Favori Projelerim Yazdır Favorilere Ekle PDF Olarak Kaydet

Ofis Karat Bakırköy

0.00
Proje Özellikleri
Firma: Baş Yapı - Elit Vizyon - Elit Vizyon
Proje Teslim Tarihi: Mart 2019
Fiyatlar ₺: -
Proje Alanı: 5250 m2
M2 Aralığı: -
Üniteler: -
Adres:
Yenimahalle Mah. İstanbul Cad. Bakırköy, , Bakırköy, İstanbul
Proje Hakkında

Lüks İş Merkezi Ofis Karat Bakırköy

An itibariyle İstanbul Bakırköy’ün en lüks iş merkezlerinden bir tanesi olarak gösterileceği düşünülen Ofis Karat Bakırköy projesi sektördeki yerini almaktadır. Projenin bünyesinde tamamen ofislere yer verilecektir. 5250 metrekarelik arsa alanına sahip olacak şekilde çalışmalar yürütülecektir. Konut tipleri bakımından herhangi bir açıklama yapılmamış ve sadece ofislere yer erileceği açıklanmıştır. 2019 yılının Mart ayında teslim edilecek olan ofislerin her biri proje dahilinde ortalamanın üzerinde kaliteye sahip olacaktır. Baş Yapı, Güney Gayrimenkul ve Elit Vizyon önderliğinde yürütülecek olan çalışmalar, bölgedeki iş merkezi kavramını baştan yaratacaktır. Yenimahalle Mahallesi, İstanbul Caddesi, Bakırköy / İstanbul adresinde yer verilen proje, Avrupa Yakası’nın değerini gözler önüne seriyor.

Ofis Karat Bakırköy Projesinin Açıklanan Genel Özellikleri

Avrupa Yakası bünyesinde 5250 metrekarelik arsa alanına sahip olacak dev projede tamamen ofislere yer verilecek olması, bölgedeki iş anlayışını değiştirecektir. Çok yakınında onlarca konut projesi bulunduran proje için kaç adet ofis oluşturulacağı ve ne kadarlık bir fiyat aralıkları öngörüleceği açıklanmamıştır. Bundan dolayı sadece projeyle ilgili genel bilgilere sahip olunabilmektedir. Ödeme işlemlerinin nasıl yapılabileceğiyle ilgili birbirinden farklı yöntemler şimdiden açıklanmıştır. Ofis Karat Bakırköy projesi dahilinde yer verilen site özellikleri, inşaat teknikleri ve bina özellikleri şunlardır;

  • Asansör
  • Deniz manzarası
  • Özel güvenlik
  • Kameralı güvenlik
  • Kapalı otopark
  • Yapı denetimi yapılmış
  • Yalıtım yönetmeliğine uygun
  • Zemin etüdü yapılmış
  • Deprem yönetmeliğine uygun

Ofis Karat Bakırköy Projesinin Avantajları

Hayata geçirilecek olan projenin güvenliğini ve devamlılığını sağlayan Emlak Konut GYO, 5250 metrekare üzerindeki her birimi destekliyor. Bu arsa alanı üzerindeki tüm gayrimenkulleri farklı boyutlardaki ofisler olarak tasarlanmış olması, her türlü iş kolunun yönetiminde Ofis Karat Bakırköy projesi üzerinden karar verilebilmesinin önünü açıyor. Yürütülen çalışmalarla birlikte proje dahilinde birbirinden farklı ödeme seçenekleri tamamen Emlak Konut GYO aracılığıyla düzenlenmiştir. 1 Şubat 2017 tarihiyle 31 Mart 2017 tarihleri arasında bu projeden satın alınacak olan her bir ofis için %5 peşinat avantajı sunulmaktadır.

Proje dahilinde herhangi bir büyüklükteki ofisin satın alınmak istenmesi durumunda 20 yıla kadar vadeyle %0,79 değerinde kredi imkanı sunulmaktadır. 10 yıl bir vadeyle kredi çekilerek satın alınacak olan ofislerde de %0,45 oranında faiz imkanından faydalanılabiliyor. Eğer 5 yıllık bir süreçte kredi çekmek isterseniz de, bu durumda %0 faiz avantajından yararlanabilirsiniz.

Kategori:   
İletişim Bilgileri
Telefon: 0212 659 60 93

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konut Projeleri - Ofis Projeleri - Ticari Projeler

ilgilendiğiniz proje hakkında proje kampanyalarını konut fırsatlarını ve daha birçok bilgiyi sizlere ulaştıran portal olarak bizler istanbul projeleri, ankara projeleri, izmir projeleri başta olmak üzere birçok ilimize ait proje haberlerini konut projeleri ticari projeler avm projeleri, yatırım fırsatları, yeni projeler gibi alanlarda detaylı inceleme yaparız. Proje Lansman 2017 projeleri, 2017 konut projeleri, türkiye genelinde tüm projeleri incelemesinin yanı sıra istanbul konut projeleri, istanbul avm projeleri ve istanbul proje yatırımları konularını sizler için detaylı olarak inceler ve kullanıcıya yatırım yapacağı firmayı ve projeleri inceleme fırsatı sunar.