Favori Projelerim Yazdır Favorilere Ekle PDF Olarak Kaydet

Nivo İstanbul

4.00
Proje Özellikleri
Firma: Cathay Group - Neba İnşaat
Proje Teslim Tarihi: Aralık 2018
Fiyatlar ₺: 270.000 - 660.000 TL
Proje Alanı: 42.000 m2
M2 Aralığı: 50 - 147 m2
Üniteler: 1+1, 2+1, 3+1
Adres:
İnönü Mah. Muammer Aksoy Cad., , Küçükçekmece, İstanbul
Proje Hakkında

Nivo İstanbul'da 1404 tane konut var. Bu projede evler 2018 yılı Aralık ayında teslim edilecekler. 42 Bin metrekare üzerine yapılmakta olan yeni yaşam alanı için şimdiden satışlar hızla devam ediyor. Projede 1 + 1 ve 2 + 1 ile 3+1 daireler satışa sunuluyor. Dairelerin metrekareleri de 1 + 1 'ler için 50 metrekare ile 80 metrekare arasında, 2 + 1 daireler için 85 metrekare ile 147 metrekare arasında değişiyor. Sizin içim hangisi uygun olur? Siz bu soruyu yanıtlayın biz de sizin için iyi işler yapmaya devam edelim. Proje deprem yönetmeliğine uygun olarak yapılmıştır. İçiniz rahat olarak burada ikamet edebilirisiniz. Bu evlerden istediğiniz kadar alı p yatırımlık olarak kullanabilirsiniz. Proje kiralık ev için oldukça uygundur. İş dünyasının yoğun olarak akışta olduğu yollar üzerinde bulunmakta olan projenin geleceği de parlak görünüyor.

Ses Ve Isı Yalıtımı Mükemmel

Nivo İstanbul projesinde tüm malzemeler 1. sınıf olarak planlanmaktadır. Bu sayede projeden seçeceğiniz ev içinde çok konforlu bir yaşam sürebilirsiniz. Gerek bina içi gerekse dışarıdan ses almayan binaların yalıtımları çok iyi bir şekilde tasarlanmıştır. Isı ve ses yalıtımlı daireler ses alışverişine ve ısı kaybına izin vermemektedir. Bu durum da çok büyük bir avantaj olarak kendini göstermektedir. Yeni dairenizle İstanbul'a çok başka bir açıdan bakabilirsiniz. İş hayatının derin mevzularına giriş yapmadan önce tüm yorgunluğunuzu dairenizde üzerinizden atabilirsiniz. Sizin eviniz, size özel ve sizimle. Tamamen güven içinde ve büyük bir konfor ile.

24 Saat Güvenlik Hizmeti Var!

Nivo İstanbul projesinde güvenlik seviyesi en üst derecede olacak. Değerli proje sakinlerinin tamamen güven içerisinde olabilmeleri için gezici güvenlik personeli ve de kameralar planlanmaktadır. İçiniz dairenizde huzur dolu olsun. Ayrıca kendi dairenizi de güvenlik kilidi ile kilitleyebileceksiniz. Her dairenin ayrıca bir güvenlik sistemi de bulunmaktadır. Dairede oturan kişi kendini bu şekilde şifreli alarm sistemiyle güvence altına alabilmektedir. Elektriklerin kesilmesinde dahi devre dışı kalmayan güvenlik sistemi sayesinde içiniz ve eviniz rahat olacak.

Sizin içinizden geçeni de yapmak isteriz. Bunu için içinizden geçenleri bizlerle paylaşabiliriz. Dış cephede farklılıkların yaratılması elbette mümkün olmamaktadır. Fakat içi mekânda kişiye özel çalışmalar da yapabilmekteyiz. İç mekân içerisinde yapılacak ciddi değişikler için ekstra ücret uygulaması bulunmaktadır. Yani tercihler üzerinden projeye para ödenmesi gerekmektedir. İsteyen herkes bu hizmetten faydalanabilmektedir.

Kategori:   
İletişim Bilgileri
Telefon: 0212 244 45 45
Eposta: info@nivo.net

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konut Projeleri - Ofis Projeleri - Ticari Projeler

ilgilendiğiniz proje hakkında proje kampanyalarını konut fırsatlarını ve daha birçok bilgiyi sizlere ulaştıran portal olarak bizler istanbul projeleri, ankara projeleri, izmir projeleri başta olmak üzere birçok ilimize ait proje haberlerini konut projeleri ticari projeler avm projeleri, yatırım fırsatları, yeni projeler gibi alanlarda detaylı inceleme yaparız. Proje Lansman 2017 projeleri, 2017 konut projeleri, türkiye genelinde tüm projeleri incelemesinin yanı sıra istanbul konut projeleri, istanbul avm projeleri ve istanbul proje yatırımları konularını sizler için detaylı olarak inceler ve kullanıcıya yatırım yapacağı firmayı ve projeleri inceleme fırsatı sunar.