Favori Projelerim Yazdır Favorilere Ekle PDF Olarak Kaydet

Point 312

4.00
Proje Özellikleri
Firma: Sarıçam Yapı
Proje Teslim Tarihi: Şubat 2018
Fiyatlar ₺: 250 bin TL-2 milyon 500 bin TL
Proje Alanı: 18615 m2
M2 Aralığı: 50 - 350 m2
Üniteler: -
Adres:
Fatih Sultan Mehmet Bulvarı (İstanbul Yolu) No:412, , Yenimahalle, Ankara
Proje Hakkında

Kesintisiz Kalite Sunan Point 312 Projesi

Ankara ‘da yaşayan veya Ankara ‘ya gitmek isteyen binlerce kişinin Point 312 projesini takip ettiği bilinmektedir. Projenin genel durum itibariyle Ankara ‘nın en çok konuşulan özelliklerine sahip olması , projenin ilerleyen zamanlarda daha da değerli bir hal alacağının göstergesi olarak görülebilmektedir. Ankara ve İzmir gibi büyük şehirlerde uygulamaya koyulan projelerde genellikle ofis ve konut ağırlıklı hizmetler verildiği görülmektedir. Bu durumun Point 312 ‘de tam tersi bir hal aldığı bilinmektedir. Point 312 projesinin hazırlanması için Şubat 2018 tarihi belirtilmiştir. Böylelikle her türlü proje rahatlıkla gerçekleştirilecek ve hizmete sunulabilecektir.

Point 312 projesinin Ankara Yenimahalle bölgesindeki değeri , Yenimahalle ve civar ilçeler açısından oldukça önemlidir. İş merkezi bakımından incelendiğinde son derece büyük bir merkez olduğu anlaşılabilen Point 312 projesi , Ankara ‘da 50 metrekare ile 350 metrekare arasında çalışma alanı sunmaktadır.

Point 312 İş Dünyasının Merkezi Olma Yolunda İlerliyor

Point 312 projesinin Ankara genelinde tüm iş adamlarını ve en başarılı inşaat şirketlerinin ofislerini birarada bulundurması amaçlanan bir yapıya sahip olması düşünülmektedir. Point 312 projesinden bir konut almak isteyen herhangi bir kişinin ende edebileceği minimum gelir 1700 Türk Lirası olarak açıklanmıştır. Point 312 ‘de bulunan özellikler , ofis binasının her alanında etki edebilecek birimlerden oluşmaktadır. Projenin özellikleri şunlardır;

  • Açık otopark
  • Fitness merkezi
  • Güvenlik
  • Kafe
  • Kameralı güvenlik
  • Kapalı otopark
  • Restoran
  • Jeneratör

Toplamda 18.615 metrekare alana sahip olan Point 312 projesi , Sarıçam yapı güvencesiyle inşa edilmeye devam edilmektedir. Şubat 2018 tarihinde tamamlanacağı açıklanan projenin bütün aşamaları firma tarafından oluşturulmuştur. 18 bin metrekare alana sahip olan projenin 5200 metrekaresi peyzaj çalışmaları için ayrılmıştır. Böylelikle Sarıçam Yapı firmasının bina genelinde oldukça başarılı bir görüntüye ev sahipliği yapacağı bilinmektedir.

Point 312 Lüks Ofis ve Dükkan Projesi

Ankara ‘da hayatını sürdüren ve bir yandan da ofiste çalışmaya devam eden yüzlerce kişinin  ilerleyen zamanlarda Point 312 bünyesinde bulunan ofislerde çalışacağı bilinmektedir. En küçük ofisin 50 metrekare , en büyük ofisin 350 metrekare olması sayesinde her türlü çalışma rahatlıkla gerçekleştirilebilmektedir.  Point 312 projesinin Ankara ‘da hizmet verilmeye başlanacak olan ofislerinin ve dükkanlarının satışında belirlenen fiyat en az 250 bin Türk Lirası , en fazla ise 2 milyon 500 bin Türk Lirası olarak açıklanmıştır.

Kategori:   
  
İletişim Bilgileri
Telefon: 0312 906 0 312

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konut Projeleri - Ofis Projeleri - Ticari Projeler

ilgilendiğiniz proje hakkında proje kampanyalarını konut fırsatlarını ve daha birçok bilgiyi sizlere ulaştıran portal olarak bizler istanbul projeleri, ankara projeleri, izmir projeleri başta olmak üzere birçok ilimize ait proje haberlerini konut projeleri ticari projeler avm projeleri, yatırım fırsatları, yeni projeler gibi alanlarda detaylı inceleme yaparız. Proje Lansman 2017 projeleri, 2017 konut projeleri, türkiye genelinde tüm projeleri incelemesinin yanı sıra istanbul konut projeleri, istanbul avm projeleri ve istanbul proje yatırımları konularını sizler için detaylı olarak inceler ve kullanıcıya yatırım yapacağı firmayı ve projeleri inceleme fırsatı sunar.