Favori Projelerim Yazdır Favorilere Ekle PDF Olarak Kaydet

Suadiye Sahil Sitesi

4.00
Proje Özellikleri
Firma: Teknik Yapı
Proje Teslim Tarihi: Aralık 2017
Fiyatlar ₺: 3.300.000 - 4.200.000 USD
Proje Alanı: 10.200 m2
M2 Aralığı: 335 - 335 m2
Üniteler: 3+1
Adres:
Suadiye Mahallesi, Plaj Yolu Sokak No:23, , Kadıköy, İstanbul
Proje Hakkında

Kadıköy Bağdat Caddesi üzerinde konumlandırılan Suadiye Sahil Sitesi projesi Teknik Yapı güvencesiyle hayata geçiriliyor.

Suadiye Sahil Sitesi projesi 19 katlı tek blok ve 3'er katlı 8 bloktan oluşuyor. Satışların devam ettiği 19 katlı tek blokta her katta 1 daire yer alıyor.

Projede 5 inci kattan itibaren daireler deniz manzarası ve ada manzarasına sahip. Projede daire tipleri 5+1 olarak tasarlandı.

Suadiye Sahil Sitesi Lansman Avantajı

Suadiye Sahil Sitesi projesinde kişiye özel ödeme seçenekleri sunulmaktadır.

Suadiye Sahil Sitesi Lokasyon Avantajı

  • Havalimanına 30 dakika
  • Denize sıfır konum
  • Marinaya 15 dakika

Suadiye Sahil Sitesi Yatırım Avantajı

Deniz manzaralı daireler

Dizi dizi köşklerin renk renk cumbaları... Adaları selamlayan altın sarısı kumları...İstanbul’un letafet dolu günlerinin aynası Suadiye. Burada tüm sokaklar denize kavuşur. Kuş sesleri sohbetlere karışır. İstanbul’un kıymetli muhiti Suadiye.

Suadiye'nin en değerli projesi

Bugün bu değerli semtin en eski sitelerinden Suadiye Sahil Sitesi, yeni baştan kuruluyor. Her anlamda ışık saçan bu elit proje, Suadiye’nin değerine değer katıyor.

Özel mimari tasarım ve estetik

Teknik Yapı, Suadiye Sahil Sitesi’ni geçmişin izlerini takip ederek geleceğin konfor anlayışıyla bütünleştirdi. Proje hayata zarafet katacak detaylarla dolu. Bu sitede A’dan Z’ye tüm detaylarda kalite hakim. Projede ankastre mutfak cihazlarından armatürlere, seramiklerden vitrifiye ürünler yer alıyor. Her parçada dünyaca ünlü markalar kullanılıyor. Parkeler, dolaplar, kapılar... Hepsi kalitesi ve estetiğiyle fark yaratıyor, uzun yıllar keyifle kullanabilmeniz için özenle seçiliyor.

İletişim Bilgileri
Telefon: 444 10 08
Websitesi:

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Teknik Yapı Kimdir

1974 yılında genç mühendis olarak inşaat dünyasına tek başına attığım adım, aynı zamanda bugünkü TEKNİK YAPI’nın başlangıcı idi. Bugün, bütün takım arkadaşlarımızla ilk günkü heyecan ve hırsla, birlikteliğin ve aklı kullanmanın avantajı ile yolumuza devam ediyoruz. Bugüne kadar inşaat sektörünün muhtelif branşlarında altı milyon m² nin üzerinde imalat yaptık. İleri teknolojileri takip etmemiz ve üniversitelerimizin değerli öğretim görevlileri ile işbirliğimiz TEKNİK YAPI’yı sektöründe farklı bir konuma getirmiştir.
Araştırmacı ve yenilikçi ruhumuz, yapmış olduğumuz gerek sanayi yapılarında, gerekse konut inşaatlarında farklılığımızı ortaya çıkarmıştır. Daima yapmış olduğumuz işin arkasında olmamız ve müşteri memnuniyetini sağlamamız TEKNİK YAPI’yı bu günlere taşımıştır.
Planlarımızı uzun vadeli yapıyoruz ve yarattığımız değerlerin farkındayız. Bundandır ki, TEKNİK YAPI, 2004 yılında hız verdiği toplu konut projelerinde yarattığı konseptler ile projelendirdiği onlarca fabrika ve yüzlerce bina inşaatında kendine has çizgisini daima yansıtmıştır.

Konut Projeleri - Ofis Projeleri - Ticari Projeler

ilgilendiğiniz proje hakkında proje kampanyalarını konut fırsatlarını ve daha birçok bilgiyi sizlere ulaştıran portal olarak bizler istanbul projeleri, ankara projeleri, izmir projeleri başta olmak üzere birçok ilimize ait proje haberlerini konut projeleri ticari projeler avm projeleri, yatırım fırsatları, yeni projeler gibi alanlarda detaylı inceleme yaparız. Proje Lansman 2017 projeleri, 2017 konut projeleri, türkiye genelinde tüm projeleri incelemesinin yanı sıra istanbul konut projeleri, istanbul avm projeleri ve istanbul proje yatırımları konularını sizler için detaylı olarak inceler ve kullanıcıya yatırım yapacağı firmayı ve projeleri inceleme fırsatı sunar.