Favori Projelerim Yazdır Favorilere Ekle PDF Olarak Kaydet

Nevadium Batıkent

5.00
Proje Özellikleri
Firma: Neva Prestij Yapı - Özrize A.Ş.
Proje Teslim Tarihi: Aralık 2018
Fiyatlar ₺: 175 bin TL-325 bin TL
Proje Alanı: -
M2 Aralığı: 50 - 85 m2
Üniteler: 1+1 , 2+1
Adres:
. Batı Bulvarı 1817. Cadde No:1 Batıkent, , Yenimahalle, Ankara
Proje Hakkında

Ankara’da Kazandıran Proje Nevadium Batıkent

Ankara ‘da sağlam ve lüks bir ev sahibi olmak isteyenlerin rahatlıkla ulaşabileceği Nevadium , her türlü ihtiyacı karşılayabilecek şekilde tasarlanmıştır. Ankara Batıkent ‘te temeli atılan ve binlerce kişinin ev sahibi olabilmesi amaçlanan Nevadium konutları , 2018 ‘in Aralık ayında teslim edilecektir. Nevadium Batıkent konutlarında ev sahibi olmak isteyenler için 175 bin Türk Lirası ‘ndan başlayan fiyatlar belirlenmiştir.

Genel itibariyle kalitenin ve her türlü hizmetin hızlı bir şekilde sağlanabilmesi amacıyla tasarlanmış olan Nevadium , ev sahibi olmak isteyen herkese uygun fiyatla kaliteli bir ev sunabilmek için yapılmaya başlanmıştır. Ankara’nın yükselen değerlerinden bir tanesi olabilmek amacıyla hazırlanmaya ve ilgilenenlere sunulmaya başlanan evler 1+1 ve 2+1 olacak şekilde tasarlanmıştır.

Nevadium Batıkent ‘de ev sahibi olmak isteyenlerin 1+1 için ödemesi gereken tutar 175 bin Türk Lirası ile 202 bin Türk Lirası arasındadır. 2+1 daire sahibi olmak isteyenlerin ödemesi gereken  tutar ise 275 bin Türk Lirası ile 325 bin Türk Lirası arasında değişmektedir.

Huzurlu ve Kusursuz Bir Yaşam Sunulan Nedavium Batıkent

Ankara’nın orta yerinde ve şehrin her yanına yarım saatten kısa sürede ulaşma imkanı sunan Nedavium Batıkent konutları Ankara ‘nın değerini bir kez daha ortaya çıkarmaktadır. Nevadium ‘da bulunan özelliklerin büyük bir bölümü yönetim ekibi tarafından kararlaştırılmış ve mimarlarla birlikte tasarım planları gerçekleştirilmiştir. Nevadium Batıkent konutlarında bulunan özellikler şunlardır;

 • Kafe
 • Açık yüzme havuzu
 • Çocuk oyun alanları
 • Restoran
 • Güvenlik
 • Otopark
 • Sauna
 • Yürüyüş alanları
 • Spor alanları
 • Fitness merkezi
 • Market

Kaliteli Yatırımın Adresi Nevadium Batıkent

Tüm bu özellikleri sayesinde binlerce insanın hayatını değiştirmeyi amaçlayan Nevadium Batıkent projesi Ankara ‘da, değeri gün geçtikçe artacağı düşünülen projeler arasında yer almaktadır.

Toplamla 7 bin metrekare ticari alana ev sahipliği yapan projede her türlü ihtiyacınızı karşılayabilecek alışveriş merkezi ve marketi bulabilirsiniz. Kalitesinden dolayı binlerce satış gerçekleştirilebilecek boyutta bir yatırıma ev sahipliği yapan Nevadium Batıkent , Ankara’da her zaman karlı bir yatırım olacağı düşünülen bölgelerden bir tanesidir.

Neva Prestij yapı ve Özrize şirketlerinin ortaklaşa başlattığı Nevadium Batıkent projesi , 2018 ‘in Aralık ayında ev sahiplerine anahtarlarını teslim etmeye başlayacaktır. Banka kredisi ile de konut sahibi olabilmenin mümkün görüntüğü proje , 1+1 daireler için bile minimum 1000 Türk Lirası kira getirisi öngörülen bir projedir.

Kategori:   
İletişim Bilgileri
Telefon: 0312 278 78 46

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konut Projeleri - Ofis Projeleri - Ticari Projeler

ilgilendiğiniz proje hakkında proje kampanyalarını konut fırsatlarını ve daha birçok bilgiyi sizlere ulaştıran portal olarak bizler istanbul projeleri, ankara projeleri, izmir projeleri başta olmak üzere birçok ilimize ait proje haberlerini konut projeleri ticari projeler avm projeleri, yatırım fırsatları, yeni projeler gibi alanlarda detaylı inceleme yaparız. Proje Lansman 2017 projeleri, 2017 konut projeleri, türkiye genelinde tüm projeleri incelemesinin yanı sıra istanbul konut projeleri, istanbul avm projeleri ve istanbul proje yatırımları konularını sizler için detaylı olarak inceler ve kullanıcıya yatırım yapacağı firmayı ve projeleri inceleme fırsatı sunar.