Favori Projelerim Yazdır Favorilere Ekle PDF Olarak Kaydet

Seba Flats Cendere

3.00
Proje Özellikleri
Firma: Seba İnşaat
Proje Teslim Tarihi: Aralık 2018
Fiyatlar ₺: 770.000 - 2.750.000 TL
Proje Alanı: 36845 m2
M2 Aralığı: 75 - 270 m2
Üniteler: 1+1 , 2+1 , 3+1 , 4+1
Adres:
Seyrantepe Mah. Cendere Cad., , Sarıyer, İstanbul
Proje Hakkında

Sarıyer’de Seba Flats Cendere Farkı

 Seba Flats Cendere Seba İnşaat tarafından yapılan, bölgeye farklı bir duruş kazandıracak olan projedir. Toplam 202 konuttan oluşan ve tam bir yaşam alanı sunan site, modern imajıyla sakinlerine aynı zamanda huzurlu bir hayat vaad ediyor.

Sarıyer’de Yeni Bir Yaşam Konsepti

 Sarıyer İstanbul’un gözde semtlerinden biri. Burada dikkat çeken bir proje olarak hayata geçen Seba Flats Cendere projesi ki bloktan meydana geliyor. Proje içerisinde 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 daire seçenekleri mevcut. 70 ile 150 m2 arasında değişen daire büyüklükleri mevcut. Projenin bulunduğu yer Sadabat Deresi kıyısı. Bu nedenle proje ismini dereden aldı.

Proje için ön talep çalışmaları ve inşaat başlamış durumunda. 2017 yılı başı itibariyle satışların başlaması planlanıyor. Lokasyon olarak TEM otoyoluna bağlantının olması büyü bir avantaj. Görsel ibceleme yapınca projede her ne kadar 6 blok görünse de, burada yer alan 2 blok inşaat şirketine ait. Diğer bloklar, farklı bir proje olarak düşünülebilir. Her iki projede de aynı mimari olduğu için, bir bütünlük vardır. 13 katlı olarak tasarlanan bloklarda, 101’er daire bulunuyor.

Aynı zamanda bir yaşam alanı sunan proje olanakları arasında;

  • • Açık ve kapalı otopark
  • • Kameralı güvenlik
  • • Çocuk oyun alanları
  • • Fitness merkezi
  • • Güneşlenme terası
  • • Güvenlik bulunur.

Bu gibi projelerde yaşam alanları çok önemlidir. Bu nedenle sosyal tesislerde sporunuzu yapabilir, çocuklarınız için güvenilir bir imkan sunabilirsiniz.

Bina özelliklerine baktığımız zaman; su deposu, asansör, hidrofor, jenaratör bulunuyor. Bu gibi projelerde inşaat teknikleri bir hayli önemli. Deprem yönetmeliğine uygun olarak yapılan proje, yalıtım ve zemin etüdü açısında da uygunluk gösteriyor. Konut özelliklerinde ısı pay ölçer sistemi kullanımı. Merkezi ısıtma ve daire tipine göre teras - balkon kullanımı büyük avantaj sağlıyor.

 Merkezi Lokasyon ve Cazip Ödeme Planları

 Seba Flats Cendere Sarıyer’de yeni bir yaşam alanı sunuyor. 2019 yılında tamamlanması öngörülen sitenin tahmini metrekare fiyatı 3500 USD. Ödeme planları konusunda satış ofisiyle iletişim kurmanız gerekiyor. Projenin sosyal alanlarının bol olması ve yönetmeliklere uygun olarak satışların gerçekleştirilmesi ayrı bir avantaj. Burada keyifli ve ayrıcalıklı hayatın tadını çıkarabilirsiniz. Ödeme planları ve banka seçenekleri konusunda yapılan çalışmalar arasından size uygun olanı bulabilir ve buna göre ödemelerinizi ayarlayabilirsiniz. Projeyle alakalı merak ettikleriniz için mutlaka satış ofisiyle iletişim kurmalısınız. Konusunda uzman ekip, size detaylar konusunda bilgi verecektir.

İletişim Bilgileri
Telefon: 444 9 457

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konut Projeleri - Ofis Projeleri - Ticari Projeler

ilgilendiğiniz proje hakkında proje kampanyalarını konut fırsatlarını ve daha birçok bilgiyi sizlere ulaştıran portal olarak bizler istanbul projeleri, ankara projeleri, izmir projeleri başta olmak üzere birçok ilimize ait proje haberlerini konut projeleri ticari projeler avm projeleri, yatırım fırsatları, yeni projeler gibi alanlarda detaylı inceleme yaparız. Proje Lansman 2017 projeleri, 2017 konut projeleri, türkiye genelinde tüm projeleri incelemesinin yanı sıra istanbul konut projeleri, istanbul avm projeleri ve istanbul proje yatırımları konularını sizler için detaylı olarak inceler ve kullanıcıya yatırım yapacağı firmayı ve projeleri inceleme fırsatı sunar.