Favori Projelerim Yazdır Favorilere Ekle PDF Olarak Kaydet

Modern East Ofis

3.00
Proje Özellikleri
Firma: Akasya Yapı
Proje Teslim Tarihi: Teslim Edildi
Proje Alanı: 64.000 m2
M2 Aralığı: 350 - 450 m2
Üniteler: Ofis
Adres:
Saray Mahallesi, Dr. Adnan Büyükdeniz Cd, 7, 34768, , Ümraniye, İstanbul
Proje Hakkında

Akasya yapı tarafından hayata geçirilen Modern East Ofis projesi Ümraniye'de yer alıyor. Projelerinde A Plus yapı ve teknoloji kullanan Akasya yapı Modern East Ofis projesini hayata geçirirken modern teknolojik alt yapı kullandı.

Ümraniye 'de yer alan eski Carrefour SA arazisine konumlandırdığı modern ofis projesi 64 bin metrekare alan üzerinde konumlandırıldı. Proje Aplus kalitede ofis alanı olarak tasarlandı. Avm konsepti ile tasarlanan Ofis projesi bir kurumun sosyal ihtiyaçlarını karşılayacak nitelikte tasarlandı. Geniş otopark alanlarına sahip proje kurumsal yapıların ihtiyaç duyduğu toplantı salonlarını da projesinde barındırıyor. Modern Ofis projesi 11, 15 ve 25 katlardan oluşan 3 ofis bloğu şeklinde tasarlandı.

Ofis katlarında genişliğin önemini vurgulayan mimari tasarımda 1.300 metrekare ile 1.500 metrekare arasında değişen yatay genişlik bulunuyor.

Modern East Ofis Lokasyon Avantajı

Lokasyon olarak tem ve otoyol bağlantı yollarının uzantısında yer alan Ümraniye Anadolu yakasının en cazip lokasyon avantajı sağlayan noktalarından biridir. 3. köprü bağlantısı, Çamlıca - Şile Otoyolu bağlantı noktasında yer alması, Ümraniye'yi Ofis ve Avm'lerin yoğunluk kazandığı bir bölge haline getirdi. 2016 sonunda metro hattının da aktif olması bölgenin değerini arttırmayı sürdürecektir.

Modern East Ofis Yatırım Avantajı

İstanbul Finans Merkezinde yer alan Modern East Ofis projesi optimum geniş katları sayesinde ofis ortamında sağlanacak her türlü rahatlığı estetik mimarisi ile buluşturdu. Profesyonel bina yönetimi hizmeti sunan ve bu konuda başarılı çözümler üreten TNL Gayrimenkul Geliştirme ile iş ortaklığı yürütüyor. TNL Gayrimenkul Geliştirme şirketi aynı zamanda Modern Ofis projesinde Ofislerin kiralanması ve kurumsal kiralamalarından sorumludur.

Ümraniye'nin İş ve Alışveriş merkezi sloganı ile yükselen Modern East Ofis projesi geliştirdiği APlus Ofis markaları ile bilinen Akasya Yapı imzası taşıyor. Kurumsal yapıların her türlü ihtiyaçlarına cevap verecek nitelikler ile oluşturulan Modern Ofis projesi yatırımcısına kiralamalarda da artı değer katıyor.

Kategori:   
İletişim Bilgileri
Telefon: 0850 346 80 16
Websitesi:

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Akasya Yapı Kimdir

250 bin metrekare’nin üzerinde Aplus kaliteli teknoloji ile Ofis projeleri tasarlamaktadır. Akasya yapı inşaat projelerinin yanısıra madencilik ve enerji sektöründe de profesyonel hizmetler vermektedir.

Akasya yapı İstanbul’da bulunan A sınıfı ofis ve ofis projelerinin önemli üreticilerinden biridir.

Konut Projeleri - Ofis Projeleri - Ticari Projeler

ilgilendiğiniz proje hakkında proje kampanyalarını konut fırsatlarını ve daha birçok bilgiyi sizlere ulaştıran portal olarak bizler istanbul projeleri, ankara projeleri, izmir projeleri başta olmak üzere birçok ilimize ait proje haberlerini konut projeleri ticari projeler avm projeleri, yatırım fırsatları, yeni projeler gibi alanlarda detaylı inceleme yaparız. Proje Lansman 2017 projeleri, 2017 konut projeleri, türkiye genelinde tüm projeleri incelemesinin yanı sıra istanbul konut projeleri, istanbul avm projeleri ve istanbul proje yatırımları konularını sizler için detaylı olarak inceler ve kullanıcıya yatırım yapacağı firmayı ve projeleri inceleme fırsatı sunar.