Favori Projelerim Yazdır Favorilere Ekle PDF Olarak Kaydet

Saklı Vadi Konakları

5.00
Proje Özellikleri
Firma: Saklıhan İnşaat
Proje Teslim Tarihi: Nisan 2018
Fiyatlar ₺: 230.000 TL
Proje Alanı: 18800 m2
M2 Aralığı: 130 m2 - 360 m2
Üniteler: 2+1, 3+1, 4+1, 5+2 ve 6+2
Adres:
Adnan Kahveci Kalkan Sk., Beylikdüzü OSB/ Beylikdüzü/ İstanbul, Beylikdüzü, İstanbul
Proje Hakkında

İstanbul’un en hızlı gelişen bölgesi olarak bilinen Beylikdüzü, son yıllarda merkez bir yer haline gelmiştir. Son zamanlarda da kaliteli şirketler tarafından da yatırımlar yapılmaktadır. Saklı Vadi Konakları da bunlardan bir tanesi olmaktadır. Saklı vadi adeta sizlerin kalitesini ve yaşam tarzınızı iyi yönde etkilemektedir. Bu proje, harita üzerinde ki yeri ve fiyatları ile adeta adından söz ettirmektedir. Fiyatları da son derece iyi ve sizler için uygun olmaktadır. Özellikle metre karelerini de baz alırsanız, bu metre karelere verilebilecek en kaliteli ve klas evleri alabilirsiniz.

Saklı Vadi Evlerinin Kalitesi

Site içerisinde girdiğiniz zaman göreceğiniz son derece şık daireler olacaktır. Ayrıca burada teslim tarihleri ve proje ile ilgili bütün detaylar yer almaktadır. Videolar, resimler ve üç boyutlu görsel şölenler ile de çok detaylı bilgileri alabilirsiniz. İç mekanlarda kullanılan kaliteli malzemeler yer almaktadır. Bütün Saklı Vadi Konakları içerisinde bulunan evlerin, banyo ve yerlerinde kullanılan malzemeler, dünya genelinde İSO belgeli ve son derece kaliteli malzemelerdir. Ayrıca site içerisinde çok iyi bir peyzaj çalışması da yapılmıştır. Etrafında İstanbul’un her yerine gidebileceğiniz yollar ve en son teknoloji ile yapılmış bağlantı yollar bulunmaktadır. Evlerin mutfaklarında da en son ve modern mobilyalar kullanılmıştır. Ağaç kalitesi ile adeta sizlerin gözlerine hitap etmektedir.

Eşsiz Site Ve Özellikleri

Saklı Vadi Konakları en fazla dokuz katlı bloklardan oluşmaktadır. Depreme ve her türlü doğal afetler karşı, en iyi teknoloji ile yapılmış binalardır. Ayrıca bu binalara da akıllı binalar da denilmektedir. Günümüzde ev alırken, binaların akıllı olmaları da sizler için çok önemli alma sebeplerinden birisi olmaktadır. 2+1 ile başlayan daireler, 6+2 seçeneklerine kadar çıkmaktadır. Bu mükemmel evler 120 metre kare ve 350 metre kare arasında değişmektedir. Bu mükemmel site 295 ev ve iş yeri içermektedir. Ayrıca metre karesi 5.500 TL den başlamaktadır. Ülkemizde bu fiyatlara bulabileceğiniz, hayatınızı değiştirecek güzellikteki bu vadi, sizler için bulunmaz bir fırsat olmaktadır. Firmanın sitesi içerisine girdiğiniz zaman, evlerin metre kareleri, iç mekan görüntüleri, dış mekan görüntüleri, ulaşımı ve fiyatları ile bilgiler bulunmaktadır.

Saklı Vadi Sahibi Olmak Acele Edin

Bu muhteşem projede konut sahibi olabilmek için;

  • Uygun olarak inşa edilen yapı banka kredilerine başvurabilir
  • Bununla birlikte firmanın kendi bünyesinde sunduğu ödeme ve indirim seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.
Kategori:   
İletişim Bilgileri
Telefon: (0212) 871 42 60

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konut Projeleri - Ofis Projeleri - Ticari Projeler

ilgilendiğiniz proje hakkında proje kampanyalarını konut fırsatlarını ve daha birçok bilgiyi sizlere ulaştıran portal olarak bizler istanbul projeleri, ankara projeleri, izmir projeleri başta olmak üzere birçok ilimize ait proje haberlerini konut projeleri ticari projeler avm projeleri, yatırım fırsatları, yeni projeler gibi alanlarda detaylı inceleme yaparız. Proje Lansman 2017 projeleri, 2017 konut projeleri, türkiye genelinde tüm projeleri incelemesinin yanı sıra istanbul konut projeleri, istanbul avm projeleri ve istanbul proje yatırımları konularını sizler için detaylı olarak inceler ve kullanıcıya yatırım yapacağı firmayı ve projeleri inceleme fırsatı sunar.