Favori Projelerim Yazdır Favorilere Ekle PDF Olarak Kaydet

Soyak Konforia

4.00
Proje Özellikleri
Firma: Soyak inşaat
Proje Teslim Tarihi: Eylül 2017
Fiyatlar ₺: 248.000TL - 783.000TL
Proje Alanı: 100000 m2
M2 Aralığı: 56 m2 - 218 m2
Üniteler: 1 + 1 2 + 1 3 + 1 4 + 1
Adres:
Hadımköy Mah. Hadımköy/İstanbul, , Başakşehir, İstanbul
Proje Hakkında

Soyak Konforia. Bahçeşehir'de yeni bir yaşam aydınlanıyor. 5000 konutluk dev bir projede, siz de yerinizi alın. Burası yaşamak için çok güzel. Dilerseniz yatırım için de bu projeden ev ya da evler almayı düşünebilirsiniz. 3. Köprü ve 3. Havaalanı bağlantı yolları üzerinde yükselen bu güçlü projede her şey düşünüldü. Siz sadece bunlardan hangisini almak istediğinizi düşünün. Projeler A ve B tipi olarak iki şekilde sunuluyor. Siz de ihtiyaçlarınıza göre tercihte bulunabiliyorsunuz. B tipi daireler A tipi dairelere göre biraz daha büyük.

Dev Projenin İlk Adımı Atıldı!

271 konut için harekete geçmenizi tavsiye ediyoruz. Tükenmeden projemizle ilgili detaylı bilgi alın. Daireler;

1 + 1

2 + 1

3 + 1

4 + 1

olarak sunuluyor. 4 + 1 dairelerde A tip ve B tipi olarak metrekare farkı bulunmuyor. Tüm 4 + 1 daireler aynı metrekarede. Proje içerisinde her şey var. Özel peyzaj, Sosyal tesisler, basketbol ve oyun alanları bulunmakta olan dev projede, siz de çok keyifli bir hayat sürebilirsiniz. Bunun için detaylı bir inceleme, sizi çok etkileyecek. İstediğini yaşama dokunmak için sadece anahtarınızı kullanmanız yeterli olacak. Anahtarınızda şans var ve bu kapı sadece sizin için açılacak. Şansınız daim, anahtarınız hayırlı olacak. Siz hayal edeceksiniz, gerçek hayalden daha da güzel olacak. Konforu yaşamanın ne demek olduğunu hissettiğiniz gündüz ve geceleriniz olacak. Karar verin gerisi çok kolay olacak. Daha erken harekete geçmek, size daha karlı bir alışveriş sunacak. Şimdi gelin, şimdi görüşün. Sonra ödeyeceksiniz. Yaşamınıza katacağınız rengin ve keyfin ise değerine paha biçilemeyecek. Burası Soyak Konforia. Burada her şey çok konforlu olacak.

Çok Kaliteli Çok Güvenli

İnşaat kalitesiyle de çok iddialı bir proje olan Soyak Konforia'da Solvent içerikli hiçbir inşaat malzemesi kullanılmamıştır. İnşaat boyaları düşük uçucu organik bileşenlerden yapılmıştır. Sağlığınızı düşünen bir projede paranızı da yaşamınızı değerlendirebilirsiniz. Bu büyük ve değerli projede bisiklet parkları bile düşünüldü. Bu sayede herkes sağlıklı bir şeyler yapmış olabilecek. Yağmur sularının dahi değerlendirildiği bir projede olmak size her zaman keyif verecek. Evet, doğru anladınız. Yangın deposu, özel bir sistem sayesinde yağmur sularıyla dolacak. Projenin çimleri, doğal kır çimleri olarak düşünüldü. Projede kullanılacak olan bitkiler, iklim koşullarına göre tercih edildi. Böylelikle sürekli bir deneme yanılma maliyetine katlanmak zorunda kalmayacaksınız. Projenin otoparkları yeraltında. Bu sayede yeşil alanlar azalmamış durumda. Yaşamaya ihtiyacınız varsa, bizimle görüşün. Size yeni bir yaşam sunalım.

Kategori:   
İletişim Bilgileri
Telefon: 444 0 795

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konut Projeleri - Ofis Projeleri - Ticari Projeler

ilgilendiğiniz proje hakkında proje kampanyalarını konut fırsatlarını ve daha birçok bilgiyi sizlere ulaştıran portal olarak bizler istanbul projeleri, ankara projeleri, izmir projeleri başta olmak üzere birçok ilimize ait proje haberlerini konut projeleri ticari projeler avm projeleri, yatırım fırsatları, yeni projeler gibi alanlarda detaylı inceleme yaparız. Proje Lansman 2017 projeleri, 2017 konut projeleri, türkiye genelinde tüm projeleri incelemesinin yanı sıra istanbul konut projeleri, istanbul avm projeleri ve istanbul proje yatırımları konularını sizler için detaylı olarak inceler ve kullanıcıya yatırım yapacağı firmayı ve projeleri inceleme fırsatı sunar.