Favori Projelerim Yazdır Favorilere Ekle PDF Olarak Kaydet

MS Mega Aydos

3.00
Proje Özellikleri
Firma: MS Mega Yapı İnşaat
Proje Teslim Tarihi: Aralık 2019
Fiyatlar ₺: -
Proje Alanı: 38762 m2
M2 Aralığı: -
Üniteler: 1+1 , 2+1 , 3+1
Adres:
Velibaba Mah. Aydos Cad., , Pendik, İstanbul
Proje Hakkında

İstanbul’da lüks ve başarılı projelerden biri olarak gösterilen MS Mega Aydos projesi tanıtımı yapıldıktan hemen sonra ilgi görmeye başladı. Velibaba Mahallesi, Aydos Caddesi 4 Pafta 3174 Parsel Pendik / İstanbul olarak belirtilen adreste 600 konuta yer verilecektir. Aralık 2019 tarihinde teslim edileceği duyurulmuş olan projeyle ilgili olarak yürütülen çalışmaların her biri, birbirinden farklı daire tiplerine yönelik yürütülmektedir. Çok büyük bir alanda yayılacak olan konutlara ek olarak, dükkanlar da hizmet verecektir. Böylece bu projenin içerisinde hem ço sayıda konut, hem de dükkana yer verilerek satış işlemi gerçekleştirilebilecektir.

MS Mega Aydos Projesinin Açıklanan Genel Özellikleri

Pendik İstanbul’da gelişime açık ve konut projeleri için uygun bir bölgedir. MS Mega Aydos da bu projeler arasında en büyük ve en değerli özelliklere sahip yapılardan bir tanesi olarak tanınacaktır. An itibariyle 600 konutun satışa sunulacağı ve buna ek olarak da 34 ticari üniteye yer verileceği açıklanmıştır. Yerleşim alanlarına yakın olan projeyle iligli olarak en dikkat çekici özellik, bünyesinde alışveriş merkezi barındırıyor olmasıdır. MS Mega Aydos projesi ve projenin bünyesinde bulunan diğer özellikler şunlardır;

  • AVM
  • Güvenlik
  • Kameralı güvenlik
  • Kapalı otopark
  • Asansör
  • Balkon

Bir kentsel dönüşüm bölgesi üzerinde yükselecek olan projeyle ilgili olarak teslim tarihi de oldukça ilgi çekicidir. 2019 yılının Aralık ayında anahtar teslimi yapacağını belirten MS Mega Yapı İnşaat, projeyi 38 bin 762 metrekare alana yaymıştır. Daire diplerine bakıldığında hem 1+1 hem 2+1 hem de 3+1 konutların bulunduğu görülebilmektedir. Hangi daire tipinin kaç metrekare net ve brüt alanı olacağı şuan için açıklanmamıştır. Firmanın sağladığı olanaklar arasında her bir blokta 10 kata yer verilmiştir. Zemin de dahil olmak üzere 10 kata yer verilen bloklar, 10 blokla toplam değerin oluşumunu sağlamaktadırlar.

MS Mega Aydos Projesinin Avantajları

1+1 konutlara ev sahipliği yapması açısından son derece dikkat çekici bir proje olarak yükselmeye devam eden projede ev sahibi olunması mümkündür. Uygun fiyat aralıklarıyla değerler belirlenecektir. An itibariyle 3 farklı daire tipi için açıklanan fiyat aralıklarına rastlanamıyor. MS Mega Aydos projesi sayesinde kısa süre içerisinde yatırımınızın sonucuna ulaşabilirsiniz. Her türlü ödeme seçeneğine yer veriliyor olması, projenin en önemli özelliklerinden bir diğeridir. 67 adet 1+1, 214 adet 2+1 ve 319 adet 3+1 konuta yer verilmektedir.

Kategori:   
İletişim Bilgileri
Telefon: 216 325 02 51

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konut Projeleri - Ofis Projeleri - Ticari Projeler

ilgilendiğiniz proje hakkında proje kampanyalarını konut fırsatlarını ve daha birçok bilgiyi sizlere ulaştıran portal olarak bizler istanbul projeleri, ankara projeleri, izmir projeleri başta olmak üzere birçok ilimize ait proje haberlerini konut projeleri ticari projeler avm projeleri, yatırım fırsatları, yeni projeler gibi alanlarda detaylı inceleme yaparız. Proje Lansman 2017 projeleri, 2017 konut projeleri, türkiye genelinde tüm projeleri incelemesinin yanı sıra istanbul konut projeleri, istanbul avm projeleri ve istanbul proje yatırımları konularını sizler için detaylı olarak inceler ve kullanıcıya yatırım yapacağı firmayı ve projeleri inceleme fırsatı sunar.