Favori Projelerim Yazdır Favorilere Ekle PDF Olarak Kaydet

Sierra Yaşam Kent

4.00
Proje Özellikleri
Firma: Kargın İnşaat
Proje Teslim Tarihi: Aralık 2017
Fiyatlar ₺: 213.000 - 700.000 TL
Proje Alanı: 10000 m2
M2 Aralığı: 61 - 211 m2
Üniteler: 1+1 , 2+1 , 3+1 , 4+1
Adres:
3300 Sok, , Yenimahalle, Ankara
Proje Hakkında

Sierra Yaşam Kent

Sierra Yaşam Kent Çayyolu - Yaşamkent projelendirildi. Çok şık bir muhitte, bir şık proje daha hayata geçti. Sizin için hayata keyif katacak evler arasından bu evler farkını fark ettirmek adına sizleri bekliyor.

1 + 1

2 + 1

3 + 1

4 + 1

şeklinde evler var. Yalnızsanız daha büyük bir evde oturmak zorunda değilsiniz. Ailece yaşıyorsunuz ve daha büyük bir eve ihtiyacınız var. Yalnızsınız ama büyük evlerden hoşlanıyorsunuz. Burası tamamen size kalmış Biz sizin için yaptık, satacağız, alacak olan ise sizsiniz. Ruhunuza sinen biri sizin için. Anahtarınız ise bizde, emanette. Burada yaşamak size iyi gelecek. Çünkü çok şık bir konsepte sunulan ever ve çevre şartları, sizi büyüleyecek. Nerede kaldığınızı unutacak, hayata yeniden başlayacaksınız. Öncesi ve sonrası, " Sierra Yaşam Kent " olacak. En temiz sayfanızı size sunuyoruz. Hadi! İyi şeyler yazın çünkü bunun için size yaşam vaat ediyoruz!

Çarşıya Çıkın Markalara Şaşırın!

Burası Sierra Çarşı! Projenin içinde ve bu sebepten dolayı da çok güvenli. Site zaten full güvenlikli. Dışarıdan kimse içeriye giremez. Bu alışveriş merkezi tam size göre. İçeri girin ve istediğiniz kadar kalın. Muhteşem dünya markaları bir adın ötenizdeyken, gardırobunuz size sürekli bir şeyler fısıldayacak. Orada durmayacak, sizin dolabınızda duracak. Aklınız -a esecek ve siz alacaksınız. Hayatınıza harika anlar armağan edeceksiniz. Burada mutlu olmak için ne ararsanız bulacaksınız.

Proje İçinde Yaşanacak Çok Şey Var!

  • Ortak yeşil alanlarda dolaşın
  • Kapalı havuz sayesinde kışın da bol bol yüzün
  • Saunada tüm toksinlerinizden arının
  • Fitness salonunda sağlıkla anlaşma yapın
  • Soyunma odaları hem bayanlara hem baylara ayrı ayrı yapılmış. Sıra beklemek ya da centilmenlik yapmak zorunda değilsiniz.
  • Yürüyüş parkuru sayesinde güne zinde başlayın
  • Basketbol iyi bir akşamüstü sporu olabilir
  • Açık havada da egzersiz yapabilirsiniz
  • Çocuk kulübü muhteşem bir fikir
  • Plates salonu ile daha sıkısınız

Kısacası bu projede her şey var. İstediğiniz bir şeyi yapın ve olduğunuz kabuğu kırın. Şimdi yenilenme ve istediklerini yapma zamanı. O anı beklemek, sadece gerçek anı kaçırmaktır. Ertelemeyin ve istediğiniz yerde, istediğiniz gibi nefes alın. Çok şık bir dünyanız olsun. Daha fazlası zaten sizin içinizde. İyi şeyler iyi insanlar içindir. Sierra Yaşam Kent. Bu proje sadece sizin için.

Kategori:   
İletişim Bilgileri
Telefon: 0312 217 6 217

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konut Projeleri - Ofis Projeleri - Ticari Projeler

ilgilendiğiniz proje hakkında proje kampanyalarını konut fırsatlarını ve daha birçok bilgiyi sizlere ulaştıran portal olarak bizler istanbul projeleri, ankara projeleri, izmir projeleri başta olmak üzere birçok ilimize ait proje haberlerini konut projeleri ticari projeler avm projeleri, yatırım fırsatları, yeni projeler gibi alanlarda detaylı inceleme yaparız. Proje Lansman 2017 projeleri, 2017 konut projeleri, türkiye genelinde tüm projeleri incelemesinin yanı sıra istanbul konut projeleri, istanbul avm projeleri ve istanbul proje yatırımları konularını sizler için detaylı olarak inceler ve kullanıcıya yatırım yapacağı firmayı ve projeleri inceleme fırsatı sunar.