Favori Projelerim Yazdır Favorilere Ekle PDF Olarak Kaydet

Multi FlatResidence

5.00
Proje Özellikleri
Firma: Lim-ka İnşaat
Proje Teslim Tarihi: Aralık 2016
Fiyatlar ₺: 396 bin TL-690 bin TL
Proje Alanı: 8500 m2
M2 Aralığı: 103 - 165 m2
Üniteler: 2+1 , 3+1 , 4+1
Adres:
Bağlıca Mah. Etimesgut, , Etimesgut, Ankara
Proje Hakkında

Multi FlatResidence Projesi yıldız şeklindeki mimarisi ile Ankara’da dikkat çekmeye devam eden ve edecek olan bir yapı konumunda bulunuyor. Ankara’nın yerleşim için en çok tercih edilen iki bölgesinden biri olan Bağlıca’da hayata geçirilen bu proje 2016 Aralık teslimli ve projenin yarısından fazlası satılmış durumda bulunuyor. 8500 metrekare alanda yükselen rezidansın güvencesi Lim-Ka İnşaat tarafından projelendirilmesinin içerisinde bulunuyor. 8.0 şiddetindeki depreme dahi dayanıklı yapısıyla inşa edilen yapı, 2+1, 3+1, 4+1 daire seçenekleri ile birlikte sizlerin tüm ihtiyaçlarına çözüm oluyor. Genellikle oturum amaçlı tercih edilen evlerin kiralarının ise en az 1200 TL olacağı belirtiliyor. Yatırımcısı için iyi primler kazandıracak olan bu yatırım içerisinde yaşayan aileler içinde büyük bir lüksün ve huzurun kapısını aralıyor. Siz de hem yatırım amacınızla hem de aile yaşantınızın daha mutlu olması isteklerinizle bu proje kapsamından ev sahibi olabilirsiniz.

Hayalleriniz Bir Adım Uzağınızda

Ankara’da yaşamak bir ayrıcalık iken Ankara’da yükselen Multi FlatResidenceProjesi içerisinde yaşamak da sizlere ekstra ayrıcalıkları sunuyor. Tüm ihtiyaçlarınızın düşünüldüğü proje içerisinde sizlere diğer rezidanslarda sunulmayan pek çok farklı ayrıcalık sunuluyor. Temel altında 12,5 metrelik derinlik ve 100’lük fore kazık ile birlikte depreme karşı tam güvenceniz sağlanıyor. Bunun dışında daire içi özellikler ise sizlerin tüm ihtiyaçlarını yanıtlayabilecek durumda. Daire içi özellikler:

  • Cam balkon korkulukları,
  • İthal duvar kağıtları,
  • Gizli led ışık sistemi,
  • Merkezi ısınma sistemi ve her daireye ayrı bağımsız kalorimetre,
  • Uydu ve dijital yayın altyapısı,
  • Merkezi yangın uyarı ihbar sistemi,
  • Vestiyer ve giyinme odası,
  • Görüntülü interkom sistemi,
  • sınıf çelik kapı

Eklentileri ile birlikte hem güvenliğiniz hem de rahat yaşamanız için tüm özellikler bir araya getirilmiş durumda bulunduruluyor.

Lüks İçinde Rahat Bir Yaşam

Yaşantınız için en ince detayların düşünüldüğü ve bu şekilde tasarlamaların yapıldığı daireler içerisinde ihtiyacınıza uygun tüm yerleşim planlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Aile yaşantısına ve bireysel yaşantıya uygun olarak dizayn edilmiş farklı daire tipleri ile birlikte lüks bir hayatta yaşamanız için her detay düşünülmüş. Her daire için kapalı otopark, fitness merkezi, çocuk oyun alanları, açık otopark, kamelya, güvenlik, kameralı güvenlik, süs havuzu gibi detayların yapı mimarı içerisine eklenmesi Multi FlatResidence Projesi kapsamında sizin için her şeyin düşünüldüğünü gösteriyor. Lüks içinde modern bir yaşam için tercihinizi yapabilirsiniz.

Kategori:   
İletişim Bilgileri
Telefon: 0312 700 0 006

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konut Projeleri - Ofis Projeleri - Ticari Projeler

ilgilendiğiniz proje hakkında proje kampanyalarını konut fırsatlarını ve daha birçok bilgiyi sizlere ulaştıran portal olarak bizler istanbul projeleri, ankara projeleri, izmir projeleri başta olmak üzere birçok ilimize ait proje haberlerini konut projeleri ticari projeler avm projeleri, yatırım fırsatları, yeni projeler gibi alanlarda detaylı inceleme yaparız. Proje Lansman 2017 projeleri, 2017 konut projeleri, türkiye genelinde tüm projeleri incelemesinin yanı sıra istanbul konut projeleri, istanbul avm projeleri ve istanbul proje yatırımları konularını sizler için detaylı olarak inceler ve kullanıcıya yatırım yapacağı firmayı ve projeleri inceleme fırsatı sunar.