Favori Projelerim Yazdır Favorilere Ekle PDF Olarak Kaydet

Saral Life

3.00
Proje Özellikleri
Firma: Vizyon Gayrimenkul A.Ş.
Proje Teslim Tarihi: Mayıs 2018
Fiyatlar ₺: 353 bin TL-500 bin TL
Proje Alanı: -
M2 Aralığı: 121 - 166 m2
Üniteler: 2+1 , 3+1 , 3,5+1
Adres:
Yeni Mahalle TEM Bağlantı Yolu Silivri, , Silivri, İstanbul
Proje Hakkında

İstanbul Avrupa yakasında yer alan Silivri’de yeni bir yaşam alanı inşa ediliyor. Saral LifeProjesi kapsamında bölgenin ilk konsept projesi inşa ediliyor. E-5 karayolu bağlantısına ve TEM otoyol gişelerine 5 dakika mesafede bulunmasıyla tüm ulaşım kolaylığını sizler için sağlayacak bir mevkii üzerine inşa ediliyor. Vizyon Gayrimenkul A.Ş tarafından yapımı sağlanan bu proje ile 168 konut ve iş yeri elde edilmiş olacak. 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 daireleri ile her ihtiyaca uygun çözüm içeren bu proje size rahatlığı ve şıklığı aynı anda sunuyor. Yeni yapılacak marinaya 3 dakika mesafesi ve havalimanına 30 dakikalık mesafesiyle geleceğe yönelik yatırımların en iyi tercihi olarak görünüyor. Proje bitiminde daire başına kiraların 1500-2000 TL arasında olacak olması tahmin ediliyor. Bu tahminin ötesindeki fiyatların da geçerli olabileceği projenin konumundan anlaşılabiliyor.

Şehrin En Rahat Projesi İle Lüks Bir Yaşam

Saral Life Projesi 7 blok şeklinde inşa edilecek ve 168 konut yer alacak. 9 cadde mağazası ile birlikte 1 adet market alanı ayrılan bu yapı kendi içerisinde bir yaşam alanı oluşturmayı hedefliyor. 2+1 daireler 121 metrekare, 3+1 daireler 145 metrekare ile 166 metrekare alan arasında değişen ölçülere sahip olacak. Geniş evler ile birlikte tasarlanan bu proje lüksün unsurları içerisinde barındırırken size geniş yaşam alanları sunuyor. Sizin daha yüksek standartlı yapılar içerisinde bulunmanızı amaçlayan bu proje size özel pek çok hizmeti de içerisinde bulundurmakta. Bu hizmetler:

 • Kafe ve dükkanlar,
 • 7/24 güvenlik ve kamera sistemi,
 • Merkezi ısıtma,
 • Her daireye özel kapalı otopark,
 • Sosyal tesisler,
 • Su deposu, uydu yayını,
 • Havuz ve su kaydırağı,
 • Çocuk oyun alanları,
 • Açık spor alanları,
 • Fitness salonu,
 • Peyzaj parkları,
 • Cadde dükkanları,
 • Market,
 • Oturma alanları

İle birlikte size sadece içerisinde oturacağınız evler değil dışında yaşam olan daireler sunmaktadırlar.

Uygun Fiyatlar İle Lüks Konsepte Sahip Olun

Konfordan ve kaliteden ödün vermeden tasarlanan bu proje ile birlikte her şey sizin rahatınız için düşünülmüş. En düşük konut fiyatının 353 bin TL olduğu en yüksek konut fiyatının 500 bin TL olmasıyla ödeme kolaylıkları da sağlanmış. Tamamı peşin ödemelerde %7 oranında indirimin sağlandığı Saral Life Projesiile %25 peşinat ve %75 banka kredisi imkanı sizler için sağlanmakta. İsterseniz %35 peşinat ile birlikte 24 ay sıfır faizle vade imkanınız da mevcut.

Kategori:   
İletişim Bilgileri
Telefon: 0 212 728 2 444

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konut Projeleri - Ofis Projeleri - Ticari Projeler

ilgilendiğiniz proje hakkında proje kampanyalarını konut fırsatlarını ve daha birçok bilgiyi sizlere ulaştıran portal olarak bizler istanbul projeleri, ankara projeleri, izmir projeleri başta olmak üzere birçok ilimize ait proje haberlerini konut projeleri ticari projeler avm projeleri, yatırım fırsatları, yeni projeler gibi alanlarda detaylı inceleme yaparız. Proje Lansman 2017 projeleri, 2017 konut projeleri, türkiye genelinde tüm projeleri incelemesinin yanı sıra istanbul konut projeleri, istanbul avm projeleri ve istanbul proje yatırımları konularını sizler için detaylı olarak inceler ve kullanıcıya yatırım yapacağı firmayı ve projeleri inceleme fırsatı sunar.