Favori Projelerim Yazdır Favorilere Ekle PDF Olarak Kaydet

Star Park Evleri

3.00
Proje Özellikleri
Firma: Yıl Yapı İnşaat
Proje Teslim Tarihi: Hemen Teslim
Fiyatlar ₺: 470 bin TL-1 milyon 500 bin TL
Proje Alanı: 4200 m2
M2 Aralığı: 111 - 170 m2
Üniteler: 2+1 , 3+1 , 4+1
Adres:
Başakşehir Mah. Yarenler Sokak. No: 2, , Başakşehir, İstanbul
Proje Hakkında

Star Park Evleri Projesi ile birlikte sizlere lüks ve sakin bir hayatın kapıları açılıyor. Butik şekilde tasarlanan proje Yıl Yapı İnşaat güvencesi ile birlikte tamamlandı. Hemen teslim evlerin yapısı aile yaşantısı için uygun durumda. 2+1, 3+1, 4+1 daire seçenekleri ile birlikte tüm ihtiyaçlarınıza çözüm seçeneği mevcut. 4200 metrekare alana inşa edilen konutlarda 58 daire bulunuyor. Her katta 3 daire şeklinde tasarlanan binalarda komşularınızı tanıyacağınız ve çocuklarınız için güvenli ortamlar bulabileceğiniz bu evlerde aile saadetinizi devam ettirebilirsiniz. Kalabalık yapılar yerine butik şekilde planlanan proje size asıl amaç olarak hem rahat bir yaşam alanını sunuyor hem de sizlerin güvenli ortamda yaşamasını hedefliyor. Kalabalıktan uzak naif bir hayat için en ucuz evin bedeli 470 bin TL iken en yüksek evin fiyatı 1 milyon 500 TL olarak belirlenmiş.

Hayallerinizdeki Aile Ortamı Uzakta Değil

Star Park Evleri Projesi İstanbul’un en iyi ilçelerinden biri olan Başakşehir’de inşa edildi. Başakşehir bölgesi 5 bin yatak kapasiteli hastanesi, Havaray’ı, 380 bin metrekarelik şehir parkı, kent meydanı ve alışveriş merkezleri ile birlikte gelişmeye devam ediyor. Bu sayede hem yatırımlarınız değerlenecek hem de oturduğunuz süre boyunca huzuru tadacaksınız. Site olanakları kendi içerisinde çeşitlendirilerek sizlerin kolayca ulaşabileceği alanlar yaratılması amacı ile hizmetinize sunulmuştur. Bu olanaklar:

 • Açık otopark,
 • Basketbol sahası,
 • Çocuk oyun alanları,
 • Çocuk yüzme havuzu,
 • Fin hamamı,
 • Fitness merkezi,
 • Futbol sahası,
 • Güvenlik,
 • Kameralı güvenlik,
 • Kapalı otopark,
 • Kapalı yüzme havuzu,
 • Market,
 • Sauna,
 • Tenis kortu,
 • Yürüyüş parkuru

İle bütünleştirilerek yaşantınızın yapacağınız aktiviteler sayesinde çeşitlenmesini sağlamış ve sizlerin tüm ihtiyaçlarının karşılanması amaçlanmıştır. İhtiyaçlarınız dışında iş sonrası yorgunluğunuzu atabileceğiniz fin hamamı ve spor sonrası dinlenebileceğiniz sauna ile birlikte aradığınız huzurlu ve sakim hayatı sizler için proje kapsamında tasarlanmıştır. Ödeme seçenekleri ise zorlamayacak şekilde tasarlandı. Banka kredisine uygun olan ödeme koşulları ile birlikte kolayca ev sahibi olabileceksiniz.

Lüks Ve Sakin Bir Hayat Dileyenlerin Buluşma Noktası

Projenin temel amaçları arasında yer alan huzurlu hayat düşüncesi evinizin iç dekorasyonuna yansıtılmış durumda. Geniş ve ferah ev içi dizayn ile birlikte düzenli şekilde ev yerleşimi yapabileceğiniz odalar hazırlanmıştır. İhtiyaç duyacağınız tüm istekleriniz Star Park Evleri Projesi ile birlikte sizler için hazırlandı. Vakit kaybetmeden ve beklemeden sizler için hazır durumda bulunan evleri inceleyebilir ve tercih edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri
Telefon: 0212 687 76 76

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konut Projeleri - Ofis Projeleri - Ticari Projeler

ilgilendiğiniz proje hakkında proje kampanyalarını konut fırsatlarını ve daha birçok bilgiyi sizlere ulaştıran portal olarak bizler istanbul projeleri, ankara projeleri, izmir projeleri başta olmak üzere birçok ilimize ait proje haberlerini konut projeleri ticari projeler avm projeleri, yatırım fırsatları, yeni projeler gibi alanlarda detaylı inceleme yaparız. Proje Lansman 2017 projeleri, 2017 konut projeleri, türkiye genelinde tüm projeleri incelemesinin yanı sıra istanbul konut projeleri, istanbul avm projeleri ve istanbul proje yatırımları konularını sizler için detaylı olarak inceler ve kullanıcıya yatırım yapacağı firmayı ve projeleri inceleme fırsatı sunar.