Favori Projelerim Yazdır Favorilere Ekle PDF Olarak Kaydet

Pashacity

4.00
Proje Özellikleri
Firma: Sistem İnşaat
Proje Teslim Tarihi: Eylül 2017
Fiyatlar ₺: 322 bin TL-970 bin TL
Proje Alanı: 3000 m2
M2 Aralığı: 68 - 170 m2
Üniteler: 1+1 , 2+1 , 3+1
Proje Hakkında

Pashacity proje olarak çok beğenilen projeler arasında yer almaktadır. Gaziosmanpaşa'da yapılmış olan projede aranılan her şeyi bulmak mümkün olmaktadır. Sizin için özendik, size özel bir projeyi İstanbul'un izleri arasına yerleştirdik. Nasıl istersiniz?

1 + 1

2 + 1

3 + 1

tercihleriniz arasından size uygun olanını seçebilirsiniz. Bunun için gelin ve dairelerimizi gezin. Çok keyifli, her biri aydınlık, 1. sınıf malzeme ile donanmış olan dairelerden birisi sizin olsun isteriz. Bu muhteşem projenin inşaat alanı 13 Bin metrekare. Projede 42 daire ve 14 tane de iş yeri bulunmakta. Projenin içerisinde bu nedenle birçok alışveriş imkânı sunmakta olan mağaza da var. Konum itibariyle proje;

  • Metroya
  • Hastaneye
  • Adliye Sarayı'na
  • Okullara
  • Metrobüs

yakındır. Bu da projenin değerini yükseltmektedir. Konu İstanbul ise bu şartların yerine gelmiş olmasına özen gösterilmesi gerekmektedir. Yoğun trafiğin de hesaba katılmasıyla, lokasyonun önemi her geçen gün daha da iyi anlaşılmaktadır.

Alışveriş Mağazaları Sadece Size Özel

Pashacity projesi içerisinde çalışmakta olan mağazalar sadece projedeki daire sahiplerine hizmet vermemektedirler. Dışarıya da açık mağazalar, projeye ciddi değer katmaktadır. Projede yer almakta olan mağazaların da değerleri oldukça yüksek olarak bilinmektedir. Çünkü bu mağazalar için ciddi bir potansiyel oluşmaktadır. Bu potansiyel nedeniyle de projenin değeri yükselmektedir. Evlerin 3 + 1 ile sınırlandırılmış olması, projenin daha çok şehre iş için gelen kişilerce kullanılmasına yol açmaktadır. Yine otum söz konusudur fakat sınırlı sürede oturum oluşmaktadır. Bu da projenin değerine daha çok değer katmaktadır.

Güvenliksiz Bir Site Olmamalı

Pashacity yaşam dünyasında herkes güven içerisinde olduğunu bilmektedir. Bu güven;

  • Gezici güvenlik elemanları
  • Sabit güvenlik elemanı
  • Kameralar
  • Alarmlar

şeklinde sağlanmaktadır. Kameraların dışarıda olanları da gece görüşlü kameralardan seçilmektedir. Bu da projede her şeyin dikkatle yapılmış olduğunu göstermektedir. Projede herkes gönül rahatlığı ile kalabilmektedirler. Projede üst düzey ile sağlanmakta olan güvenlik, iş dünyası için gelip kalanlara ekstra güven de sağlamaktadır.

Projede bol sayıda ve geniş ölçülerde cam kullanılmıştır. Bu görüntü de çok beğenilmektedir. Cam, yapıya her zaman modern bir zarafet katmaktadır. Düşündük ve beğenilerinize en çok uyan her malzemeyi aldık kullandık. İçinize sinmesi bizim için çok önemli. Biz keyif aldık ve proje bitene kadar eğlendik. Sizin görüşleriniz bizleri hep doğru konumlandırdı. Sonuç olarak beğeneceğiniz yerler ortaya çıktı.

Kategori:      
  
İletişim Bilgileri
Telefon: 0212 601 11 96

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konut Projeleri - Ofis Projeleri - Ticari Projeler

ilgilendiğiniz proje hakkında proje kampanyalarını konut fırsatlarını ve daha birçok bilgiyi sizlere ulaştıran portal olarak bizler istanbul projeleri, ankara projeleri, izmir projeleri başta olmak üzere birçok ilimize ait proje haberlerini konut projeleri ticari projeler avm projeleri, yatırım fırsatları, yeni projeler gibi alanlarda detaylı inceleme yaparız. Proje Lansman 2017 projeleri, 2017 konut projeleri, türkiye genelinde tüm projeleri incelemesinin yanı sıra istanbul konut projeleri, istanbul avm projeleri ve istanbul proje yatırımları konularını sizler için detaylı olarak inceler ve kullanıcıya yatırım yapacağı firmayı ve projeleri inceleme fırsatı sunar.