Favori Projelerim Yazdır Favorilere Ekle PDF Olarak Kaydet

Sedeftepe Vadi Evleri

4.00
Proje Özellikleri
Firma: Özcan Yapı
Proje Teslim Tarihi: Hemen Teslim
Fiyatlar ₺: 410.000 - 500.000 TL
Proje Alanı: 4000 m2
M2 Aralığı: 147 - 159 m2
Üniteler: 3+1
Adres:
456 Sok. No: 95 Erzene Mahallesi, , Bornova, İzmir
Proje Hakkında

Sedeftepe Vadi Evleri Her Zaman Sizlere Kaliteli Bir Yaşam Sunuyor

İzmir Bornova en kaliteli yaşam merkezlerinden biridir ve burada yükselen konutlar da bunu destekler niteliğindedir. Bu nedenle sizler de İzmir’in göbeğinde ev sahibi olmak istiyorsanız Bornova en güzel seçeneklerden biri olacaktır. Sedeftepe Vadi Evleri sayesinde sizler de 3+1 evlerde güzel bir yaşam geçirebilirsiniz. Buradan ev alan alıcıların her biri Bodrum İsis Otel’de 3 gece 4 gün mükemmel bir tatil geçirme hakkını elde ediyor. Evlerin her birinin içerisinde ankastre ürünler ve bulaşık makinesi ile birlikte teslim ediliyor. Burada yatırımdan çok oturum amaçlı daireler karşınıza çıkıyor. Özellikle de kire gelirinin yüksek olması ilgi çekiyor. 1700 ile 2000 TL arasında bir kira getirisi söz konusu oluyor.

Özellikle merkeze çok yakın olması ulaşımı da kolaylaştırıyor. Bornova merkeze sadece 700 metre uzaklıkta karşınıza çıkıyor. Bunun yanında Ege üniversitesine 2 km, Forum Bornova’ya 4 km uzaklıkta yer alıyor. The Point Alışveriş Merkezine de 7 km uzaklıkta bulunuyor. Havaalanı ise sadece 25 km uzaklıktadır.

Sedeftepe Vadi Evleri Fiyat Seçenekleri

Burada pek çok daire seçeneği var ve buradan alabileceğiniz en uygun fiyatlı daire 410 bin TL oluyor. Bunun yanında burada satılan en yüksek fiyatlı daire ise 500 bin TL olacaktır.

Eğer ki bu Sedeftepe Vadi Evleri içerisinden bir daire almak istiyorsanız o zaman banka kredisi de bunun için uygundur. Öncelikle bankalar ile konuşarak kendiniz için en uygun krediyi kolay bir şekilde çekebiliyorsunuz.

Projenin Detayları Göz Dolduruyor

Burası Özcan Yapı tarafından yapılan bir projedir. Öncelikle burada tam olarak 3 adet blok karşınıza çıkıyor. Bu blokların toplamında ise 90 adet daire söz konusu oluyor. Tüm daireler 3+1 durumunda satılıyor. Metrekarelerine baktığınız zaman ise 147-159 arasında değişiyor. İçerisinde her zaman birinci sınıf ürünlerin kullanıldığını da görebiliyorsunuz. Gerek sosyal tesisler gerek ise bina kalitesi bakımından buradan çok memnun kalacağınızdan emin olabilirsiniz. İstediğiniz zaman site içerisinde yer alan örnek daireyi de görebiliyorsunuz. Kaliteli bir yaşam için Sedeftepe Vadi Evleri sizler bir de bu tarz özellikleri net bir şekilde sunuyor, sizlere huzur veriyor.

  • Fitness merkezini kullanarak sizler de sağlıklı bir yaşama sahip olabiliyorsunuz.
  • Güvenlik sistemleri sayesinde her zaman kendinizi güvende hissedebiliyorsunuz.
  • Kameralı güvenlik sisteminde de her zaman kimin nerede olduğu görme imkanınız oluyor.
İletişim Bilgileri
Telefon: 0533 145 51 56

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konut Projeleri - Ofis Projeleri - Ticari Projeler

ilgilendiğiniz proje hakkında proje kampanyalarını konut fırsatlarını ve daha birçok bilgiyi sizlere ulaştıran portal olarak bizler istanbul projeleri, ankara projeleri, izmir projeleri başta olmak üzere birçok ilimize ait proje haberlerini konut projeleri ticari projeler avm projeleri, yatırım fırsatları, yeni projeler gibi alanlarda detaylı inceleme yaparız. Proje Lansman 2017 projeleri, 2017 konut projeleri, türkiye genelinde tüm projeleri incelemesinin yanı sıra istanbul konut projeleri, istanbul avm projeleri ve istanbul proje yatırımları konularını sizler için detaylı olarak inceler ve kullanıcıya yatırım yapacağı firmayı ve projeleri inceleme fırsatı sunar.