Ataşehir

Yapının inşası sırasında, ilerleyiş aşamalarını açıklayıcı bir şekilde belgelendiren planlara inşaat projeleri denir. Ataşehir İnşaat Projeleri klasik tanımların dışına çıkarak, Ataşehir’de inşa edilen cazibe merkezlerinin müjdeleyicisi niteliğindedir. İnşaatın kağıt üzerinde tasarlandığı gerekli belgelerden oluşan bu projeler, Ataşehir’de nefes alacak yeni yaşam alanlarının habercisidir.

Ataşehir İnşaat Projeleri

Bir yapının meydana getirilmesi sırasında gerçekleştirilen ön çalışma projeyi oluşturur. Yapısal, mekanik ve elektrik olarak döngüsel bir sıralamaya dizilen bina planlarında, işleyiş sırası da plandaki gibidir. İnşaatın genel taslaklarının oluşturulduğu yapısal proje, iç tasarımın ön plana çıktığı mimari ve yapının ince ayrıntıları olarak tabir edilebilecek elektrik projeleri birleşerek, inşaat projesini meydana getirir. Ataşehir İnşaat Projeleri ise estetik çizimlerden çok daha fazlasıdır. Gerek yaşam alanları gerekse yatırım potansiyeli ile göz dolduran birçok proje Ataşehir’de yürütülüyor.

Ataşehir Konut Projeleri

Kentin gözbebeği pozisyonunda bulunan Ataşehir’de yaşam kalitesini artıracak konut projeleri yürütülüyor. Ulaşım, alışveriş, sosyal hayat ve sportif aktivitelere zemin hazırlayan Ataşehir’de yaşamakta yatırım yapmakta oldukça kazançlı. Geçtiğimiz yıllarda gösterdiği değer kazanma istatistiği baz alındığında Ataşehir Konut Projeleri oldukça kazançlı bir yatırım aracı. Sunduğu lüks yaşam standartlarının yanı sıra yüksek prim potansiyeli ile de dikkat çeken Ataşehir, her geçen yıl % 191 değer kazanmaya devam ediyor.

Ataşehir Ulaşım

Anadolu Otoyolu, E5 ve TEM otoyollarına hakim bir konunda bulunan Ataşehir, ulaşım söz konusu olunca pek çok alternatifi bir arada sunuyor. Burada boğaz köprülerinin tamamına kolay ulaşım imkanı bulunuyor. Kadıköy ve Üsküdar’a toplu taşıma araçları ile kısa sürede geçiş imkanı bulabileceğiniz Ataşehir Ulaşım kanalları arasında Kadıköy – Kartal Metrosu’da bulunuyor. Ataşehir’i İstanbul’un diğer tüm noktalarına bağlayan ulaşım olanaklarının yanı sıra yeni ulaşım yatırımları ve Havaray projesi de gündemde.

Dekon Senkron
4.00

Yaşama Kalitesi İle Marmarams
5.00

DKY Yenisahra
3.00

Egal İstanbul Projesi
3.00

Avrupa Office Ataşehir
4.00

A+ Live Ataşehir
0.00

Vogue Business Center
5.00

Marmarams
5.00

Egal İstanbul
3.00

Vogue Business Center
2.50

Watergarden İstanbul
4.00

Brandium Ataşehir
4.00

Konut Projeleri - Ofis Projeleri - Ticari Projeler

ilgilendiğiniz proje hakkında proje kampanyalarını konut fırsatlarını ve daha birçok bilgiyi sizlere ulaştıran portal olarak bizler istanbul projeleri, ankara projeleri, izmir projeleri başta olmak üzere birçok ilimize ait proje haberlerini konut projeleri ticari projeler avm projeleri, yatırım fırsatları, yeni projeler gibi alanlarda detaylı inceleme yaparız. Proje Lansman 2017 projeleri, 2017 konut projeleri, türkiye genelinde tüm projeleri incelemesinin yanı sıra istanbul konut projeleri, istanbul avm projeleri ve istanbul proje yatırımları konularını sizler için detaylı olarak inceler ve kullanıcıya yatırım yapacağı firmayı ve projeleri inceleme fırsatı sunar.