Favori Projelerim Yazdır Favorilere Ekle PDF Olarak Kaydet

Norda Konakları

4.33
Proje Özellikleri
Firma: Ejder İnşaat - Netaş İnşaat
Proje Teslim Tarihi: Mart 2017
Fiyatlar ₺: Fiyat Belirtilmedi
Proje Alanı: 8.000 m2
M2 Aralığı: 540 m2
Üniteler: 5+1
Adres:
9 Eylül Mahallesi, 10. Caddesi, Aosb/Menemen/İzmir, Türkiye, , Menemen, İzmir
Proje Hakkında

İnşaat Sektörünün lider Kuruluşlarından Ejder İnşaat ve Netaş İnşaat iş ortaklığı ile İzmir'in Ulukent bölgesinde hayata geçirilen Norda Konakları Projesi 8 bin metrekare alan üzerinde konumlandırıldı. Herbiri 540 metrekarelik alana sahip olan proje  6 Konaktan oluşuyor.

Norda Konakları Kampanya ve Fiyat Bilgisi hakkında detaylı bilgi ve iletişime geçmek için tıklayın.

Norda Konakları Daire Seçenekleri ; 264 metrekare zemin kat, 212 metrekare üst kat bölümler dışında banyo, giyinme odası ve yatak odasından oluşan ebeveynler için ayrılmış suit alanlar, 33 metrekare  salon terası, 8 metrekare bahçe terası bulunuyor. Norda Villa projesi 5 suit oda, 5 ebeveyn banyosu ve 80 metrekarelik geniş alandan oluşan bir salon ve 60 metrekare büyüklüklerinde balkon ve teras alanlarına sahip. Projenin en önemli özelliklerinden biri de doğa ile iç içe bir yaşam için alanların büyük bir bölümü peyzaj düzenlemesi ve yeşil alan için kullanıldı.

Norda Konakları Sosyal Donatıları ; Özel yüzme havuzu, sauna buhar odası, yürüyüş alanları, sinema salonu, spor salonu, hobi bahçesi, dairelerde şömine, her bir konak için açık ve kapalı otopark alanları yer alıyor.

Norda Konakları Lokasyon Avantajı : Okul, Hastane, Sağlık Kuruluşları, Eczane, Avm, Mağaza, Ofis, Market ve Şarküteri gibi ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılayacağınız merkez mesafede yer alıyor.

Norda Konakları Yapımcı Firma: Ejder İnşaat - Netaş İnşaat
Norda Konakları Satış Ofisi : Coldwell Banker - Kar Gayrimenkul

Ejder İnşaat Kimdir? - Netaş İnşaat Kimdir?

40 yılı aşkın tecrübeye sahip iki firmanın iştirakiyle 1996 yılında kurulan Ejder Netaş İnşaat, başta İzmir olmak üzere Türkiye'nin çeşitli illerinde Betonarme Yapılar, Hafif Çelik Konstrüksiyon Yapılar, Çelik Yapılar, Gayrimenkul Yatırımları, Proje Geliştirme, Konut İnşaatı, Endüstriyel Sanayi Yapıları, İç Tasarım, Dekorasyon alanlarında uzmanlaşmış ve bu alanlarda faaliyet göstermeye devam etmektedir.

Kurulduğu yıl İzmir'in en büyük konut projelerinden birisi olan Çiğli ve Çiğli 2 Konut Yapı Kooperatifi'nin inşaat taahhüdünü alan şirket 3.000 adete yakın konutun ince - kaba inşaat ve çevre düzenleme işlerini başarıyla tamamlayıp teslim etmiştir.

Ejder - Netaş İnşaat, yap - sat olarak tamamladığı birçok projenin yanı sıra Türk Hava Yolları ve British American Tobacco gibi firmalara taahhüt işleri yapmıştır. İzmir'in ilk büyük çaplı hafif çelik villa konsept projesi olan Yamaç Evler Villaları projesi şirketin tamamladığı önemli projeleri arasında yer almaktadır.

Norda Konakları Nerede?

10. Cd, 9 Eylül Mahallesi, Ulukent/İzmir

Norda Konakları Satış Ofisi Adresi ve İletişim Bilgisi

Cemal Gürsel Cad.Barış Apt. No. 530 K. 1 D. 2 / Karşıyaka / İzmir
Tel. +90 (232) 336-0929 - kar@coldwellbanker.com.tr

Kategori:   
İletişim Bilgileri
Telefon: 0 232 336 09 29

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konut Projeleri - Ofis Projeleri - Ticari Projeler

ilgilendiğiniz proje hakkında proje kampanyalarını konut fırsatlarını ve daha birçok bilgiyi sizlere ulaştıran portal olarak bizler istanbul projeleri, ankara projeleri, izmir projeleri başta olmak üzere birçok ilimize ait proje haberlerini konut projeleri ticari projeler avm projeleri, yatırım fırsatları, yeni projeler gibi alanlarda detaylı inceleme yaparız. Proje Lansman 2017 projeleri, 2017 konut projeleri, türkiye genelinde tüm projeleri incelemesinin yanı sıra istanbul konut projeleri, istanbul avm projeleri ve istanbul proje yatırımları konularını sizler için detaylı olarak inceler ve kullanıcıya yatırım yapacağı firmayı ve projeleri inceleme fırsatı sunar.