunun yanı sıra Miller Vista projesi içerisinde bulunan tüm dairelerin birçok farklı lüks yaşam kriterini de en iyi şekilde sağladığını ve bu yönden de olağanüstü bir yapı ile sahiplerine sunulduğunu söyleyebiliriz. Şimdi de söz etmiş olduğumuz bu projenin özelliklerini sıralayabiliriz;

  • Açık otopark
  • Deniz manzarası
  • Kameralı güvenlik
  • Asansör
  • Balkon
  • Kombi
  • Teras
  • Yerden ısıtma
  • Tüm inşaat yönetmeliklerine uygun yapı

Sıralamış olduğumuz bu özellikler kapsamında, söz konusu proje aracılığı ile son derece lüks bir yaşama sahip olabilir ve bu yol ile de mükemmel dairelerden birine sahip olabilirsiniz. Ayrıca son derece karlı bir yatırım fırsatı olarak da görülen bu proje için geçerli olan fiyatlardan ve diğer ödeme olanaklarından da ayrıca söz edebiliriz.

Ödeme Olanakları ve Fiyatlar

2+1 daire seçenekleri 250.000 TL üzerinden satışa sunulmakta ve bu yönde hizmet verilmektedir. Ayrıca Miller Vista projesi içerisinde bulunan 3+1 daireleri de 425.000 TL üzerinden satın alabilirsiniz. 4+1 daireler ise 440.000 TL ile satılmakta ve bu yönde satış hizmetleri son derece kaliteli bir şekilde sağlanmaktadır.

İletişim Bilgileri
Telefon: 0286 218 11 11

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konut Projeleri - Ofis Projeleri - Ticari Projeler

ilgilendiğiniz proje hakkında proje kampanyalarını konut fırsatlarını ve daha birçok bilgiyi sizlere ulaştıran portal olarak bizler istanbul projeleri, ankara projeleri, izmir projeleri başta olmak üzere birçok ilimize ait proje haberlerini konut projeleri ticari projeler avm projeleri, yatırım fırsatları, yeni projeler gibi alanlarda detaylı inceleme yaparız. Proje Lansman 2017 projeleri, 2017 konut projeleri, türkiye genelinde tüm projeleri incelemesinin yanı sıra istanbul konut projeleri, istanbul avm projeleri ve istanbul proje yatırımları konularını sizler için detaylı olarak inceler ve kullanıcıya yatırım yapacağı firmayı ve projeleri inceleme fırsatı sunar.