Favori Projelerim Yazdır Favorilere Ekle PDF Olarak Kaydet

Selenium Retro

4.00
Proje Özellikleri
Firma: Aşçıoğlu İnşaat
Proje Teslim Tarihi: Mayıs 2017
Fiyatlar ₺: 651 bin TL-1 milyon 99 bin TL
Proje Alanı: 8600 m2
M2 Aralığı: 68 - 97 m2
Üniteler: 1+1 , 2+1
Adres:
Ataköy E-5 yolu üzeri, , Bakırköy, İstanbul
Proje Hakkında

Retro severlere müjde! Selenium retro projesi ile artık retro özleminiz seçtiğiniz konutlarda da yaşatılacak. Son yılların retro akımı artık iç mekânların dışına çıkmaya başladı. Selenium retro projesinde sizlere geçmişin değerlerini günümüz modern dokunuşlarıyla harmanlayan bir konut imkânı sunuluyor. Bundan böyle retronun yeni adını Selenium olarak tanımlıyoruz. Proje bünyesinde orijinal dokunuşlarla birleştirilen bina cepheleri ile Ataköy’de fark yaratan bir proje sizlerle. Proje, Norm Mimarlık güvencesiyle sizlere sunuluyor. Her biri park ve deniz manzaralı olan konutlar iç ve dış planları ile fark yaratacak standartlara sahiptir.

Ataköy’de Yeni Bir Hayat

Aşçıoğlu İnşaat tarafından hazırlanan proje ev, ofis ve rezidans olarak tasarlanmıştır. 8600 metrekarelik alanda 394 adet konut bulunmaktadır. Konutlar 1+1 ve 2+1 şeklinde tasarlanan oda sayılarıyla hayata geçirilmiştir. Konutlar genelde 68, 97 metrekare seçenekleriyle sunuluyor. Proje kapsamında inşa edilen evlerin teslim tarihi Mayıs 2017 olarak belirtiliyor. Resmi satışlar ise Haziran 2015 tarihinde başlamıştır.

Selenium Retro’da Sosyal İmkânlar

  • Selenium Retro projesinde sosyal imkânlar da en üst düzeyde tasarlanmış olarak sizlere sunuluyor. 1000 metrekarelik kapalı alanlarda farklı sosyal imkânlara olanak sağlanmıştır.
  • Aynı şekilde 1000 metrekarelik de açık alanda yüzme havuzu ve spor tesisleri planlanmıştır. Konutunuzda huzurlu yaşamanın dışında her türlü ihtiyacınıza cevap verebilecek nitelikte inşa edilen konutlarla hayalinizdekinden daha ötesi beğenilerinize sunuluyor.

Selenium Retro Projesiyle Manzaralı Bir Mevkide Konut Sahibi Olun

  • Konut ve ofis olarak planlanan proje ile konutlar Marmara Denizine ofisler ise E5 karayoluna bakmaktadır.
  • Ofisler için yüksek tavanlı ve teraslı alanlar da planlanmıştır.
  • Ayrıca elektrikli araçların kullanımının arttığı düşünülerek bu projede elektrikli araçlar için şarj istasyonları da tasarlanmıştır. Ofisler için ilk talep THY ve Sosyal Yardım Vakfından gelmiştir.

Leed Yeşil Bina Sertifikasına Adaydır

Modern dünyanın ve şehirleşmenin içinde yeşile daha fazla alan ayırmanın hedeflendiği gönüllü bir proje olan Leed sertifikasına aday bir proje olan Selenium Retro ile daha yeşil konutlar hedeflenmektedir. Sürdürülebilir bir yeşil bina sertifikasyonu olan Leed’in açılımı Enerji ve Çevre Dostu Tasarımda Liderlik olarak ifade edilmektedir. Bu sertifikasyon Amerikan Yeşil Binalar konseyi tarafından oluşturulmuş olup Selenium Retro projesi de bu anlamda üye bir projedir. Böylece çevreye ve doğaya duyarlı konutlar inşa etmek hedeflenmektedir. Gönüllü olarak dahi olunan bu projede amaç daha yeşil ve doğa dostu konut inşasıdır.

Her türlü sosyal imkânlar ve yeşil alanların da bulunduğu Selenium Retro projesiyle geçmişin izlerini modern tasarımlarla buluşturan konut ve ofislere sahip olabilirsiniz.

İletişim Bilgileri
Telefon: 0212 661 01 16

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konut Projeleri - Ofis Projeleri - Ticari Projeler

ilgilendiğiniz proje hakkında proje kampanyalarını konut fırsatlarını ve daha birçok bilgiyi sizlere ulaştıran portal olarak bizler istanbul projeleri, ankara projeleri, izmir projeleri başta olmak üzere birçok ilimize ait proje haberlerini konut projeleri ticari projeler avm projeleri, yatırım fırsatları, yeni projeler gibi alanlarda detaylı inceleme yaparız. Proje Lansman 2017 projeleri, 2017 konut projeleri, türkiye genelinde tüm projeleri incelemesinin yanı sıra istanbul konut projeleri, istanbul avm projeleri ve istanbul proje yatırımları konularını sizler için detaylı olarak inceler ve kullanıcıya yatırım yapacağı firmayı ve projeleri inceleme fırsatı sunar.