Favori Projelerim Yazdır Favorilere Ekle PDF Olarak Kaydet

Paradise Güneşli

4.00
Proje Özellikleri
Firma: Yeditepe İnşaat
Proje Teslim Tarihi: Eylül 2017
Fiyatlar ₺: 380 bin TL-560 bin TL
Proje Alanı: 8700 m2
M2 Aralığı: 110 - 130 m2
Üniteler: 2+1 , 3+1
Adres:
Yeni Mah. Çiftlik Sok., , Bağcılar, İstanbul
Proje Hakkında

Paradise Güneşli, şimdi en çok konuşulan proje olarak dikkatleri çekiyor. Projede 4 blok bulunmaktadır. Toplamda 285 konutun yer almakta olduğu projede, siz de yerinizi alın. Full güvenlik hizmeti alınmakta olan site içinde kendinizi tamamen güvende hissedeceksiniz. Çevre şartları itibariyle de sosyalleşmeniz, eğlenmeniz, spor yapmanız ya da alışverişe çıkmanız mümkün olacak. Bunların olması sizi hep çok mutlu edecek. Garantili bir projede korkunuz olmayacak. Depreme karşı da dayanıklı olan dairelerde oturmak için ne bekliyorsunuz? Az sayıda ev kalan yeni proje için zaman kaybetmeyin. Zaman kaybetmek sizin için para kaybetmek anlamına gelebilir. Siz para ve zaman kaybetmeyin. Kendinize yaşamak için yer açın. Biz de size en uygun olan yeri teklif edelim. Sonrasında her şey güzel olsun.

Yaşamak İçin Büyük Ve Doğru Bir Proje

Paradise Güneşli, yaşamak için en doğru projelerden biri olarak bilinmektedir. Bu yeni yükselen değerde değerlenmek isterseniz, projenin sanal ortamda gezdirilmesi de mümkün. Bunun için satış ofisi ile iletişim geçebilirsiniz. Evrende ayrıcalıklı bir olduğunuzu size en derinden hissettirecek olan çalışanlarımız tarafından en detaylı bilgileri alabilirsiniz. Bu başarılı projede siz de olmak isterseniz, uygun fiyatlarla bir daire alabiliriniz. Projenin ilerlemesiyle birlikte satış fiyatlarında da değişiklikler olacaktır. Bunu hesaba katarak düşünmenizi tavsiye ediyoruz. Her proje değil sadece Paradise Güneşli. Burada olmaktan yana hiç kaygınız olmayacak

Güneşli'de Güneş Doğuyor

Paradise Güneşli projesiyle güneş size gülümseyecek 1. sınıf inşaat kalitesi sayesinde korkmayacaksınız. Deprem yönetmeliğine göre hazırlanmış olan blokların istediğiniz katında oturabilirsiniz. Dairelerde projenin kalitesi dolayısıyla her şekilde kullanılabilmektedir. Dairelerde kullanıma uygun olmayan gereksiz boşluklar bulunmamaktadır. Bu her projede bu denli profesyonel bir anlamda yapılamamaktadır. Yeni evinizin anahtarı avucunuzda olacak. Anahtarınız sizi yaşam yolunda keyifli anlara taşıyacak. Evinizdeki huzurunuzun nedeni, her şeyin düşünüldüğü bir yerde oturuyor olmanız olacak. Kuytunuza çekildiğinizde, sizi saran bir ambiyansla rahatlayacaksınız. Dinlenmek ya da misafir ağırlamak isteyebilirsiniz. Binalarda ısı yalıtımı olduğu gibi ayrıca bir de ses yalıtımı bulunmaktadır. Bu sayede alt ve yan komşularınızın saat kaçta uyuduğu sizi hiç ilgilendirmeyecek. Siz hayatınızı kendi duvarlarınız arasında özgürce yaşayabileceksiniz.

Özgürsünüz Çünkü Yaşam Alanınız Paradise Güneşli'de

Özgür olabilmek İstanbul için çok kullanılamayan bir kavram. Fakat bu projede gerçekten özgür olacaksınız. Kameralı ve gezici güvenlikler sayesinde eviniz ve canınız sürekli korunuyor olacak. İstanbul için güvenlik en önemli konu. Bu konuda proje gerçek anlamda bir hizmet sunuyor. Gelin, görün ve alın. Bu sizin için iyi bir fikir.

Kategori:   
İletişim Bilgileri
Telefon: 0212 809 08 07

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konut Projeleri - Ofis Projeleri - Ticari Projeler

ilgilendiğiniz proje hakkında proje kampanyalarını konut fırsatlarını ve daha birçok bilgiyi sizlere ulaştıran portal olarak bizler istanbul projeleri, ankara projeleri, izmir projeleri başta olmak üzere birçok ilimize ait proje haberlerini konut projeleri ticari projeler avm projeleri, yatırım fırsatları, yeni projeler gibi alanlarda detaylı inceleme yaparız. Proje Lansman 2017 projeleri, 2017 konut projeleri, türkiye genelinde tüm projeleri incelemesinin yanı sıra istanbul konut projeleri, istanbul avm projeleri ve istanbul proje yatırımları konularını sizler için detaylı olarak inceler ve kullanıcıya yatırım yapacağı firmayı ve projeleri inceleme fırsatı sunar.