Favori Projelerim Yazdır Favorilere Ekle PDF Olarak Kaydet

Oryapark

4.00
Proje Özellikleri
Firma: Oryataş İnşaat
Proje Teslim Tarihi: Aralık 2016
Fiyatlar ₺: 571 bin 644 TL-1 milyon 610 bin TL
Proje Alanı: 36000 m2
M2 Aralığı: 82 - 238 m2
Üniteler: 1+1 , 2+1 , 3+1 , 4+1
Adres:
Küçüksu Cad. No:60, , Ümraniye, İstanbul
Proje Hakkında

Ümraniye’de Yaşam Kalitenizi Arttıracak Oryapark Projesi

İstanbul’un Ümraniye semtinde yaşam şartlarını değiştiren bir proje bitmekte. Bu proje ile birlikte hem evinizde hem de diğer alanlarda daha huzurlu ve mutlu saatler geçirebilirsiniz. 2016 Aralık ile bitecek olan proje ile birlikte yeni hayatınıza yeni yerde en baştan başlayabilirsiniz. Oryapark Projesi’nde 1+1’den başlayan daire seçenekleri 4+1’e kadar devam etmekte. Yaşam seçeneklerinize göre bu dairelerden herhangi birini tercih ederek yaşayacağınız alanı kendiniz belirleyebilirsiniz.

Ümraniye’de Güvenli Bir Yaşam Sizleri Bekliyor

Özellikle bu dönemlerde güvenli bir yerde yaşam sürmek hem kendimiz için hem de çocuklarımız için oldukça önemli. Oturduğumuz semt kadar oturduğumuz sitenin güvenlik önlemleri içimizin daha rahat olmasını sağlayabilir. Ümraniye’de de bitmek üzere olan bu proje kapsamında güvenli dairelere sahip olabilirsiniz.

Oryapark Projesi 7/24 güvenlik sistemleri ile donatılmış olarak ev sahiplerini beklemekte. Bu alanda güvenli olarak oturabileceğiniz gibi vaktinizi de daha mutlu, huzurlu değerlendirebilirsiniz. Proje kapsamında oturabileceğiniz daire yanında birçok sosyal faaliyet alanı sizlere sunulmakta. Bu alanlarda tatil günlerinizi değerlendirebilir ve zamanınızı daha iyi değerlendirebilirsiniz.

Oryapark

İstanbul Trafiğini Oryapark Projesi İle Yenebilirsiniz

Merkezi bir alana yapılan bu proje ile birlikte ulaşım sınırlarınızı daha kullanılabilir hale getirebilirsiniz. Öncelikle proje kapsamında otopark yer almaktadır. Merkezi bir alanda yaşanan otopark problemini bu proje kapsamında yaşamanız imkansız olacak. Gittiğiniz her yerden döndüğünüzde artık arabanızı koymak için güvenli bir yer aramanıza gerek kalmayacak. Bunun yanında birçok alana yakınlığı olan proje ile birlikte araç kullanmadan da gideceğiniz her yere rahat ulaşım sağlayabilirsiniz. Ulaşım rahatlığı ile birlikte çalışan kesimin işyerine uzaklıkları da önemlidir. Çalışma stresinin en büyük nedenini işe gelme süresi oluşturmaktadır. Bu süreyi en kısa hale getirmek ile iş stresinizi de azaltabilirsiniz.

Oryapark Projesi ev sahibi olacak olanlara farklı imkanlarda sunmakta. İlk olarak Oryapark oturanlardan ilk dört ay aidat almayacak. Bu sayede ilk dört ay ödeme planlarınızı değiştirebilirsiniz. Oryapark kullanım alanı ile birlikte alışveriş merkezlerine ve birçok mağazaya da yürüme mesafesi uzaklığında bulunmaktadır. Bu nedenle alışverişlerinizi daha hızlı hale getirerek bu alana ayırdığınız vakti de kısaltabilirsiniz. Bu proje tamamen daha pratik ve daha kolay bir yaşam sürebilmeniz için tasarlanmış durumdadır. Projeden faydalanabilmek için oryapark ile iletişime geçmeniz gereklidir. Bu iletişim ile ödeme planları hakkında daha detaylı bilgiler alabilirsiniz. Bu sayede size en uygun ödeme planını seçerek bu fırsattan zamanında faydalanabilirsiniz.

Kategori:   
İletişim Bilgileri
Telefon: 0 216 632 88 38
Websitesi:

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konut Projeleri - Ofis Projeleri - Ticari Projeler

ilgilendiğiniz proje hakkında proje kampanyalarını konut fırsatlarını ve daha birçok bilgiyi sizlere ulaştıran portal olarak bizler istanbul projeleri, ankara projeleri, izmir projeleri başta olmak üzere birçok ilimize ait proje haberlerini konut projeleri ticari projeler avm projeleri, yatırım fırsatları, yeni projeler gibi alanlarda detaylı inceleme yaparız. Proje Lansman 2017 projeleri, 2017 konut projeleri, türkiye genelinde tüm projeleri incelemesinin yanı sıra istanbul konut projeleri, istanbul avm projeleri ve istanbul proje yatırımları konularını sizler için detaylı olarak inceler ve kullanıcıya yatırım yapacağı firmayı ve projeleri inceleme fırsatı sunar.