Favori Projelerim Yazdır Favorilere Ekle PDF Olarak Kaydet

Onur Park Life

4.00
Proje Özellikleri
Firma: Onur İnşaat A.Ş. - Onur Çimento A.Ş
Proje Teslim Tarihi: Haziran 2020
Fiyatlar ₺: 345.000TL -
Proje Alanı: 46.800 metrekare
M2 Aralığı: 132 m2 - 253 m2
Üniteler: 2+, 3+
Adres:
Esenyurt, İstanbul
Proje Hakkında

Onur Park Life

Onur Park Life, Esenyurt ile Bahçeşehir arasında yapılan yeni ve mutlu bir yaşam alanıdır. Bölgedeki binaları gölgelemiş olan projeden ev almak istiyorsanız, etap ön satış fırsatlarını sakın kaçırmayın. Burada sürekli uygun fiyat yapısından bahsedilmekte. Bir de mimari olarak proje çok beğenilmekte. Bölgenin yapısına uygun olarak planlanmış olan projede herkes çok rahat edecek. Depreme dayanıklı olan tüm bloglarda 24 saat koruma bulunacak. Isı ve ses yalıtımı da binalarda kullanılmakta. Tüm proje etaplarında 1. sınıf inşaat malzemeler kullanılmakta. Bu detaylar ile proje bölgede en çok beğenilen proje olarak gösteriliyor. Dilerseniz siz de bir inceleyin. Belki de bu dairelerden biri size ait? Biz sizin için yapmış olabiliriz en az 1 tanesini?

Bölge Sürekli Gelişiyor!

Sürekli gelişen ve de gelişmeye devam etmekte olan bir bölgede ev almanız sizin için ayrıca ciddi bir yatırım değeri de oluşturmaktadır. Bu sayede evinizi ya da evlerinizi hemen kiraya da verebilirsimiz. Bunun için projeye bağlı olarak çalışacak sürekli biri de her zaman site içerisinde bulunacak. Böylelikle evinizi ya da evlerinizi aldıktan sonra, bireysel olarak kiralama işleriyle de ilgilenmek zorunda kalmıyorsunuz. Evinizi kiracısıyla birlikte imkânı da bu sayede olabiliyor. Lütfen bizi iyice araştırın. İyi bir şeylerle karşılaşacaksınız.

3 Etaptan Oluşan Mükemmel Dairelerin Hangisi Sizin?

Projede 718 tane konu var.231 tane de cadde üzerinde konumlanmış iş yeri bulunmakta. Bu daireler içerisinde büyük de var küçük de. İstediğiniz birini kendinize ayırın. İster oturun ister kiralayın. İkisi de hoşunuza gidecek. Onur Park Life projesinde çok çeşitli sosyal imkânlar da var. Projede;

 • 3 tane havuz
 • Kreş
 • Fitness salonu
 • Sguash salonu
 • Spor salonu
 • SPA merkezi
 • Türk Hamamı
 • Sauna
 • 2 tane tenis kortu
 • Basketbol sahası
 • Voleybol sahası
 • Yürüme ve koşu parkurları
 • Kapalı otoparklar
 • Dairelere ait özel depolar

bulunmaktadır. İstediğiniz her şeyin elinizin altında, ayrıca da kaliteyle bulunduğu bir yaşam içerisinde olmak size her zaman iyi gelecek. Yaşamak için herkesin ayrı nedenleri vardır. Sizin ki de çok özel bir sebep olmalı. İnsanın en büyük sebebi, keyifle yaşayabilmek olmalı. Aslında yaşayabilmek için keyif katılan bir proje belki de ilk hedef olmalı. İlk hedefiniz Onur Park Life! İleri! Her zaman en iyisinde olmayı hak ettiğini düşünenler için.

Kategori:   
İletişim Bilgileri
Telefon: 0 850 470 16 61

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konut Projeleri - Ofis Projeleri - Ticari Projeler

ilgilendiğiniz proje hakkında proje kampanyalarını konut fırsatlarını ve daha birçok bilgiyi sizlere ulaştıran portal olarak bizler istanbul projeleri, ankara projeleri, izmir projeleri başta olmak üzere birçok ilimize ait proje haberlerini konut projeleri ticari projeler avm projeleri, yatırım fırsatları, yeni projeler gibi alanlarda detaylı inceleme yaparız. Proje Lansman 2017 projeleri, 2017 konut projeleri, türkiye genelinde tüm projeleri incelemesinin yanı sıra istanbul konut projeleri, istanbul avm projeleri ve istanbul proje yatırımları konularını sizler için detaylı olarak inceler ve kullanıcıya yatırım yapacağı firmayı ve projeleri inceleme fırsatı sunar.