Favori Projelerim Yazdır Favorilere Ekle PDF Olarak Kaydet

Parima Merter

4.00
Proje Özellikleri
Firma: Fer Yapı
Proje Teslim Tarihi: Eylül
Fiyatlar ₺: 443 bin TL
Proje Alanı: -
M2 Aralığı: -
Üniteler: -
Adres:
Cevizlibağ, , Bakırköy, İstanbul
Proje Hakkında

Fer Yapı’nın imzasını taşıyan Parima Merter projesi; 223 farklı birimden meydana gelen, metro, metrobüs ve Atatürk Havalimanı’na yakın olan ofis seçeneklerini sizlere sunuyor. Son teknoloji ürünleri kullanılan binada, siz de bir ofis sahibi olabilirsiniz.

Parima Merter Projesi Fırsatları

Proje kapsamında 16 katlı bir yapı sizleri bekliyor. 48 metrekareden 1500 metrekareye kadar farklı büyüklüklerde ofisler sizlerin beğenisine sunuluyor. Modüler sistemli bu ofisleri dilediğiniz büyüklükte tercih etme fırsatına sahipsiniz. Dilediğiniz tarzda bir ofis sahibi olmak için Parima Merter, kaçırılmayacak bir fırsattır. Her ofiste merkezi ısıtma ve bir balkon bulunuyor. Binada ise jeneratör, hidrofor, su deposu bulunmaktadır. Yalıtım ve deprem yönetmeliğine uygun olarak inşa edilen yapıda güvenliğiniz sağlanmıştır. Her ofise özel otopark alanı, her kata ulaşan 4 farklı asansörü ile bu ofisler size sadece iş imkanı sunmuyor. Aynı zamanda ofislerinizin yanında elde edeceğiniz olanaklar da bulunuyor. Bu olanaklar şunlardır:

  • Fitness merkezi
  • Güvenlik
  • Kafe
  • Kameralı güvenlik
  • Kapalı otopark
  • Oturma ve dinlenme odaları

Kafe fırsatı kapsamında sizlere keyifli vakit geçirtebilecek ve ofislerinize gelenleri ağırlamanızı sağlayabilecek bir ParimaLounge bulunmaktadır. Bunun yanında yeşillikle iç içe bir çalışma imkanı istiyorsanız 2500 metrekare büyüklüğündeki Parima Bahçe sizleri beklemektedir. Ofis ortamında hem rahatça çalışma imkanını bulacak hem de stresten uzak, doğayla bütün bir hava soluyabileceksiniz. Parima Merter projesi bu anlamda oldukça yenilikçi ve kaliteli ofis seçeneklerini sizlere sunmaktadır.

Tamamı Camdan Oluşan Bir Binada Yenilikçi Ofis Anlayışı

Parima Merter hem konum itibariyle havalimanına, sahile ve iş merkezlerine yakın olması hem de sunduğu avantajlarla ofis anlayışına bir yenilik getiriyor. Sade ofis binalarının dışına çıkarak mimari anlamda camla kaplı, yeşil alanlar ve kafeler sunan modern, rahat ofis ortamlarını sizlerle tanıştırıyor. Ticaretin yoğun olduğu Merter’de bu harika ofislerden birine sahip olabilirsiniz. Bölgedeki ilk ofis projesi olması ve yeni bir deneyim sunması ile Prima Merter, kaçırılmayacak bir fırsattır.

Parima Merter projesi sizlere hayalini kurduğunuz modern, sakin, rahat ve canlı ofis ortamını sunuyor. Zemin katında iki ticari alanın ve mağazaların yer aldığı bu binada tüm ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayabileceksiniz. Peşin ödemelerde %10 indirim uygulanan, ödeme koşulları yönünden sizi zorlamayan bu yeni ofis anlayışı ile tanışmak için satış ofislerimize başvurabilirsiniz. Siz de Merter’in yenilikçi ofis anlayışına sahip Parima Merter’in bir üyesi olabilirsiniz.

Kategori:   
İletişim Bilgileri
Telefon: 444 9 337

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konut Projeleri - Ofis Projeleri - Ticari Projeler

ilgilendiğiniz proje hakkında proje kampanyalarını konut fırsatlarını ve daha birçok bilgiyi sizlere ulaştıran portal olarak bizler istanbul projeleri, ankara projeleri, izmir projeleri başta olmak üzere birçok ilimize ait proje haberlerini konut projeleri ticari projeler avm projeleri, yatırım fırsatları, yeni projeler gibi alanlarda detaylı inceleme yaparız. Proje Lansman 2017 projeleri, 2017 konut projeleri, türkiye genelinde tüm projeleri incelemesinin yanı sıra istanbul konut projeleri, istanbul avm projeleri ve istanbul proje yatırımları konularını sizler için detaylı olarak inceler ve kullanıcıya yatırım yapacağı firmayı ve projeleri inceleme fırsatı sunar.